| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 12 maja 2024, o 03:28

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2011, o 10:40 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 cze 2011, o 10:38
Posty: 2
Witam, nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na taki post, ale przeogromnie bardzo potrzebuję Waszej pomocy!
Dwa tygodnie temu wracałam autostopem z Niemiec do Polski. Przez fragment trasy podrzucił mnie Czech mieszkający i pracujący w UK. Z własnej głupoty i pośpiechu zostawiłam u niego w aucie małą torbę z dokumentami, telefonem i aparatem ze zdjęciami. Kasy było tam 10 euro, telefony nie warte więcej niż 100zł i aparat ze zdjęciami z podróży ;(
Czech wybierał się małym, czarnym, sportowym autkiem z UK do Pragi odwiedzić rodziców. Był niewysoki, czarne włosy, przed 30stką (przynajmniej tak wyglądał). Sam mówił, że zjeździł pół świata autostopem (Amerykę, część Azji).
Cały czas miałam nadzieję, że odeśle mi chociaż dokumenty (dowód, legitymację studencką, kartę z ubezpieczeniem, kartę NFZ i z bankomatu) i kartę pamięci ze zdjęciami, ale póki co taki fakt nie zaistniał. Być może jeszcze nie zorientował się, że ta niewielka torebka została u niego w bagażniku, a może szkoda mu pieniędzy na wysyłkę tego wszystkiego - nie wiem, dlatego też postanowiłam spróbować go znaleźć chociażby przez takie fora i poprosić o wysłanie chociaż samych dokumentów. Oczywiście koszty całej wysyłki pokryję ja. A nóż się uda.
Zatem jeśli ktoś z was kojarzy jakiegoś Czecha podobnego do marnego opisu, który umieściłam i mógłby mnie z nim jakoś skontaktować, byłabym dozgonnie wdzięczna! Powiem nawet, że jestem w stanie się jakoś odwdzięczyć!!!!

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc!
zostawiam kontakt do siebie:
olamakowiecka44@gmail.com
gg. 1406676


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 22 cze 2011, o 16:15 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:26
Posty: 15
Czecha może nie znajdę dla Ciebie ale tak z Ciekawości zapytam w jaki sposób odwdzięczysz się szczęśliwcowi ...?

Jeśli mam być szczery to podejrzewam że na każdym forum poloni powinnaś umieścić taką informację, a może nawet na forum czeskim?
Ale jak miał samochód to myślę że spokojnie znajdziesz go przez Policję - ile małych czarnych autek sportowych jeździ przez Europę - jeszcze jak podasz jakieś szczegóły... :)
Powodzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2011, o 22:18 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 cze 2011, o 10:38
Posty: 2
"Czecha może nie znajdę dla Ciebie" - a szkoda ;) ;p
chociaż nie tyle na samym Czechu, co na zawartości jego bagażnika (a przynajmniej części, którą była moja torba) mi zależy :)

"tak z Ciekawości zapytam w jaki sposób odwdzięczysz się szczęśliwcowi ...?" spróbuj go znaleźć, to się przekonasz :P

No właśnie polska policja za wiele nie chce mi pomóc, ponieważ raz, że nie działo się to na terenie Polski, dwa nie była to kradzież tylko zostawiłam to na tak zwane 'własne życzenie' i generalnie twierdzą, że nic im do tego. :(

a owy Czech dalej nic mi nie przysłał...
i tak czekam...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |