| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 17:14

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 00:15 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2007, o 00:05
Posty: 9
sluchajcie ja nie wiem o co chodzi. Weszlam na te strone bo szukam ginekologa poloznika. Stracilam dziecko w 8 miesiacu ciazy. prosilam wczesniej o pomoc polozna angielska, bo czulam ze cos jest nie tak - zostalam zignorowana, bo to moja pierwsza ciaza i pani powiedziala ze wszystko ok. Nie bylo. Kilka dni pozniej dziecko umarlo. To bylo 6 miesiecy temu.
Teraz chce sprobowac ponownie. Na spotkaniach z lekarzami angielskimi dowiedzialam sie ze nie bede traktowana inaczej niz kazda kobieta, bede miala jedno usg wiecej.
Wiem, ze to malo. Moja ciaza jest wysokiego ryzyka. To juz trzecia.
Szukam ginekologa. wiec jezeli ktos pisze tu nieprawde - to prosze miec na uwadze ze takie kobiety jak ja to czytaja.... i ufamy wam, jesli piszesz ze bylas u kogos i polecasz to ja tez pojde...jesli sklamiesz...to moim kosztem... wiec po prostu pytam sie o pana Kisiela. Czy ktos u niego byl? Czy ktos cos o nim wie ???
dzieki


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 10:21 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 25 sie 2007, o 01:10
Posty: 10
ogólnie wszystko jest ok, to mily i doswiadczony doktor... musisz zadzwonic i sie zapytac czy tobie pomoze, wiem ze nie robi niektorych skomplikowanych zabiegow bo jest duża roszczeniowość pacjentek... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 12:14 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
dezent, oo333, ludwikkk i wazo To ta sama osoba. Uzytkownik zapomina , ze moge sprawdzic IP komputera oraz hosta


Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, o 12:35 przez Eliss, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 12:34 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 25 sie 2007, o 14:32
Posty: 6
jak sie mieszka razem to często tak jest...:) ja i moje kolezanki wlasnie chodzimy do tego samego doktora.... jedna drugiej go polecila... i wszystkie sa zadowolone... a ty elis widocznie masz jakis w tym interes ze tak napadasz na ludzi... ja nie mam nic do ukrycia

magia zadzwon do doktora i zapytaj sie... bo na przyklad aborcji ten doktor nie wykonuje.... tak jak ludwikk mowi jest duza roszczeniowosc pacjentek i nikomu sie nie chce chodzic po sadach... numer znajdziesz na stronie www :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 12:37 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
wazo pisze:
sam u niego nie bylem ale slyszalem od kumpli ze warto
to kumple tez do niego chodza. Kogo ty czarujesz? Po postach widac kto tu chce zrobic interes.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 12:42 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 25 sie 2007, o 14:32
Posty: 6
... ginekolodzy wbrew pozorom nie prowadza uslug tylko dla kobiet :P moze to wydaje sie komus dziwne ale moj chlopak chodzil na wizyty po recepte na tabletki albo po porade... to nie jest wcale dziwne :)


elis nie mam nic do ciebie ale widocznie ty masz ... i to do wszystkich.... bo na kazdym forum ciskasz piorunami w kazdego..... to nie jest forum tylko to jest rozmowa kontrolowana.... skoro mozesz zmieniac kazdy wpis ja dziekuje za takie porady od elis


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sie 2007, o 12:55 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Oczywiscie, ze moze chodzic po recepty - tylko czy z tego jest az tak zadowolony? W GP tez dostaniesz recepte. Nie muszac dodatkowo za to placic. Co do wpisow to nie zmieniam wpisow forumowiczow - chyba, ze jest on niezgodny z regulaminem wowczas usowam caly post zostawiajac informacje.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |