| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 11:53

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 paź 2006, o 10:13 
Witam do UK przyjechalam niedano i aby poruszac sie tutaj jakkolwiek czytam namietnie kazdy post na forum, niedlugo bede zmuszona wybrac sie do lekarza z moim malcem poniewaz zapasy jakie mu zrobilam jeszcze w polsce mleka i witamin < mleko dlatego ze jest on alergikiem na białko mleka krowiego i musze mu podawac takie dziwne specyfiki melkozastepcze> juz sie powoli wykańczają i takie pytanko mam czy niebedzie problemu by lekarz w Anglii przepisał mi mleko jakie dotychczas jadł mój synek< czyli ten preparat melkozastepczy> i co z witaminami ?? Musze miec duzo witaminy C przedewszystkim po pogoda angielska te wiatry mu niesprzyjają ... no i wreszcie jaki koszt poiose przewidywalny .. moze jest tu jakas mama i wie jak tu cenia sobie mleko i witaminy dla dzieci .. wiem ze jesli sie tu urodzi dzidzia ma sie duze zniszki albo darmo ale ja mojego Dawidka urodzilam w Polsce
Prosze jesli ktos cos wie niech napisze bardzo mi to pomoze i mojemu szkrabkowi także :)
Niemoge spac przez to zmartwienie !


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 18 paź 2006, o 10:59 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
ankita2-Nie ma znaczenia gdzie Twoj syn sie urodzil -przysluguje mu to samo co innym dzieciom.Musisz sie tylko o to postarac.
O jaką pomoc można ubiegać się wychowując dziecko w Wielkiej Brytanii?
Child Benefit (dodatek na dziecko - przysluguje kazdemu dziecku mieszkajacemu w Wielkiej Brytanii )

- Child Maintenance Bonus (dodatkowy bonus na utrzymanie dziecka)

- Child Maintenance Premium (dodatkowa premia na utrzymanie dziecka)

- Worm Front Scheme (zapomoga na ogrzewanie mieszkania)

- Child Tax Credit (ulga podatkowa zwiazana z wychowywaniem dzieci)

- Free milk, formula and vitamins (darmowe mleko i witaminy)
Tu znajdziesz link do ostatniego pkt. Free milk


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 paź 2006, o 11:27 
O tych dodatkach finansowych to słyszałam tez ale reszta mnie zaskoczyłas i to bardzi miło... jeszcze super by bylo gdybym wiedziala ile czasu pottrzebuje na to tz. ile potrwa załatwianie tych papierków ze strony urzedów oczywiscie ! i pytanie jeszcze jedno mam :) < boziu ja was zamecze tymi pytaniami , ale niepotrafie sie jeszcze sfobodnie poruszac w tym dosc innym kraju > otóż chodzi mi o te dodatki finansowe .. czy one są naliczane z okresel rozliczeniowym , czyli np w zwrocie podatku czy poprostu tygodniowo na konto wpływaja mi pieniazki ??? Dziekuje bardzo za poprzednią odpowiedz


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 paź 2006, o 11:42 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Musisz zlozyc aplikacje na Child Tax Credit moze to potrwac od kilk do kilkunastu tygodni.Czy to mleko ,ktore podajesz synowi jest na recepte?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 paź 2006, o 11:46 
tak mleko w polsce kupowane bylo na recepte bo to jest preparat zaspepczy mleko cos jak odzywka dla kulturystów :) no kilka tygodni to za duzo nie mam na tyle mleka starczy mi zaledwie moze na 5 dni :( czy moge jakos inaczej zdobyc to mleko ?? kupic ?? tylko za ile?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 paź 2006, o 12:00 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Musisz isc z dzieckiem do GP (przychodnia rejonowa) na wizyte.Powiedziec co dziecko bralo do tej pory najlepiej wez stare opakowania bedzie ci latwiej.Lekarz przepisze ci to samo lub odpowiednik zastepczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 paź 2006, o 12:09 
Dobrze tak zrobie .. ale w momencie posiadania recepty bede musiala zaplacic za to mleko?? ile to moze mnie wyniesc?? i jeszcze jedno pytanko :)) czy te wszystkie dodatki i formularze z nimi powiązane moge zalatwić internetem czy tez zmuszona bede do listownej korespądencji lub osobistego zalatwienia tych spraw ??


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |