| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 10:10

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2007, o 12:47 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 maja 2006, o 18:25
Posty: 16
Witam,mam problem z moim 7-letnim synem,ktory do tej pory nie mial problemow z chodzeniem do szkoly i robil to bardzo chetnie ale od czasow ostatniej wichury niestety to sie zmienilo i od 3 tygodni przezywamy koszmar.Przed szkola wpada w histerie,ucieka ze szkoly,teraz od 1.5 tyg. nie chodzi do szkoly poniewaz jest chory(podejrzewam,ze to nerwowe) ale na sama mysl o szkole wpada w paniczna histerie,placze,krzyczy,wogole nie poznaje mojego dziecka,bo nigdy nic takiego sie nie zdarzalo.Nie wiem jak mu pomoc,gdzie sie udac,z kim porozmawiac.Probowalam rozmawiac z jego nauczycielem ale on zignorowal problem.Moze znacie adres jakiegos psychologa dzieciecego,albo kogos kompetentnego w pomaganiu dzieciom.Bardzo prosze o pomoc...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, o 18:13 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 lis 2005, o 15:38
Posty: 368
Lokalizacja: UK
A co ma do tego wichura?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, o 21:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 maja 2006, o 18:25
Posty: 16
A to ma ze dzieci zostawiono samych na podworku i nie chciano im otworzyc dzwi...niestety


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, o 21:47 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:40
Posty: 56
Trudno mi powiedzieć, nie jestem w ogóle w temacie. Myślę co ja bym zrobił najpierw.
Jeśli nauczyciel nie chce współpracować w tej sprawie, to może warto odpuścić i spowodować udzielenie informacji ze szkoły, do której dziecko uczęszcza na temat psychologa współpracującego z tą szkołą. Taką informację, czy taki psycholog istnieje czy nie, na pewno szkoła udzieli. No i warto się zastanowić (bez obrazy) czy wichura to prawdziwy powód stanu dziecka.

Powodzenia,
Matey


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 lut 2007, o 10:54 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 maja 2006, o 18:25
Posty: 16
Dzieki za porade.Znalazlam juz psychologa i ten zalecil zmiane szkoly gdyz po rozmowie z moim dzieckiem okazalo sie,ze prawdziwym powodem strachu jest nie wichura a nauczyciel dziecka ,ktorego syn jak sie okazalo ,potwornie sie boi bo ten na niego notorycznie krzyczy a syn nie znajac jeszcze dobrze angielskiego nawet nie wie za co.W zwiazku z tym ,moze ktos wie jak sie zabrac do zmiany szkoly?Czy zalatwiac to w councilu czy bezposrednio pojsc do szkoly na ktora sie chce zmienic i porozmawiac z dyrektorem?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 lut 2007, o 11:54 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:40
Posty: 56
Hi Annanas,

Bardzo się cieszę, że twoja sprawa ruszyła z miejsca, tak trochę podejrzewałem, dzieci nie zawsze mówią prawdę (my zresztą też) a to wielka sztuka ocenić, czasem potrzeba sporego doświadczenia. Dobrze, że to wyszło teraz, dzięki wichurze, a nie dużo później. No i nie wiadomo, jak w takiej sytuacji pozostałe dzieci reagowały, ale tego pewnie się nie dowiesz teraz. Nowe otoczenie może sporo zmienić na lepsze, ale może spróbować część „szkolnej uwagi” trochę odwrócić i zainteresować dziecko innymi zajęciami jak np. pływanie i takie tam. Niestety, nie wiem jak się zmienia szkołę.

Powodzenia,
Matey


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 lut 2007, o 12:17 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 maja 2006, o 18:25
Posty: 16
Dzieki Matey,fajnie ,ze sa tacy ludzie jak Ty...niestety tak to jest z dzieciaczkami na obczyznie tez maja swoje, czasami wieksze od nas doroslych,problemy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |