| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 17:51

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2013, o 18:35 
Witajcie,

mam do Was prośbę o wzięcie udziału w badaniu dotyczącym kosztów adaptacji do pracy za granicą i strategii radzenia sobie.

Badanie jest w pełni anonimowe.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany uzyskaniem opracowania swoich indywidualnych wyników (profil siebie jako pracownika oraz dominujące strategie radzenia sobie) proszę o podanie swojego adresu e-mail (jest taka opcja na końcu kwestionariusza) - wyniki zostaną wysłane na ten adres po opracowaniu.

Bardzo proszę o wypełnienie poniższego kwestionariusza jedynie osoby, które pracują obecnie poza Polską.

Całe badanie zajmuje do 15 minut.

Oto link do kwestionariusza:

www.ankietka.pl/ankieta/113203/praca-za ... sobie.html

Z góry dziękuję :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 maja 2013, o 22:23 
Kamaa pisze:
"Formy aktywności medialnej Polaków w Wielkiej Brytanii"


Polecam Krajobrazy Migracyjne Polski pod red. Pawla Kaczmarczyka (2012). Jest tam artykul o polskich spolecznosciach wirtualnych w Wielkiej Brytanii.

Emigratka


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: o pracy
Post: 27 maja 2013, o 15:28 
Witajcie,

mam do Was prośbę o wzięcie udziału w badaniu dotyczącym kosztów adaptacji do pracy za granicą i strategii radzenia sobie.

Badanie jest w pełni anonimowe.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany uzyskaniem opracowania swoich indywidualnych wyników (profil siebie jako pracownika oraz dominujące strategie radzenia sobie) proszę o podanie swojego adresu e-mail (jest taka opcja na końcu kwestionariusza) - wyniki zostaną wysłane na ten adres po opracowaniu.

Bardzo proszę o wypełnienie poniższego kwestionariusza jedynie osoby, które pracują obecnie poza Polską.

Całe badanie zajmuje do 15 minut.

Oto link do kwestionariusza:

www.ankietka.pl/ankieta/113203/praca-za ... sobie.html

Z góry dziękuję :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: w wolnej chwili
Post: 3 cze 2013, o 09:57 
Witajcie,

mam do Was ogromną prośbę o wzięcie udziału w badaniu dotyczącym kosztów adaptacji do pracy za granicą i strategii radzenia sobie. Do zamknięcia badania wciąż brakuje 15 respondentów, mam nadzieję, że pomożecie :)

Badanie jest w pełni anonimowe.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany uzyskaniem opracowania swoich indywidualnych wyników (profil siebie jako pracownika oraz dominujące strategie radzenia sobie) proszę o podanie swojego adresu e-mail (jest taka opcja na końcu kwestionariusza) - wyniki zostaną wysłane na ten adres po opracowaniu.

Bardzo proszę o wypełnienie poniższego kwestionariusza jedynie osoby, które pracują obecnie poza Polską.

Całe badanie zajmuje do 15 minut.

Oto link do kwestionariusza:

www.ankietka.pl/ankieta/113203/praca-za ... sobie.html

Z góry dziękuję :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lip 2013, o 12:43 
Witam,

Jestem matką mieszkającą w Anglii. Piszę pracę dyplomową na temat przedszkoli (day nursery)w Anglii i Walii. Chciałabym prosić matki dzieci uczęszczających do tych przedszkoli o wypełnienie ankiety na ten temat. Link umieściłam w swoim profilu (moja strona www). Badanie jest proste i nie zajmie Panią dużo czasu, a mnie pozwoli wyciągnąć wnioski na temat tego, w jakiej jesteśmy sytuacji.

link do badania: http://www.ebadania.pl/94da22d83e958efc

Z góry też chciałabym podziękować *KISSING* moderatorowi tego forum za pozytywne ustosunkowanie się do mojej aktywności na forum.

Jeżeli chciałyby Panie porozmawiać na temat przedszkoli w Anglii, to zapraszam do rozmowy na forum lub prywat.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 wrz 2013, o 18:43 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 sty 2011, o 12:49
Posty: 5
Ponownie zapraszam do wziecia udzialu w badaniach adaptacji kulturowej Polakow w East Midlands.

Do tej pory wiekszosc badanych zdecydowanie twierdzi, ze znajomosc jezyka jest bardzo wazna zarowno w pracy, jak i zyciu codziennym.

Czesc ankietowanych zwraca uwage na takie ‘dziwne’ szczegoly adaptacji w Anglii, jak oddzielne krany.

Caesc ankietowanych jest zadowolona z tego, ze w Anglii nauczyli sie nnego podejscia do rozwiazywania problemow. Osoby te chwala sobie rowniez spokoj, opanowanie i stanowczosc, jaka ‘zarazili sie’ od swoich angielskich wspolpracownikow.

Jezeli zechcieliby Panstwo podzielic sie swoimi uwagami, prosze zajrzec do ponizszego kwestionariusza Translating Cultures – Adapting Lives:
http://edu.surveygizmo.com/s3/1206496/Translating-Cultures-Adapting-Lives.

Udzial w badaniu jest anonimowy, a podane odpowiedzi beda wykorzystane tylko do celow naukowych. Odpowiedzenie na wszystlie pytania nie powinno zajac dluzej niz ok. 15 minut.

Mam nadzieje, ze znajda Panstwo kilka chwil na odpowiedzenie na pytania dotyczace zycia codziennego w UK.

Pozdrawiam serdecznie,

Emigratka


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lis 2013, o 23:10 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 sty 2011, o 12:49
Posty: 5
Podobno Polacy sie zaadaptowali, ale Anglicy nie! :lol:

Jeśli przyjechaliście do UK po 1 maja 2004, koniecznie weźcie udział online w badaniu adaptacji kulturowej w ramach projektu:

Translating Cultures - Adapting Lives

http://edu.surveygizmo.com/s3/1206496/Translating-Cultures-Adapting-Lives

Zapraszam!

Emigratka


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 181 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |