| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, o 13:55

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 paź 2005, o 22:59 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 24 paź 2005, o 22:51
Posty: 1
Witam gorąco.
Pracuję w Uk od lipca 2005, żona jest w Posce, będzie rodzić w styczniu 2006, chcę ich sprowadzić w lipcu 2006, czy nie lepiej jest by dziecko urodziło się tutaj, a jeżeli tak, to jakie są warunki, co muszę mieć, i czy mogę liczyć na bezpłatną opiekę lekarską, czy przysługują mi jakieś świadczenia socjalne. Może ktoś się interesował i zna taki przypadek. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 25 paź 2005, o 14:31 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
Każdy kto pracuje i płaci składki na social security ma prawo do bezpłatnej opieki med. (również jego małżonek lub partner oraz dzieci).

Warunków w szpitalach nie znam, słyszałem skrajnie odmienne opinie na temat, ale jak może wiesz tutaj wszystko jest punktowane, poszukaj jakiegoś rankingu szpitali, może na stronach nhs, to ci pomoże wybrać.

Zasiłki należą ci się niezależnie od miejsca urodzenia i pobytu dziecka.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 lut 2006, o 20:37 
Stały bywalec
Stały bywalec

Rejestracja: 3 lut 2006, o 07:45
Posty: 73
Lokalizacja: Lincoln
Za urodzenie dziecka otrzymasz 500 funtow i dodatkowo 250 na specjalne konto gdzie bedziesz je mogl wybrac po skonczeniu 16 lat przez twoje dziecko. Mozesz sie starac o Child Benefit i Child tax Credit po urodzenia dziecka to pierwsze to 17 funtow na tydz przy pierwszym dziecku a ten drugi benefit jest uzalezniony od dochodow. A jezeli chodzi o sprawe rodzenia to zdanie jest podzielone osobiscie mysle ze jest tu tyle urodzen i jakos matki nie narzekaja, a normalne jest ze komus cos tam sie gdzies nie podoba tu jest lepiej tam jest gorzej - na te temat naprawde zdania sa podzielone


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 mar 2006, o 15:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 mar 2006, o 11:45
Posty: 2
szperalam na roznych stronach i dowiedzialam sie iz kazdej kobiecie nawet nie ubezpieczonej nalezy sie darmowa opieka w czasie ciazy oraz porod. bardzo mnie to ucieszylo poniewaz sama jestem w ciazy i rzucilam prace, nowej nie szukam bo jestem juz w 5 miesiacu i nikt mnie nie przyjmie, mam tu partnera i chcialabym rodzic w anglii. zadzwonilam dzis do ambasady w Londynie a tam mi powiedzieli ze nie mam zadnej szansy na darmowe swiadczenia zdrowotne! i co teraz kto ma racje??!! zalamalam sie bo nie wiem co robic. jezeli ktos cos wie i moze mi pomoc to blagam o jakies info! moj mail abricote@interia.pl badz gg 2180538 anika :?: :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 27 mar 2006, o 22:22 
ANIKA

OCZYWISCIE ZE CI SIE NALEZY DARMOWA OPIEKA I DARMOWY POROD,JEZELI JESTES ZAREJSTROWANA W nHS,JA RODZILAM JESZCZE JAK NIE BYLISMY W UE I NIC NIE PLACILAM.

SORKI ZA CAPSA


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2006, o 20:59 
a ja mam pytanie czy tylko zona ma prawo do mojego ubezpiecenia i porodu tutaj? a jezeli nie jest moja zona a tylko partnerka od 11 lat to jak to wtedy wyglada?pozdrawiam:)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ginekolog
Post: 13 cze 2006, o 08:58 
Chcialabym sie was zapytac czy znacie jakiegos polskiego ginekologa w okolicach Oxfordu. Niekoniecznie musi byc to polski lekarz ale jakis ktorego warto polecic.
Prosze o numer telefonu, z gory wielkie dzieki.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |