| www.GBritain.net http://gbritain.net/forum/ |
|
| Uwaga na ukrainca i azjate w wisniowym Roverze s600. http://gbritain.net/forum/viewtopic.php?f=18&t=4500 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marlinpl [ 6 sty 2008, o 23:00 ] |
| Tytuł: | Uwaga na ukrainca i azjate w wisniowym Roverze s600. |
Dzisiaj okolo godz 19 W miejscowosci Crewe Cheshire mial miejsce rabunek, Ukrainiec stal przy bankomacie i czekal az ktos wezmie wieksza sume pieniedzy wtedy proponuja mu okazyjny zakup sprzetu (kamera laptop) i proponuja pujscie z nim do samochodu w samochodzie pokazuja sprzet daja do reki. W momencie zaplaty za sprzet podmieniaja torby i dostajesz Coca cole i pelno papierow zamiast okazyjnego laptopa lub Kamery. Kierowca okolo 27-35 lat wlosy czarne postawione na zel mowi troche po polsku drógi azjata gada po angielsku i w jakims jeszcze jezyku ( trudno powiedziec w jakim ) Wszystkich ktorzy widzieli lub spotkaja typow prosze o kontakt z policja pod nr 08454580000 |
|
| Autor: | Eliss [ 8 sty 2008, o 13:18 ] |
| Tytuł: | |
stary numer.........kto na ulicy kupuje sprzet ?? takie rzeczy kupuje sie w sklepie!! dobrze, ze coca cole daja dawniej dostawalo sie 2 cegly |
|
| Autor: | cipkator [ 8 sty 2008, o 13:25 ] |
| Tytuł: | |
oni jeżdża chyba po całym UK bo w belfascie tez słyszałem o takich przypadkach... |
|
| Autor: | martin_sutton [ 8 sty 2008, o 13:58 ] |
| Tytuł: | |
Kup pan cegle, to przeciez jeszcze z drugiej wojny swiatowej |
|
| Autor: | Eliss [ 8 sty 2008, o 14:00 ] |
| Tytuł: | |
| Autor: | BASSMAN [ 15 sty 2008, o 16:41 ] |
| Tytuł: | |
sory ale dac sie tak naciagnac to trzeba byc chyba jakims ogranoczonym czlowiekiem... |
|
| Autor: | matrix684 [ 15 sty 2008, o 23:18 ] |
| Tytuł: | |
manipulacja,inaczej,smierc frajerom pozdrawiam matrix |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+1godz. |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|