| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 19:34

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 5 mar 2006, o 21:40 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 lis 2005, o 15:38
Posty: 368
Lokalizacja: UK
Ja za leczenie jednego zeba placilam 40 funtow.Mysle ze w twoim przypadku chyba nie bedzie wiecej niz 100 funtow-chociaz moge sie mylic.
Najprosciej podejsc do dentysty i zapytac.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: DENTYSTA!!!!
Post: 11 mar 2006, o 15:16 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 lut 2006, o 21:30
Posty: 13
Lokalizacja: leicester
Chcialabym sie dowiedziec jakie mniej wiecej sa ceny za leczenie stomatologiczne...slyszalam ze parokrotnie wieksze niz w polsce... :? i jeszcze jedno czy ktos moze wie o polskim dentyscie w Leicester???? :?: Z gory dziekuje za odpowiedzi :P


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: DENTYSTA
Post: 15 mar 2006, o 10:23 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 mar 2006, o 12:32
Posty: 2
Witam
Z dentysta w Anglii jest troche inaczej niz w Polsce.Aby skorzystac z opieki dentysty na NHS, czyli "panstwowo", trzeba zarejestrowac sie na liste jakiegos dentysty, tak jak u nas do lekarza pierwszego kontaktu.Nie jest to latwe, bo prawie wszystkie listy sa zamkniete, i nie jest to zadna dyskryminacja, duza liczba Anglikow tez ma trudnosci z zarejestrowaniem sie.Jest to jednak mozliwe, bo jak to w Anglii, trzeba byc troche "upierdliwym", dzwonic czesto, pytac, i za ktoryms tam razem was zarejestruja!To dlatego, ze co jakis czas robia porzadki i usuwaja z listy tych ktorzy sie nie zglosili w terminie na przeglad, wtedy maja miejsce na kilku nowych pacjentow.
Na NHS tez placisz za leczenie, jednak ceny sa znacznie nizsze, niz prywatnie.
Aha radze nie mowic przy rejestrowaniu, ze to pilne, ze boli, czy cos takiego, tylko ze chce sie wpisac na liste i potem make appoitment :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 mar 2006, o 12:04 
a już pierwsza wizyte mam za soba :) na samo wejscie zapłaciłam 8 funtow z groszami :) (ale zrobiła mi usuwanie kamienia za darmo:) ) potem 8 cos za zdjecie szczęki i 22 cos za leczenie kanałowe. A wogóle miałam szczescie bo natrafiłam na polska dendystke i od razu lepiej było sie dogadac:) jeszcze czekam mnie wstawienie koronki co jest najdrosze bo 110 chyba tyle nie pamietam dokładnie ale w tej okolicy. Wiem tez ze za plombe 11 funtów i to sa ceny NHS dentystka powiedziała ze prywatnie to by mnie o wiele wiele wiecej kosztowało. Nastepna wizyta w sobote jak bede wiedziec nowe ceny innych 'zeczy' to wam napisze bo szczeze mowiąc to mam dużooooo ząbków do naprawienia :oops:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 mar 2006, o 13:58 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 mar 2006, o 12:32
Posty: 2
Jest tez cos takiego, jak Dental access centre, tam mozesz isc z bolem zeba, pomoga ci jednorazowo. Jesli zadzwonisz rano- wizyta tego samego dnia, ceny NHS.
Ceny NHS zmieniaja sie od 1 kwietnia 2006. :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 mar 2006, o 14:36 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 14 mar 2006, o 20:08
Posty: 52
Lokalizacja: UK - ........ - Berkshire
z tymi dentystami roznie bywa. Ja zawsze co pol roku latam z moja rodzina do polski i robimy calkowity przeglad, wybralem takiego, ktory jest b.dobry w sowim fachu i nowoczesny sprzet i ciagle sie uczy i wprowadza nowosci do swojego gabinetu. Dlatego np. kanalowe leczenie nie trwa do m-ca, tylko kilka dni, czasem krocej. Poza tym warto pojechac na dluzej i zrobic wszystkie zeby (owszem zaplacimy duzo) ale mamy spokoj na lata. Na zebach nie mozna oszczedzac, bo pozniej sie to odbije i zaplacimy wiecej, dlatego ze wizyta bedzie konieczna (a ta osztuje tutaj slono). Moj znajomy poszedl do tutejszego dentysty, na wejsciu zaplacil za rejestracje, zdjecie i rozpoznanie 40f, dopiero potem zaczelo sie leczenie. 1 zab kosztowal go 90f z plomba. Z kolei inny zaplacil ponad 300f za leczenie kanalowe 1 zeba.
dodam tylko, ze mieszkam 1h na zachod od londynu, wiec ceny moga sie roznic.
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 19 mar 2006, o 11:51 
no i mam nastepna wizyte za soba teraz robiłam jedynke (dziura :lol: ) i zapłaciłam 15 funtow za plabe z znieczuleniem . Wiec to niebyło zbyt drogie :D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |