www.GBritain.net
http://gbritain.net/forum/

Uwaga na ukrainca i azjate w wisniowym Roverze s600.
http://gbritain.net/forum/viewtopic.php?f=18&t=4500
Strona 1 z 1

Autor:  marlinpl [ 6 sty 2008, o 23:00 ]
Tytuł:  Uwaga na ukrainca i azjate w wisniowym Roverze s600.

Dzisiaj okolo godz 19 W miejscowosci Crewe Cheshire mial miejsce rabunek,

Ukrainiec stal przy bankomacie i czekal az ktos wezmie wieksza sume pieniedzy wtedy proponuja mu okazyjny zakup sprzetu (kamera laptop) i proponuja pujscie z nim do samochodu w samochodzie pokazuja sprzet daja do reki. W momencie zaplaty za sprzet podmieniaja torby i dostajesz Coca cole i pelno papierow zamiast okazyjnego laptopa lub Kamery.

Kierowca okolo 27-35 lat wlosy czarne postawione na zel mowi troche po polsku drógi azjata gada po angielsku i w jakims jeszcze jezyku ( trudno powiedziec w jakim )

Wszystkich ktorzy widzieli lub spotkaja typow prosze o kontakt z policja pod nr 08454580000

Autor:  Eliss [ 8 sty 2008, o 13:18 ]
Tytuł: 

stary numer.........kto na ulicy kupuje sprzet ?? takie rzeczy kupuje sie w sklepie!! dobrze, ze coca cole daja dawniej dostawalo sie 2 cegly :lol:

Autor:  cipkator [ 8 sty 2008, o 13:25 ]
Tytuł: 

oni jeżdża chyba po całym UK bo w belfascie tez słyszałem o takich przypadkach...

Autor:  martin_sutton [ 8 sty 2008, o 13:58 ]
Tytuł: 

Kup pan cegle, to przeciez jeszcze z drugiej wojny swiatowej ;)

Autor:  Eliss [ 8 sty 2008, o 14:00 ]
Tytuł: 

:lol:

Autor:  BASSMAN [ 15 sty 2008, o 16:41 ]
Tytuł: 

sory ale dac sie tak naciagnac to trzeba byc chyba jakims ogranoczonym czlowiekiem...

Autor:  matrix684 [ 15 sty 2008, o 23:18 ]
Tytuł: 

manipulacja,inaczej,smierc frajerom

pozdrawiam matrix 8)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/