|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 3 ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
essmena
|
: 7 lis 2006, o 00:18 |
|
| Nowy użytkownik |
 |
Rejestracja: 7 lis 2006, o 00:03 Posty: 1
|
|
Witam,
mam pytanie, wybieram sie do szkocji, ale niewiem czy sie nie wstrzymac jeszcze z tym wyjazdem, bo słyszałam ze teraz jest raczej kiepski okres jesli chodzi o prace i moga byc problemy z jej znalezieniem,a moj angielski jest troszke słaby.
jak to naprawde wyglada? moze lepiej po nowym roku?
|
|
| Na górę |
|
 |
|
Asystent reklamowy |
Tytuł: Linki sponsorowane:
Napisane: dziś |
Asystent forum

Dołączył(a):
12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska |
|
|
Góra |
 |
|
|
|
Eliss
|
: 27 lis 2006, o 02:00 |
|
| Moderator |
 |
 |
Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47 Posty: 4182 Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
|
|
To zalezy w jakiej branzy.Jezeli chodzi o prace tymczasowa to jak najbardzie w okresach wlasnie swiatecznych -wakacje.
|
|
| Na górę |
|
 |
|
niunia20
|
: 30 lis 2006, o 00:20 |
|
| Nowy użytkownik |
 |
Rejestracja: 30 lis 2006, o 00:00 Posty: 2 Lokalizacja: Szkocja
|
|
U nas w fort william ciagle potrzebuja do pracy na roznych stanowiskach - sa czasem przestoje ale ten wlasnie okres jest dobry na rozpoczecie pracy
|
|
| Na górę |
|
 |
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 3 ] |
|