| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 00:34

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: A jak w Polsce?
Post: 3 maja 2006, o 13:11 
Witam


A czy mogę potem uzywać tej komórki w POlsce?


Proszę o odpowież forumowiczów

Pozdrawiam
Wujek dobra rada


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 3 maja 2006, o 13:47 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
oczywiscie ,ze mozesz jesli zdejmiesz simlocka


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 maja 2006, o 11:08 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 kwie 2006, o 09:27
Posty: 5
Słyszałem gdzieś że można załatwić sobie przez dealera np http://www.e2save.co.uk abonament za 20Ł albo 30Ł a dealer wysyła mi co 3 miesiące czek na 50Ł! słyszał ktoś o czymś takim? ma to ktoś? jak to działa i jakie dokumenty są potrzebne? podpisuje się dwie umowy? i wreszcie gdzie moge znaleźc tą usługe na podanejm stronie?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 maja 2006, o 08:45 
Chcialem wziasc tel dla mamy a tymze sklepie online.Wszystko bylo ok do momentu sprawdzania tzn credit check.Niestety bylo negatywnie i niema fona.Dodam ze mama ma karte kredytowa z HSBC z niezlym limitem od 2 lat.Mysle ze trzeba miec conajmiej 3 lata historii kredytowej.Pozostaje isc do normalnego sklepu.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 maja 2006, o 21:15 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
Niekoniecznie. Ja miałem już 1 kontrakt w virgin z e2save.com kiedy zachciało mi się nowego aparatu i zamówiłem tamże nowy tym razem w orange. I tu niespodzianka - odmowa! Więc zadzwoniłem do nich wyrażając swoje zdziwienie, a panienka że to nie oni sprawdzaja klientów, ale operatorzy, i że ona zaraz zadzwoni do orange i wyjaśni że jestem klient ok. I rzeczywiście za godzinkę dostałem maila że mój order został zaakceptowany, a nastepnego dnia miałem nową komórę, starą dając synowi.
Przy okazji dowiedziałem sie, że mamy ustawowe prawo poprosić aby nasz wniosek o kredyt itp. został przejrzany przez istotę ludzką, a nie tylko komputer (ma to oczywiście sens kiedy komputer nas odrzuci). Jak widać, to działa!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 12 maja 2006, o 10:59 
ale nie ma problemu żeby dostać abonament w e2save.com? podpisuje się 2 umowy?jedną z e2save a drugą z operatorem?jak się odbiera telefon?komu się płaci i jak się płaci?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 12 maja 2006, o 15:22 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
blazer pisze:
ale nie ma problemu żeby dostać abonament w e2save.com? podpisuje się 2 umowy?jedną z e2save a drugą z operatorem?jak się odbiera telefon?komu się płaci i jak się płaci?

Aparat dostajesz pocztą, a płacisz bezp. operatorowi przez direct debit.
Z akceptem kontaktu mogą być pewne problemy, oni cię nie widzą na oczy więc muszą cię sprawdzić w agencji ratingowej, na pewno trzeba figurować w rejestrze wyborców no i nie zaszkodzi mieć już jakiś kredyt albo kartę kred. itp. bo wtedy record nie jest pusty a w tym kraju jak nie masz recordu kredytowego to nie istniejesz :)
Szczegóły dot. transakcji, płatności itp. wszystko jest na ich stronie.

Dodatkową fajną rzeczą z e2save jest to że aparaty od nich nie mają sim-locka, w każdym razie ja kupiłem dwa i żaden nie miał, jedziesz do Polski to wkładasz simkę sami swoi itp. i masz polski numer :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |