| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 00:50

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2007, o 22:21 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Powiem wam ,ze coraz czesciej slysze o Polkach , ktore swoje ciaze prowadza w Polsce ( te bezproblemowe) raz na 2-3 miesiace leza na kontrol.
Wsrod kolezanek mam takie co rodzily w UK jedne przezyly koszmar drugie sobie chwala. Zawsze wydawalo mi sie,ze to zalezne jest od tego na jakiego lekarza sie trafi ( bo w Polsce tez roznie bywa) , ale jak uslyszalam historie jednej z nich to mysle,ze -niektorzy- z lekarzy pracujacych na wyspach nie skonczylo odpowiedniej szkoly


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2007, o 10:23 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 lis 2005, o 15:38
Posty: 368
Lokalizacja: UK
Wielu lekarzy na wyspach nie skonczylo odpowiedniej szkoly.
Przede wszyskim sa to ludzie nie douczeni.
Odczulam na wlasnej skorze.
Jesli idziecie do lekarza to tylko do ANGLIKA!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 19 lis 2007, o 18:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 lis 2007, o 17:55
Posty: 5
Lokalizacja: CHELMSFORD
Wtam serdecznie:) 6 grudnia ma przyjsc na swiat moja Kruszyna i tylko Bogu dziekuje, ze wszystko ze mna w ciazy jest ok.Do tej poy mialam JEDNO USG! a pani ginekolog "zbadala" mnie dotykajac brzucha 2 razy...Moja kolezanka nia miala tyle szczescia:"( lekarze nia zainterweniowali, gdy miala bole brzucha i plamienie...dopiero w Polsce, gdzie poleciala aby sie NORMALNIE zbadac powiedziano jej, ze juz nie jest w ciazy:(
Musze przyznac, ze polozna i lekarz byli i sa dla mnie niesamowicie mili-jednak kazdego ranka czulam strach, ze i mnie spotka to co moja znajoma:(wtedy nie liczy sie -mily-doktor, ale fachowa opieka...
jestem w ciazy pierwszy raz i nie mam wsparcia ze strony nikogo procz mojego ukochanego:*ktory choc sie stara niewiele moze, gdyz o porodzie wie mniej niz ja. Jesli ktos moglby mi opisac jak to tutaj wyglada, ile kosztuje znieczulenie???ktore jest najlepsze?...BARDZO bede wdzieczna:)Z gory ogromne dziekuje:* naprawde bardzo sie boje:(


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2008, o 10:04 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 cze 2008, o 09:49
Posty: 1
cześć! wczoraj zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie pozytywne wiec będę mamą :) mam teraz problem bo od poniedziałku 30. czerwca przechodze w firmie na kontrakt i ponoć pierwsze 3 miesiące będą okresem próbnym pomimo ze pracuje tam od 3 miesiecy ale przez agencje. może ktoś miał już taką sytuacje albo wie co mam robić, kiedy poinformować mojego szefa o mojej ciąży, w jaki sposób, czy należy mi sie urlop macieżyński, czy jak poinformuje go w okresie próbnym to może znaleźć coś i mnie wyrzucić żeby pozbyć sie problemu? była bym wdzięczna za odpowiedz i z góry dziękuję!! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lut 2010, o 17:57 
Witam wszystkich serdecznie :)!

Czy ktoś mógłby mi nieco rozjaśnić w głowie i odpowiedzieć mi jakie świadczenia mi się należą (jeśli jakieś w ogóle się należą) jeśli tydzień temu przylecieliśmy z mężem do UK, szukamy pracy, ale na razie bez skutku, jesteśmy w trakcie załatwiania NIN-u, a do tego właśnie okazało się, że jestem w 3 tygodniu ciąży (!). Cieszę się bardzo, ale naprawdę nie wiem jak to wszystko ogarnąć... Do tego we wrześniu ma do nas dołączyć nasz 8-letni synek, ktory w tej chwili przebywa jeszcze w Polsce. Bardzo to zagmatwane, wiem, ale może da się to jakoś sensownie rozwiązać ??? A może lepiej jednak zrezygnować i wrócić do Polski ???
Bardzo Was proszę o jakieś rady :)!!!

Dzięki i pozdrawiam :)) !
Monika


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lut 2010, o 18:13 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
do poki zadno z Was nie pracuje i nie ma HO nie naleza Wam sie zadne benefity


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lut 2010, o 18:29 
A CO TO JEST HO ? I CO, JEŚLI ZNAJDZIEMY NIEBAWEM PRACĘ ?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |