| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 14:05

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 cze 2006, o 09:22 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 14 lip 2005, o 15:53
Posty: 287
Lokalizacja: Chobham, Surrey
badanie cytologiczne co 3 lata robia za darmo, na NHS. jak chesz czesciej to prosze bardzo ale musisz sobie zaplacic.

wynikow de facto niei dostajesz. dostajesz jedynie list w ktorym wszystko ladnei opisane ze albo jestes zdrowa i wszytsko na dole ok, albo ze cos nie tak. wszystko wyjasnione itp.

nie dostajesz wykresow, numerków it, z ktorych i tak nigdy nic nie wiadomo

;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 20 cze 2006, o 08:24 
Chcialabym sie was zapytac czy znacie jakiegos polskiego ginekologa w okolicach Oxfordu. Niekoniecznie musi byc to polski lekarz ale jakis ktorego warto polecic.
Prosze o numer telefonu, z gory wielkie dzieki.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 lip 2006, o 16:39 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 lip 2006, o 15:05
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa
Czyli w skrocie, po przybyciu i znalezieniu miejsca zamieszkania mozna sie zarejestrowac w przychodni, dostaje sie po jakims czasie numer NHS i mozna korzystac ze sluzby zdrowia - w miare szybkosci jej dzialania?...

Nie trzeba miec numeru NI, rejestracji HO ani zatrudnienia?...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 lip 2006, o 16:42 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 14 lip 2005, o 15:53
Posty: 287
Lokalizacja: Chobham, Surrey
tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 gru 2006, o 02:29 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 1 gru 2006, o 01:44
Posty: 26
Cytuj:
to prawda ze mamy darmowe leczenie ale co z tego skoro ci ludzie podający sie za lekarzy nie mają pojecia o leczeniu.
1.kolega któremu w polsce powiedzieli ze natychmiast powinien wyciąc migdały tutaj dali tabletki przeciwólowe i odprawili do domu mówiąc zejest wszystko wporządku.
2.Dziecko ma zapalenie układu moczowego lekarze przepisują picie zwykłej ...cherbaty.
3.Ja sam miałem wypadek w pracy,prawie obciołem palec na pile.Miałem dwie infekcje i dopiero po miesiacu zrobili mi przeswietlenie.


1. Moze dlatego ze w UK juz sie nauczyli, ze decyzji o wycieciu migdalkow nie nalezy podejmowac lekko i od reki. Przeprowadzono badania, przejzano karty setek pacjentow i na tej podstawie wydano rekomendacje, ktore odradzaja wycinanie migdalkow, chyba ze jest to absolutnie konieczne gdyz zabieg nie jest wart ryzyka. Pacjenci powinni byc najpierw leczeni objawowo a jesli zupelnie nic nie skutkuje wtedy mozna myslec o usunieciu migdalkow.

2. Co niekoniecznie bylo bledem. Rekomendacje zalecaja wstrzymanie antybiotykow u dzieci ktore nie maja symptomow takich jak wysoka goraczka do otrzymania wynikow posiewu, ktory wskaze czy antybiotyk jest konieczny. U starszych dzieci problem czesto rozwiazuje sie sam a zwiekszanie ilosci wypijanych plynow jest bardzo pomocne. Za malo szczegolow zeby komentowac.

3. Nietypowe, z reguly przy powaznych obrazaniach reki zalecany jest rutynowy rentgen. Zalezy jednak co rozumiemy przez "prawie obcialem". Nie widze za bardzo zwiazku pomiedzy infekcjami a rentgenem. A cos to przeswietlenie wykazalo ciekawego? Jakies odlamy kostne przyczyniajace sie byc moze do tych infekcji? Przeswietlenia moga byc przydatne w diagnozie, ale nie zawsze konieczne czy uzyteczne.

Sie nie bede wymadrzac wiecej, ale generalnie to mysle ze ludzie powinnin byc wdzieczni NHS za darmowa opieke i nie zapominac, ze w Polsce tez nie brakuje konowalow. :roll: Nie wszyscy lekarze sa super, ale nie ma co generalizowac.


Ostatnio zmieniony 13 gru 2006, o 13:17 przez belis, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 gru 2006, o 12:52 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 8 maja 2006, o 13:19
Posty: 10
A to prawda: konowaly sa wszedzie.
Ja tam jak narazie nie moge narzekac na tutejsza sluzbe zdrowia (no moze czas oczekiwania na rehabilitacje jest dlugi ale nie jest tak zle jak w pl)
Mam problemy z poziomem zelaza, co zrobil moj GP? Zalecil szczegolowe badania, wyslal poczta wynik z recepta i instrukcja zeby zrobic nast badnia po skonczeniu tabletek, po ok 2mies nast badanie,i to samo. teraz mam zelazo w normie i kazal za 8tyg sprawdzic poziom. W Polsce moj ex GP vel konowal robil tylko badanie hemoglobiny, czasem poziom zelaza, NIGDY nie wpadl na to zeby sprawdzic gospodarke zelazowa (dopiero prywatny lekarz na to wpadl). Jak mialam hemoglobine ok to dopuki doputy nie doprosilam sie nast badan nic mi nie robil- poziom jest ok, wiec misja zakonczona. Tu przynajmniej wiem ze jakis sredni poziom zelaza bede miala utrzymany bo bede miec badania srednio co 2mies non stop za free.
Inna sprawa: przyjechalam tu niecaly rok po rekonstrukcji wiazadla w kolanie, GP wyslal mnie do ortopedy, ten sprawdzil co i jak, zapisal na rehabilitacje i z gory przepisal nast wizyte po 3mies. Inna sprawa ze wizyte z ortopeda mam 22grudnia a pierwszy raz zobacze fizjoterapeute 8grudnia- no coz nikt nie jest doskonaly.
A jesli ktos chce perfect sluzbe zdrowia prawei ZERO oplat, wszystko od reki, niech jedzie do Francji (sorry ale jak juz czlowieka taksowka wioza ze szpitala do domu 100km bo nie ma kto odebrac pacjeta ze szpitala to chyba nie jest zle ;) )


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 10 gru 2006, o 18:09 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 30 sie 2006, o 16:38
Posty: 23
Lokalizacja: Birmingham
Post zostal usuniety ze wzgledu na zlamanie regulaminu
..............................
Pozdrawiam
Moderator forum


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |