| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 23:56

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2010, o 00:20 
HO to Home Office, gdzie sie rejestrujesz. Nie nalezy Ci sie nic , jesli nie pracowalas dla kogos minimum rok, a jako samozatrudniona to chyba 66 tygodni pracy sie liczy. Mozna sprawdzic na stronie Inland Revenue.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 19 wrz 2010, o 20:18 
lanka-77 pisze:
to nie Polska i podejscie do ciazy jest tu inne-co wcale nie znaczy,ze zle.
jestem juz w drugiej ciazy tutaj w UK i nie jest wcale tak zle.Ty porownujesz opieke z Polska,i wg Ciebie wypada niekorzystnie.
Ale gdybym byla na Twiom miejscu to juz dawno zmienilabym szpital na inny :roll:



jestem obecnie w 7tyg ciazy ok. 3 tyg temu zaczely sie bole dolnej partii brzucha czytajac rozne fora na internecie wiekszosc kobiet wypowiada sie ze to normalne ze wzgledu zman jakie zachodza w organizmie. Okej stwierdzilam ze to normalne, ale gdy zaczel sie bol ktorego juz nie moglam wytrzymac zadzwonilam do swojego GP zeby skonsultowac to z moja Pania doktor. Najpierw robili wiekie problemy zeby mnie wogole przyjac bo stwierdzili ze to normalne i nie ma zadnej potrzeby zeby sie martwic ale zgdzodzili sie w koncu mnie przyjac. Pojechalismy wraz z moim partnerem do GP jedyne co uslyszalam od doktora to to ze 'dopiero jakpojawi sie krwawienie to bede miala powody do niepokoju'[!!!] porostu mnie zbyli....
Tydzien temu zaczelam krwawic :(
Dzwonie do GP jako Emergency ze zaczelam krwawic to w odpowiedzi uslyszalam ze nie maja dla mnie miejsca i mam sobie jechac na pogotowie...
Pojechalam do Central Middlesex Hospital tam po ponad 3 godzina czekania wkoncu ktos sie mna zainteresowal. Zrobili mi badanie krwi i moczu zmierzyli cisnienie i tyle. Nie wykonali skanu po powiedzieli ze nie posiadaja maszyny do USG i umowili mi wizyte na nastepny dzien w Northwick Park Hospital. Z tego szpitala mieli zadzwonic do mnie rano nastepnego dnia poinformowac mnie o godzinie wizyty czekalam do godziny 13, jednak nikt sie nie odezwal porobowalismy sie skontaktowac z tym szpitalem. pirwszym numerem byl numer na recepcje szpitala 'PIELEGNIARKA' ktora odebrala tel (ps moj partner z nia rozmawial) najpierw powiedzial ze mamy zadzwonic pod inny numer a po chwili zastanowienia wyskoczyla z tekstem do mojego partnera ze ' JAK ON MOZE CHCIEC SIE UMOWIC NA USG PRZECIEZ JEST MEZCZYZNA WIEC JAK MOZE BYC W CIAZY'!!!!!!!!
mOJ partner az usiadl z wrazenia.... jak ktos tak tepy moze pracowac w szpitalu!!!!
spedzilismy ponad 2 godziny na dzwonieniu poniewaz kazy podawal nam inny numer...
Wkoncu zadzwonilismy do Middlesex hospital gdzie bylismy poprzedniej nocy jednak kobieta z recepcji pogotowia powiedzial ze ona to przez tel nic nie moze zrobic i ze mamy poprostu przyjechac na miejsce....
Pojechalismy. Tam dostalismy tylko kolejny numer tel do Northwick Park Hospital i po okolo 10 probach i zmienianiu numerow ktore nam znow podawali w koncu dodzwonilismy sie na konkterny numer... I co oczywiscie uslyszalam ze jedyne co moge zrobic to CZEKAC az oni do mnie oddzwonia i umowia sie na kolejny dzien na USG. Odzwonili (o dziwo) po paru godzinach umawiajac mi appoitment na kolejny dzien na 10 rano.
Nastepnego dnia jedziemy do tego szpitala io co sie okazuje odsylaja nas do poczekalni bo sa strasznie bussy... po 3h wkoncu ktos sie nami zainteresowal zrobili mi USG lekaz mi powiedzial ze jest zle, ze w jajeczku nie widzi dziecka...i krwawienie moze byc przyczyna powolnego usowania przez ogranizm 'zarodka'... zalamalismy sie
Lekarz umowil mnie na kolejny skan za tydzien i kazal czekac.

NA CO ONI DO JASNEJ.... CHCA CZEKAC???!!!

JEST JUZ TYDZIEN JAK CALY CZAS KRWAWIE Z BOLU BRZUCHA CZASAMI JUZ NIE WYTRZYMUJE ...

dORADCIE MI CO MAM ROBIC....


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sty 2011, o 21:25 
Witam Wszystkich Użytkowników :)

Piszę z ogromną prośbą o wsparcie i poradę..
O ciąży dowiedzieliśmy się na początku września 2010..bardzo szczęśliwi, bo długo się o dzidzię staraliśmy..oboje zatrudnieni byliśmy w Polsce..jednak mój narzeczony stracił pracę z końcem roku..ja przebywam obecnie na zwolnieniu lekarskim właściwie od początku ciąży, gdyż wystąpiły komplikację, teraz jest już dobrze, ale do pracy nie wróciłam..Jestem w 6 miesiącu ciąży..Mój narzeczony wyjechał do UK w poszukiwaniu pracy..w związku z tym mam pytanko..
Czy jeśli uda mu się znaleźć zatrudnienie w UK, to ja jako matka dziecka mogę do niego polecieć i będzie mi się należała opieka medyczna? czy w tej sytuacji przewidziane będą jakieś benefity dla naszej rodziny? - dodam tylko, że kiedyś pracowałam w Anglii (2006) i mam wyrobiony NIN..termin porodu mam na 3 maja..jestem w rozterce..pomóżcie, poradźcie...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |