| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 14:44

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2012, o 22:14 
Dziękuję bardzo za odp, a proszę mi jeszcze powiedzieć czy w zwykłej aptece mogę zakupić strzykawki insulinowe bez żadnych recept i skierowań?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 31 sty 2012, o 20:24 
hammel pisze:
PRYWATNA PRZYCHODNIA W MANCHESTER - ECCLES
Polska Prywatna Przychodnia !

Private Surgery Manchester (Prywatna Przychodnia w Manchesterze) została otworzona w październiku 2009 roku. Od 12tego sierpnia 2010 roku nowym właścicielem przychodni oraz marki jest firma z Manchesteru - B&M Family Care Ltd. Firma działała do 9 marca w centrum na Mosley Street skąd następnie się przeniosła. Obecnie po zmianie adresu placówka została przeniesiona poza centrum aby znacznie ułatwić naszym pacjentom dojazd oraz umożliwić dostęp do bezpłatncyh miejsc parkingowych.


Szanowni użytkownicy forum! Pragniemy zamieścić sprostowanie. Otóż powyższa informacja napisana przez Polską Przychodnie w Manchester-Eccles jest BŁĘDNA. Nasza przychodnia czyli Zielona Przychodnia green-surgery.com JEST DALEJ W TYM SAMYM MIEJSCU czyli w Manchester Centrum na Piccadilly Gardens obok banku Lloyds. Wszystkie informacje o przeniesieniu przychodni na Eccles są tylko próbą oszukania pacjentów przez firmę B&M Family Care


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 lut 2012, o 18:39 
Miśka pisze:
Dziękuję bardzo za odp, a proszę mi jeszcze powiedzieć czy w zwykłej aptece mogę zakupić strzykawki insulinowe bez żadnych recept i skierowań?


Witam

Niestety ale aby zakpić takie strzykawki potrzebuje pani receptę. Zapraszamy serdecznie. U nasz może pani dostać taką receptę.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 lut 2012, o 12:45 
ZielonaP pisze:

Szanowni użytkownicy forum! Pragniemy zamieścić sprostowanie. Otóż powyższa informacja napisana przez Polską Przychodnie w Manchester-Eccles jest BŁĘDNA. Nasza przychodnia czyli Zielona Przychodnia green-surgery.com JEST DALEJ W TYM SAMYM MIEJSCU czyli w Manchester Centrum na Piccadilly Gardens obok banku Lloyds. Wszystkie informacje o przeniesieniu przychodni na Eccles są tylko próbą oszukania pacjentów przez firmę B&M Family Care


Witamy

Z jakiegos powodu Administrator zabrania umieszczania sprostowania dlatego piszemy jeszcze raz.

Szanowni użytkownicy forum! Pragniemy zamieścić sprostowanie. Otóż powyższa informacja napisana przez Polską Przychodnie w Manchester-Eccles jest BŁĘDNA. Nasza przychodnia czyli Zielona Przychodnia green-surgery.com JEST DALEJ W TYM SAMYM MIEJSCU czyli w Manchester Centrum na Piccadilly Gardens obok banku Lloyds. Wszystkie informacje o przeniesieniu przychodni na Eccles są tylko próbą oszukania pacjentów przez firmę B&M Family Care.

Pozdrawiamy, Zielona Przychodnia Manchester


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2014, o 01:12 
ta niby przychodnia w eccles to sami oszusci , wkladki ortopedyczne chcieli wcisnac za 160 funtow w sklepie 40,i jeszcze z rabatem normalnie 200 tlumaczyl,gowniaz studia skonczyl na salfordzie i dziewczynie z problemem z miednica poleca podnoszenie ciezarow, debil, kretyn, beszczelni, gdyby nie moja dziewczyna to dal bym po ryju temu ortopedzie, a poziom jak w stajni,najlepsze ze przy wychodzeniu z tej placowki klamka zostala mojej dziewczynie w rece, wielkie zerooooooooo,smiecieee


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2014, o 03:31 
Dokładnie! Ludzie nie idźcie tam nigdy! Też byłam i nie polecam. Ceny z kosmosu za grzebanie patykiem po lodach w gardle. Nie mają sprzętu, wystrój okropny, beznadziejna obsługa. Nie wspominając już o wiedzy medycznej jednej z lekarek. Dramat nie przychodnia! Nigdy więcej tam nie pójdę. Na siłę zdzierają kasę a nawet specjalnie nie potrafią człowiekowi pomóc. Również polecam Zieloną przychodnię. Eccles to kurnik nie przychodnia. Taki pieprznik.Syf, brak sprzętu i wiedzy medycznej!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sty 2015, o 21:30 
czy znacie imie i nazwisko managera placowki wlasnie chce sie z nim skontaktowac w sprawie skargi .i tak jak wiekszosc nie jestem zadowolona z uslug i z tonu personelu w tej przychodni komuno wroc !


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |