| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 14:51

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lip 2006, o 22:44 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 13:59
Posty: 175
Lokalizacja: Walia
Walia - kraj zapomniany przez ludzi i cywilizacje. Jezeli lubicie farmerow, psy owce i prace za 5.05/h przyjezdzajcie drodzy Polacy do Walii. Oby za wiele Was nie zjechalo bo im wiecej Polakow w Walii tym gorzej dla nas Polakow ktorzy juz tu jestesmy. Nie damy zrobic z Walii Londynu!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 13 lip 2006, o 00:16 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
Cytuj:
Walia - kraj zapomniany przez ludzi i cywilizacje. Jezeli lubicie farmerow, psy owce i prace za 5.05/h przyjezdzajcie drodzy Polacy do Walii
kurcze ale powitanie...a my najprawdopodobniej zladujemy w Waliii

ale ejsl twoje zdanie o farmerach owcach to prawda to jak najbardziej zacheciles nas..uwielbiamy z meze takie klimaty :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 lip 2006, o 20:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 13:59
Posty: 175
Lokalizacja: Walia
Ja chcialem raczej zniechecic :mrgreen: bo wydaje mi sie ze im mniej Polakow w Walii tym lepiej. Sory rodacy ale psujecie klimat gdziekolwiek sie pojawicie w wielkiej ilosci. Chyba ze jestescie porzadni tak jak ja :shock: Zarty zartami a w rzeczywistosci Walia jak na razie przyjazna dla Polakow Nie zdazyli sie jeszcze sparzyc


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 lip 2006, o 21:44 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
walijczyk czemu zakladasz ze ja, moj maz popsujemy walie i walijczykow poparzymy :lol:ja sie nie mam czego wstydzic...nie jestem kurcze taka skromna jak ty...i chociaz zgodze sie ze wyjechalo mnostwo naszych rodakow zarabiac na ..piwo..i grandzic... to przeciez inni tez jada ..zyc dla dzieci i dla rodziny a nie dla browaru

kocham nature, przyrode i jesli uda mi sie w takim klimacie zamieszkac...super...lubie tez ludzi i szybko nawiazuje kontakty z obcokrajowcami wiec rodacy mi do szczescia nie sa potrzebni jesli mieliby mnie parzyc :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 lip 2006, o 21:59 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 13:59
Posty: 175
Lokalizacja: Walia
O jezu przeciez ja nie pisze o konkretnie o Tobie ze Ty popsujesz klimat. Uswiadom sobie pewien fakt. Gdy pierwsi Polacy przyjezdzali do Londynu myli gary za minimum krajowe. DZisiaj juz sa tacy ktorzy myja te same gary za 3/4 funty. Cala reszta bez pracy koczuje gdzies na dworcach. Tak to sie dzieje. Tego sie nie da powstrzymac i ja to rozumiem. Tak juz musi byc. Ja wiem ze jest masa porzadnych Polakow ktorzy nie pozwola sobie zeby musieli tyrac jak woly za 3 funty na godzine i nie przyjezdzaja do Anglii z niczym, bez jezyka, bez pieniedzy, bez planu na przyszlosc. Niestety wiekszosc moich rodakow robi odwrotnie. Dlaczego? Po sytuacja w Polsce ich do tego zmusila i spier..... gdzie popadnie. Jesli Cie urazilem to przepraszam. Nie bylo to moja intencja. Przyjedziesz - zobaczysz jak jest na obczyznie, bo ja Ci tu gadam i gadam, ale mam nadzieje ze sama sobie uswiadomisz jak tu sprawy wygladaja. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 lip 2006, o 22:13 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
Cytuj:
O jezu przeciez ja nie pisze o konkretnie o Tobie ze Ty popsujesz klimat


wcale mnie nie uraziles... bo ja rozumiem o co ci chodzi doskonale
maz na poczatku pracowal w niemczech sam a moze w kilka innych sprawdzonych osob potem przybylo wiecej Pl z roznych kregow nizin i wyzyn i sie zrobilo wesolo

wiem o co ci chodzi
wisz bo pierwsza fala ruszyli ci co im sie nawet i robic nie chce albo po robocie wszystko na piwko i biesiade...nie mieli nic do stracenia

hmmm w sumie ja tez nie mam..bo mam gdzie wracac jakby co..ale chcemy sprobowac..zawody mamy...jezk ...w sumie tez...roznica ze maz akurat niemeicki zna super ale co tam..firma ktora ma go zatrudnic powiedziala NO PROBLEM bo warunkiem kontraktu/umowy jest kurs angielskiego ktory organizuja wiec mysle ze na pcozatki chyba nie bedzie az tak zle...

ale z tymi polami i barankami to ta serio???sluchaj jak juz o tym mowa widziales tam w okolicach jakies winnice???


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 lip 2006, o 22:29 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 13:59
Posty: 175
Lokalizacja: Walia
Ja jestem w Walii Polnocnej. Pola i baranki tworza tu krajobraz i to wszystko. Jest ladnie i zielono. Winnic nie widzialem, nie slyszalem chociaz wino pilem ale importowane, nie slyszalem nic o winie walijskim. Wedlug mnie winnice w Walii to raczej abstrakcja.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |