| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 07:17

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Internet
Post: 16 mar 2009, o 14:30 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 20 maja 2007, o 17:07
Posty: 23
Lokalizacja: perth
Dla wszystkich tych, którzy- z różnych względów - nie mogą korzystać z normalnego dostępu do sieci. Od kilku miesięcy używam sieci T-mobile i nie mam powodów do narzekań. Miesięczny koszt to 15 funtów bez żadnych dodatkowych opłat i żadnych limitów. Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz swoją kartę debetową w t-mobile i będziesz doładowywać swoje konto za pomocą sms-a, do każdego doładowania dostaniesz ekstra 2 funty. Zawsze coś ;)
Oto mój pomysł.
1. kupujemy modem usb (koszt 30 funtów na ebay, wersja memory stick i modem w jednym)
2.kupujemy kartę sim (bądź też zamawiamy darmowy zestaw startowy)
3. umieszczamy kartę w modemie, modem podłączamy do komputera, instalujemy wszystkie sterowniki i uruchamiamy web'n'walk manager.
4. wysyłamy sms-a o treści WEB na nr 441 i cieszymy 5-dniowym dostępem do internetu bez limitów.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: Re: Internet
Post: 16 mar 2009, o 22:23 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Nie bardzo rozumiem ,piszesz miesięczny koszt 15 funtów ...a na końcu wysyłamy sms i cieszymy się pięciodniowym dostępem.
Druga sprawa czy w tych systemach nie jest tak że priorytet mają rozmowy w sieci? czyli szybkość internetu zależy od obciążenia sieci?
Bo coś podobnego działa w Polsce gdzie strona czasem otwiera sie pięć minut. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Internet
Post: 16 mar 2009, o 23:40 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 23 sie 2008, o 09:01
Posty: 49
ja właśnie korzystałam z internetu t-mobile 6 dni,miałam prawo do 7 dni go oddać i oczywiście skorzystałam z tego.Tak jak Zacny pisze, strony otwierały sie po 5 minutach a czasem dłużej :( a tak na marginesie to pierwszy raz czytam pochlebną opinie o tej sieci.
A co do tych limitów to niestety ale ograniczenia są za te 15f, no chyba, że sobie takim sms dokupisz :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Internet
Post: 16 mar 2009, o 23:52 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 20 maja 2007, o 17:07
Posty: 23
Lokalizacja: perth
Już wyjaśniam:
za 5 dniowy dostęp do internetu (nieograniczony) płacisz 2.50 czyli w przeliczeniu na 30 dni 15 funtów. Do chwili obecnej wykonałem z tej karty tylko jeden telefon na nr 150 (biuro obsługi klienta) aby zarejestrować kartę, z której dokonuję płatności za internet.
Do malinam: moze to zależy od miejsca, w którym się korzysta z internetu. I ograniczeń w ciagu tych 3 miechów nie miałem żadnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Internet
Post: 17 mar 2009, o 21:20 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Nie chodzi mi o Twoje rozmowy ale sieć komórkowa jest tak skonstuowana ze priorytetem są rozmowy telefoniczne a jeśli zostanie "miejsca" na przekażnikach wtedy jest to wykorzystane do internetu. Kiedyś temat zgłebiałem bo szły słuchy wsród polaków ze każda sieć telefoni daje internet....daje ale po lini BT :lol: .
Modem o jakim piszesz oglądałem u znajomego ale w sieci "3"-ka i było jak napisałem , strona się otwierała dziś na jutro.
Jedyny niezawodny sposób który używałem z powodzeniem zaraz po przyjeżdzie to karta bezprzewodowa , skanowanie sieci i zalogowanie się do niezabezpieczonej lub złamanie klucza w zabezpieczonej. Jeśli tylko oglądamy strony lub używamy do skypa lub GG tak minimalnie spowolni właściciela że nie zwróci on uwagi/zazwyczaj i tak jest za tępy na panowanie nad własnym kompem/.
Oczywiście jest to nielegalne i wręcz nieładne, do tego stopnia ,że nie mogłem scierpieć swego niecnego postępku i podpisałem umowę na telefon i internet.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Internet
Post: 17 mar 2009, o 21:44 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 20 maja 2007, o 17:07
Posty: 23
Lokalizacja: perth
z 3 też miałem do czynienia i mogę tylko powiedzieć że wyrzuciłem kupę kasy, musiałem się liczyć z limitami i często było tak, że otwierał się "dziś na jutro". potrafiłem wybulić 50 funta na 14 gb w jednym miesiącu (raz tylko tak zrobiłem i to był "przełom"). Zaryzykowałem z T-mobilem i się opłaciło. Ani razu mi się nie zawiesił. Ładowanie stron 2-3 sekundy.... Oglądanie filmów on-line (youtube) bez żadnych zawieszek (co ważne, jako że moja "other half" ma fioła na punkcie miodowych lat);)...Ściąganie plików różnie idzie, ale średnio 50kb/s. Może i nie-rewelacja, ale wystarcza. Najważniejsze to brak limitów i niskie koszty. Dopóki nie mam stałego łącza (nie zamierzam płacić BT kasy za aktywację linii) nie widzę sensu tego zmieniać.
WŁAŚNIE, DLACZEGO NIE MA EDIT???


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Internet
Post: 17 mar 2009, o 21:51 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 20 maja 2007, o 17:07
Posty: 23
Lokalizacja: perth
niezawsze też masz możliwość podpiąć się pod sieć bezprzewodowe niezabezpieczone.BTW: Jeden ze znajomych poszedł bezpośrednio do firmy, z której wychwytywał sygnał sieci bezprzewodowej i zapytał grzecznie czy mógłby z niej korzystać, "oczywiście" za opłatą. Szefostwo się lekko zdziwiło propozycją, ale udostępniło swoją sieć znajomemu za symbolicznego funta.......


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |