| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 14:48

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 28 cze 2007, o 15:45 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 30 kwie 2007, o 17:26
Posty: 9
Lokalizacja: SCUNTHORPE
w styczniu podpisalem umowe z vodafone na 1,5 roku poniewaz zamierzalem tu posiedziec troszke dluzej. sytuacja sie zmienila. chce wracac do Polski. czy wie ktos co powinienem zrobic?
ps. slyszalem ze niektorzy po prostu nikogo nie informuja, likwiduja tu konto i mowiac szczerze maja to "gdzies".
jak to prawnie wyglada?
dzieki!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 28 cze 2007, o 15:52 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Przeczytaj w umowie jak postepuja w razie zerwania umowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 28 cze 2007, o 16:57 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:37
Posty: 355
Lokalizacja: Bognor Regis
wyglada to tak ze jesli zerwiesz umowe to i tak musisz plaic abonament do konca, albo musisz go zaplacic na raz. Jesli tego nie zrobisz to nic ci co prwada nie zrobia, dostaniesz kilka upomnien, no ale to bedzie dzialalo na niekorzyst twojego credit score czy jak sie to tam zwie i wrazie brania jakiegos kredytu itp moze ci zostac odmowiony. ale jesli jedziesz do polski to nic ci nie zrobią.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 sie 2007, o 01:53 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 cze 2007, o 15:34
Posty: 3
Moze ktos juz mial problem z siecia Orange w Angli?
W zasadzie chodzi o to ze ja tak to nie mam z siecia problemu. Moim problemem jest to,że wziełlam cztery miesiace temu sobie telefon na abonament i na domiar zlego wzielam telefon dla kolegi na siebie. Na dzien dobry dostalismy 800 min z ktorych moglismy za pomoca kodu dzwonic z darmowych min do polski. Uprzedzono tylko nas ze ten kod sie zmienia i trzeba na necie sprawdzac czy dalej ten sam kod funkcjonuje. Po dwoch miesiacach okazalo sie ze moj kolega ma ok 260F do zaplacenia, no ale nic trwalismy dalej. Nastepny rachunek to samo. Dzwoniac do sieci dowiedzielismy sie ze numer juz taki nie funkconuje i nigdy nie funkcjonowal poprostu oni nie mieli takiej oferty, a zerwanie umowy to jakies 600F. Ja mam male rachunki, ale koles placi nie zla kase i chce zebym zerwala ta umowe (bo mu to juz nie pasuje i rozumiem go), ale to jest abonament i wszelkie konsekfencje ja poniose pozniej. Mam takie pytanie czy na podstawie zmiany regolaminu przez siec moge zerwac umowe?. Bede wdzieczna za jakie kolwiek podpowiedzi, a moze ktos juz mial podobna sytuacje?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 sie 2007, o 16:04 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Aniołku moze najpierw przeczytaj dokładnie umowę z siecią, bo nie wierze zeby to tak było ze oni sa winni a Ty nie, a ja bym raczej nie podpadał finansowo w tym kraju nawet jak jutro jedziesz do polski. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 6 sie 2007, o 00:07 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 cze 2007, o 15:34
Posty: 3
Tak do konca sama juz nie wiem co robic zostawic to tak jak jest czy ustapic koledze wiem dobrze ze jak juz to nie zerwe kontraktu na jeden telefon bo moj mi w niczym nie przeszkadza chociaz szkoda ze nie moge kozystac z tych minut dzwoniac do polski. Hm..i tak bywa. Kontrakt byl podpisany z posrednikim phon4you (chyba dobrze napisalam). To on udzielil informacji takich i podal kartke z kodem do reki z ktorego mozna dzwonic do polski. Chcilam podejsc do salonu posrednika, ale niestety ten juz jest zamkniety. Na innych forach jest nie wiele info na ten temat. Ludzie probuja zrywaca umowy ale o skutkach nic. Mimo wszystko nie wiem jak postapic wobec kolegi moze jakas podpowiedz? :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |