| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 14:47

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 31 mar 2007, o 17:10 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 30 mar 2007, o 21:46
Posty: 9
Jacenty pisze:
oj to duzo wydajecie!!!
ja wydaje na jedzienie ok 70 funtow tygodniowo na 3 osoby w morisonsie-kupuje wszystko na co mamy ochote,
woda 14/mies
prad ok24/mies
gaz-zima ok 30/mies
gaz-lato ok 20/mies
council tax 90/mies
dom 400/mies
telefon 19/mies-w tym nielimitowane bezplatne rozmowy do Polski+anglii+internet 8.5 MB/s
tv licence 11/mies


Dziękuję :) za dodatkowe info o telofonie i internecie, chciałam też o to zapytać. łatwo się go załatwia?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 31 mar 2007, o 17:11 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Kochani przeciez to wszystko uzaleznione jest tym gdzie kto mieszka (region) jakie zamieszkuja pomieszczenia, a nawet od tego czy szczelne ma sie okna w domu ( ogrzewanie). Nie porownujce cen bo to nic nie da. ja np. za wode place ponad 300 funty za caly rok , za gaz wychodzi mi ponad 300 na 3 miesiace a prad 1,30 na dzien. Wiec jak widzicie nie ma co porownywac zwlaszcza zakopow bo jeden za 50 funty piwa nakupi a drugi chleba :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 mar 2007, o 17:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 27 mar 2007, o 17:03
Posty: 15
Lokalizacja: Bedford
To tylko pokazuje jak duze moga byc rozpietosci :)
Ja 70 funtow tygodniowo wydaje na same owoce, warzywa i soki, bo to glowne skladniki naszej diety, 20 na mieso, 10 na rybe no i reszta
za council tax placimy 100funtow, ale to akurat zalezy od miejsca zamieszkania, a woda, gaz, prad zalezy od wielkosci domu :) i posiadania ogrodu chocby.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 kwie 2007, o 11:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 wrz 2006, o 15:17
Posty: 16
Tak wszystko zalezy od regionu ale ja mieszkam w manchester,15 min od centrum,mieszkam w tzw "bialej dzielnicy"wiecie o co chodzi,czyli domy sa ciutke drozsze,mam tez ogrod i garaz-do ktorego niestety moje auto nie wchodzi...
moj dom jest polozony pomiedzy dwoma nieruchomosciami czyli sila rzeczy jest cieplejszy,proponuje tez wymienic zarowki na energooszczedne to duzo daje...
co do telefonu to trudno to juz inna para kaloszy...jak chcesz to na priva..pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 kwie 2007, o 11:37 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2006, o 12:26
Posty: 137
Według mnie na pare osób 800-1000f miesięcznie na normalne życie jest ok. (liczac mieszkanie, zywnosc i inne koszty)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 kwie 2007, o 11:48 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sty 2006, o 12:10
Posty: 369
Lokalizacja: Stone Dartford
my placimy ponad 900 f miesiecznie za same rachunki bez jedzenia wiec wszystko zalezy do regionu cen mieszkan standardu itp


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Ogólne wydatki
Post: 3 paź 2007, o 19:22 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 3 paź 2007, o 19:12
Posty: 1
Nie wiem czy to dobry dział i nie wiem czy temat już taki był- ja szukałem, może tylko po tytułach, ale forum jest obszerne .

Właśnie skończyłem wydział historii na UMK w Toruniu. Mogę zacząć pracę na stanowisku nauczyciela w podstawówce (tak tak ukończyłem odpowiednie "kursy") ale wiadomo- to praca śmiesznie mało płatna.

Myślałem o wyjeździe do Anglii na 2-3 lata. Nie spodziewam się większego luksusu życia, ale tu w Polsce musiałbym żyć dalej ze swoją rodziną w 40 metrowym mieszkaniu, chyba każdy wie że za 900 zł nie można wynająć mieszkania jeszcze do tego żyć i chodzić do kina 2 razy w miesiącu.

Muszę najpierw sobie to bardzo ogólnie policzyć- nie ważne jest gdzie będę pracował i gdzie mieszkał, pytam tylko o najzupełniej ogólne dane na temat cen.
Powiedzmy mam prace 900 Ł/m-c . Jak wygląda wasze życie i jak wyglądają wasze pensje? Ile miesięcznie trzeba wydać na tzw. polskie "życie" (jedzenie. autobus chociażby)?

Nie oczekuje wyczerpującej odpowiedzi.
Z góry dziękuje i pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |