| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 17:51

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2010, o 01:16 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 lut 2010, o 19:45
Posty: 9
Gość pisze:
A czym się tutaj troszczyć? Można z życia czerpać co najlepsze i z Tarota też. Nie jest to moje główne źródło dochodu a robię to bo..to kocham...i kocham pomagać innym. A książkę Sekret szczerze polecam...piszą w kółko o jednym, ale rzeczywiście po przeczytaniu całej książki własnie to jedno zostaje w głowie...i działa! Polecam:)


Możesz gościu czerpać z czego chcesz.Tylko odpowiedz co można czerpać za wyjątkiem kasy z tarota?Kochasz tarota i kocham pomagać innym?!
A jak pomagasz?,zmieniasz im los na lepszy?to powinnaś to rozpromować.Gdyby można było tymi kartami pomagać wróżbici wszelkiej maści byliby najbogatszymi ludźmi na tym świecie.Sami mieliby kasę,szczęście i innym wywróżyliby kasę,szczęście,pomyślność,faceta,kobietę i co tam by chcieli...pomagać to możesz im tylko jeśli potrafisz czytać te karty w tym żeby im wytłumaczyć co ich czeka bo do tego służą te karty.
Po przeczytaniu książki sekret maja przyjść na seans żebyś im wywróżyła jak zrealizowali sekret?
Po tym co piszesz widać ze daleko zaszłaś w labirynt tych manipulacyjnych kart.Powtórzę, spróbuj przestać a zobaczysz jak daleko cię zaprowadziły.I tak daleko możesz ty prowadzić w labirynt innych jeśli nie rozumiesz co to za karty.Fascynacja "wiedzą" o innych czy zarobkiem?
Wybacz ale nie ma tu sensownych argumentów za.
Kochać to można dziecko,męża,siebie,bliskich,zwierzęta i inne rzeczy ale nie kolorowe karty.Zastanów się nad tym co pisze zanim będzie za późno, powtórzę wiem co mówie i to naprawdę bardzo przyjacielska rada.Chyba że musisz...to już ci nie mogę pomóc.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 18 lip 2011, o 12:12 
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 lip 2011, o 10:26 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 sty 2011, o 10:48
Posty: 9
Ja nie chodzę do wróżki i osobiście nie wierzę w takie rzeczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 sie 2011, o 15:15 
Gość pisze:
Zgadzam się, że jest wiele wróżek, które nie potrafią korzystać z kart. Jest wiele osób, które do mnie dzwonią z płaczem po różnych rozmowach z wróżkami. Osobiście uważam, że Tarot nie krzywdzi, krzywdzą ludzie, którzy nie wiedzą co i jak przekazać drugiej osobie. Bo jak kartka papieru może skrzywdzić? to ludzki język powoduje najwięcej problemów. Ale tez jest druga strona medalu tj. klienci, którzy często życzeniowo oczekują takich a nie innych odpowiedzi itd. co nie ułatwia sprawy.
Ja osobiście nie wierze w zadne obciążenia karmiczne ani tam szatany czy inna czarna magie. Zajmuje sie tarotem od 10 lat i jestem zdrowa, szczesliwa i kochana. Na wszystko co złe mam swoją metodę tj. medytację oraz jogę, co pozwala mi iść przez życie ze słoneczkiem w sercu, którym chętnie dzielę się z moimi klientkami:)
Zapraszam na stronę http://www.bodyandmindhealing.co.uk/polish_zone.html

zgadzam sie z toba, energia jest tylko energia, ani dobra, ani zla, to ludzki umysl uzywa jej w dobry lub zly sposob, to ludzie kreuja, przetwarzaja i reaguja, tarot jest bezlitosny dla ludzi slabych i zawsze pokazuje tylko mozliwosci, jesli bedziesz chcial aby cos sie dobrego zdarzylo, to tak bedzie, a co wiecej, jesli wiesz ze cos zlego moze sie zdarzyc i wiesz ze masz sile tego uniknac, to po prostu wyjdziesz obronna reka z najgorszej sytuacji, tarot tylko pokazuje co bedzie jesli nie zmienisz swojego sposobu myslenia .... to jak barometr wszystkich twoich mysloksztaltow, i to jest najbardziej okrutne dla ludzi, dla wiekszosci ludzi wolna wola jest przeklenstwem, a co do reinkarnacji, to .... sam wybierasz co zabierasz na druga strone .... zrozumiesz te slowa w kilka sekund po swojej smierci .... ja zajmuje sie kartami od ponad 20 lat i zyje na tej ziemi juz kilkanascie tysiecy ..... tarot i inne tego typu rzeczy to tylko narzedzia, do ciebie zalezy jak je uzyjesz .... a co do smierci .... Bog dal nam wolna wole: rodzimy sie gdy chcemy i umieramy kiedy chcemy, nawet jesli wydaje sie to nielogiczne i bez sensu ....


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 wrz 2011, o 19:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 8 wrz 2011, o 15:37
Posty: 1
jj pisze:
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?



A próbowałaś zrobić ten test https://sites.google.com/site/news048. Co o nim myślicie.
Sprawdzałam na forach i okazało się, że wielu ludzi zrobiło kilka podobnych testów (z różnych stron) i wyszła im ta sama data.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2011, o 10:01 
Przeczytałam artykuł powyżej i muszę przyznać, że jakoś nie bardzo mnie rusza. Autorka powtarzała parę razy co ona tam widziała i co miało związek z kartami ale w sumie nie napisała dokładnie o co chodziło i przed czym nas niby chciała ostrzec. Nie rozumie. Jak mam ochotę to pójdę do wróżki a jak nie mam to tego nie zrobię. Proste.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2011, o 08:35 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 wrz 2011, o 17:05
Posty: 6
Ja nie wierze w takie rzeczy. Uważam, że każdy jest kowalem swojego losu i każdy tworzy własną przyszłość. Nic nie jest zapisane w gwiazdach i nie ma przeznaczenia czy fatum.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |