| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 13:34

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 17 gru 2010, o 19:53 
Witam serdecznie
Wychodzac na przeciw potrzeb mieszkancow Polnocnej Irlandii
otworzylismy polska przychodnie stomatologiczna gdzie przyjmuja polscy
lekarze dentysci.Mamy pierwszych zadowolonych pacjentow,ktorzy by
leczyc zeby nie musza juz latac do Polski.W przychodni mamy
najnowoczesniejszy unit w Polnocnej Irlandii z kamera
wewnatrzustna,piaskarka,skalerem ultradzwiekowym.Leczymy wedlug
najnowszych standardow europejskich.Godziny otwarcia od 9-21
codziennie w soboty od 9-14 oraz w naglych wypadkach na umowione
spotkania telefoniczne nawet w Swieta i niedziele.
Mysle,ze wprowadzajac polski poziom uslug stomatologicznych z
najnowszymi osiagnieciami technologicznymi i wysoko wykwalifikowanym
personelem wniesiemy swiatelko oswiaty do miejsc gdzie do tej pory
podstawa sa amalgamatowe wypelnienia i czas oczekiwania na nie okolo15
miesiecy.
Mysle,ze warto napisac o naszej klinice,przede wszystkim Polacy
powinni o niej wiedziec.Zapraszamy.

Pozdrawiamy serdecznie z zyczeniamy Wesolych Swiat

W imieniu zespolu Meri-med Dental Surgery z Belfastu
028-90-660-642 begin_of_the_skype_highlighting              028-90-660-642      end_of_the_skype_highlighting


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 25 sty 2011, o 14:35 
Merimed to najgorsza przychodnia dentystyczna w jakiej przyszlo mi sie leczyc. Nigdy w zyciu nie spotkalem sie z tak obojetna i wrecz agresywnie nieprzyjemna obsluga. Potrzeba zrobienia zeba i lek przed bolem jest wystarczajacym czynnikiem stresowym i nie potrzebowalem do tego uzerac sie z opryskliwa obsluga. Nie polecam bo dodatkowo bardzo drogo. Z calego serca odradzam. Jezeli potrzebujecie profesjonalnej obslugi poproscie kolege ktory mowi po angielsku zeby pomogl ale unikajcie Merimedu jak ognia.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 28 lut 2011, o 12:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 28 lut 2011, o 12:39
Posty: 1
Nowy polski gabinet w centrum Londynu
bardzo dobrzy specjaliści, profesjonalne leczenie zachowawcze, protetyczne i chururgiczne dorosłych i dzieci oraz nowoczesna implantologia.
Kompleksowa, przyjazna opieka stomatologiczna w języku polskim, w przystępnych cenach.
Zapraszamy
personel Forest&Ray Medical Care Group
Tel: 02081233132
email: dentysta@frdentist.co.uk


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 20 maja 2011, o 21:21 
Nie wiem jak Wy, ale ja nie korzystam z usług stomatologicznych w UK. Przerażają mnie trochę te ceny. I tak często bywam w Polsce, jeżdżę do przyjaciół, to już wolę tam się leczyć. Mam swój sprawdzony gabinet we Wrocławiu - Tarabuła - który moim zdaniem jest zdecydowanie na poziomie tych w UK, a ceny nawet ponad dwa razy niższe. Z opłatami za przelot i tak sporo zarabiam. Wiadomo, po jedno plombowanie tam nie pojadę, ale już zakładałam sobie tam implanty, wybielanie. Takie poważniejsze zabiegi. Teraz też fajnie zorganizowali, że można zrobić sobie zabieg na raty, nie trzeba od razu płacić za całość. Wcześniej nie spotkałam się z takimi praktykami, myślę, że z czystym sumieniem mogę ich polecić.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 11 lip 2011, o 20:54 
Dzięki gondzika za informację, jesteś trzecią osobą, która chwaliła ten gabinet, w końcu zdecydowałam się pojechać tam założyć licówki i rzeczywiście pełna profeska... Dołączam się do polecania tego gabinetu, już namówiłam moją przyjaciółkę na podróż do Wrocławia i odwiedzenie gabinetu Tarabuła:)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 26 lip 2011, o 16:19 
Nie ma problemu Susanna, cieszę się, że mogłam pomóc:) I jeszcze bardziej, że nie zawiodłaś się na nich, bo w takim wypadku miałabym wyrzuty sumienia...:) No tak, jak dobry gabinet, to ludzie polecają, więc jeśli jesteś z okolic Wrocławia i czasem tam wracasz, to nie dziwię się, że polecali Ci ten gabinet.

Pozdrawiam!:)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dentysta
Post: 4 cze 2012, o 11:38 
Polecam świetnych stomatologów w Bath, Państwo Sitkiewicz prowadzą Laser-Dent (Queen Square Dental). Mają świetne podejście i całkiem przyzwoite ceny. Jeśli ktoś potrzebuje odsyłem na ich stronę laser-dent.co.uk. A jak ktoś nie ma pod ręką internetu a jest w potrzebie niech dzwoni:tel. 7545859205


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |