| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 18:23

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2009, o 13:00 
Witam
Jestem mama 3 letniego Dawidka,
niestety po mimo moich staran< widocznienie wystarczajacych> zabki mojego synak zaczely sie psuc < jestem tym faktem przerazona>
od gornej czesci zabka pojawila sie zolta plama , jaks ie puzniej zorientowalam jest to miejsce w ktorym szkliwo zabka zostalo zniszcone.
Pamietam taki samprzypadek z Polski gdy moja siostra byla maluska , i Dentysta na chore zabki zalozyl cos co sie nazywa Lak , powstrzymuje to dalsze zniszczenia chorych zebow.
Natomiast tutaj , w Anglii kiedy poszlam do dentysty z moim synkiem,
ten powiedzial ze to sie stalo od picia napojow slodzonych no i ze to jakies przebarwienia i wogole opowiadal cos co wiem ze nie dzieje sie z zebami mojegod ziecka , na koniec pozmarowal zabki fluorem i kazal standardowo nie jesc mu nic 2 h :) a no i powiedzial jeszcze ze jak zabki beda go bolec to usmia dziecko i wyrwa zabki
!!!!!
Szokkk
Jezeli sa na tym forum mamy ktore mialy badz maja problem z zabkami swoich dzieci prosze o opisanie sytuacji i sposobu leczenia zabkow waszych pociech , poniewaz jestem niemal ze przekonana ze cos tu jest nie tak!!!
Pozattym po powrocie do domu i odczekaniu 2 h zajzalam do buzki mojego synka i okazalo sie ze ten holerny fluor uszkodzil kolejny zabek bo przed wyjazdem do dentysty liczylam zepsute zabki , po powrocie byl o jeden wiecej !!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 sty 2009, o 14:07 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Moj syn kiedy byl mniej wiecej w tym samym wieku co Twoj tez mial plamy na zebach pojawialy sie nie wiadomo kiedy - byl to poczatek pruchnicy. Powod taki wlasnie jaki podala Ci pani doktor zbyt duza ilosc napojow gazowanych ( coca cola). Jak wiemy wszystkie dzieci ja lubia, ja bylam bardzo mloda mama nie widzialam nic zlego w tym, ze moj synek ja pije. Dentysta w Polsce poinformowal mnie, ze malym dzieciom zebow sie nie leczy :wink: Z corka nie popelnilam juz tego bledu i pila tylko soczki hehhehe niestety slodkie byly i rowniez zaczely sie problemy z zabkami na szczescie juz w mniejszym stopniu. Po przyjezdzie do uk zaczelam z nimi chodzic do dentysty regularnie no i wyslali moje dzieci na usuniecie mleczakow. Syn mial 8 lat czesc mlecznych zabkow juz wyleciala a stale byly w dobrej kondycji. Przeprowadzili zabieg w pelnej narkozie - no ale wskazania byly inne ( syn mial zlamana szczeke dolna i usowali mu przy okazji druty.......) usuneli przy okazji zepsute mleczaki te ktore mogli. Corka miala 6 lat i rowniez zostala skierowana na zabiek usuniecia zepsutych mleczakow w uspieniu. Mleczaki, ktore mogli usunac, usuneli tych ktorych nie mogli ( ze wzgledu na to, zeby uniknac przesuniecia pozostalych zabkow i zachowania miejsca dla stalych, ktore pojawiaja sie w wieku ok. 11 lat ) poprostu zaleczyli. Wszystkie zabki zrobili za jednym zamachem. Kiedy sie obudzila troche ja bolaly dziasla po usunieciu ale nie trwalo to dlugo. Dzis moja corka ma 12 lat i piekne zdrowe, rowne zabki. Syn poki co nosi aparat.

Przy wiekszej ilosci zepsutych mleczakow u dziecka taka jest tu procedura wiem, ze wiekszosc z nas jest przyzwyczajona do tego co w takich sytulacjiach robia w Polsce ale......co kraj to obyczaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2009, o 18:36 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Eliss pisze:
zbyt duza ilosc napojow gazowanych ( coca cola). Jak wiemy wszystkie dzieci ja lubia.


Na cale szczescie nie jest to prawda.
Moja mala uwaza, zreszta tak jak ja, ze to wyjatkowe paskudztwo. Mam nadzieje, ze jej tak zostanie na zawsze...

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2009, o 19:16 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
To masz szczescie :wink: Zgadzam sie, ze to wyjatkowe paskudztwo i w moim domu jest zabroniona :twisted: Corka na szczescie woli pic mleko i wode ale nie stroni rowniez od soczkow. Na szczescie problemy z zebami maja juz dawno za soba :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2009, o 19:21 
tylko to wszytko dla mnie troche nie zdrowe
jesli polski dentysta moze zapobiedz postepowi w psuciu sie zeba , i doprowadzic do tego by zab mleczny utrzymal sie dluzej zdrowy , to nie rozumiem dlaczego angielski nie .
czy angielscy lekarze nie wiedza co to lak ?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2009, o 19:23 
ps. moj szkrab nie pija coli , jedyne co pije to soczki przewaznie jablkowe, ale te kupione w sklepie sa przepelnione cokrem i to powoduje psucie sie zebow, po drugie doktor powiedzial ze przyczyna tkwi takze w tym ze syn pije z niekapka ,


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sty 2009, o 22:41 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 sty 2009, o 22:30
Posty: 4
Sprawa jest prosta... ja polecam polskiego stomatologa Dariusza Marczaka z polskiej przychodni Medyk w Londynie. Bylam w kilku gabinetach w Londynie ale w Medyku maja najbardziej nowoczesnego polskiego dentyste.

Darmowy numer 0808 145 86 86


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |