| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 00:56

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 sty 2007, o 22:21 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 13:59
Posty: 175
Lokalizacja: Walia
sprawdze te informacje.... sprawdzilem no i czemu takie glupoty piszesz??? Pokaz mi gdzie tu http://www.rurarz.eu/n73 jest 900min za 30 funtow, co???


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, o 08:58 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 cze 2006, o 05:25
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań, Chicago, obecnie Greenwich
EEEEEE????? Co to za strona? Ja mówię o T-Mobile a nie jakiś rurarz :shock: - co to za wynalazek?! Sprawdź u źródła:
T mobile

Za 30 funtów miesięcznie dają ci 180 funtów jakby "kredytu". Z tych 180 funtów odejmują 20p za każdą minutę rozmowy lub 10p za każdego SMSa. Nie interesuje ich konkretnie ile minut i ile smsów wygadasz - możesz np gadać 850 minut (850 x 0.20 = 170 twoich funtów kredytowych) i zostaje ci 10 funtów "kredytu" więc możesz sobie puścić jeszcze 100 SMSów (100 x 0.1 = 10 funtów kredytowych) - razem 170 funtów za rozmowy i 10 za smsy więc nie przekraczasz planu. Plan nazywa się Flext 35 i jak kupisz go w TMobile to płacisz 30, jak pójdziesz np. do phones4U albo carphonewarehouse to zapłacisz 35 funtów miesięcznie. Flext bo jest flexible czyli elastyczny - sam się dostosowywuje do ilości rozmów/smsów. Wiem że to troche skomplikowane ale działa - gadam jak najęty, zwłaszcza z samochodu bo mam ponad godzinę do pracy (mam bluetooth więc mandat mi nie grozi). Aha - jeśli chodzi o Nokie N73 to miałem zapłacić 20 funtów ale koleś powiedział że da mi za darmo, więc się z nim nie spierałem :P !


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, o 17:47 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 13:59
Posty: 175
Lokalizacja: Walia
Ten rurarz to skrot dlugiego linka.

Dzieki za wyjasnienie. Chyba zdecyduje sie na tmobile, chociaz nie do konca rozumiem jak to dziala :lol: [/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 kwie 2007, o 16:52 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 mar 2006, o 09:00
Posty: 17
Lokalizacja: Poznań - Poland
Tez mialem a raczej mielismy przygody z zakupem telefonow. Oczywiscie zaraz po przyjezdzie zwylke pre paid ale potem chcielismy na abonament to najlepiej O2 bo slyszelismy ze wolne minuty mozna wykorzystac na dzwonienie do polski przez numery dostepowe tak jak to jest na karte. Coz w jednym salonie powiedzieli po 6 mies pobytu, w kolejnym zaczelismy sciemniac ze jestesmy juz dlozej ale chcieli adresy coz poscemnialismy i powiedzielismy ze wrocimy z papaierami. Kolejny salon O2 nie ma nas w rejestrze czyli naszego domu a we wczesniejszych 2 byl ciekawe? W 4 salonie nie ma problemu 100 depozyt na 6 mies. Nie tak to sie nie bawimy jest tyle firm cos sie wybierze. W miedzy czasie kupilismy laptopy no i fajnie bylo by miec przenosny internet na karte PCMI. Oczywiscie juz wczesniej wyslalismy te zgloszenia do glosowania nawet jak chodzilismy po salonach O2. Ale jak sie zabralismy za internet to odwiedzilismy wszystkie ozliwe salony w Vodafon chcieli kaucje i nie ma problemu a w T-mobile nie chcieli kaucji debit card i dowodzik i 10 min i mamy neta. Powiedzialm kumplowi to wziol telefon tez tak samo z tym ze on bral juz telefon po przeprowadzce do nowego domu zupelnie nowego ktorego nie bylo w systemie intewrnetowym i dopiero zglaszalismy wszystkie rachunki ale tez nie bylo problemu. Ja moglem wziasc tel dopiero po 3 zaplaconych rachunkach i tak tez zrobilem zas kolejna osoba z domku mimo ze my olacimy regularnie bo przez direct debit ma problemy i nie chca jej dac mimo ze T - mobile widzi ze ta osoba jest wpisana jako urzytkownik domu bo tak tez bylo wpisane do formularza z Cuncil Taxu. Na to nie ma regolu ale jedno jest pewne rejestracja wyborcza i w cuncil tax pomaga a nie zaplacone rachunki przez kogos innego pod tym adresem mimo iz juz nie mieszka szkodza.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2007, o 23:55 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 sty 2007, o 02:12
Posty: 14
Lokalizacja: South Yorkshire
Dawid M pisze:
Ja moglem wziasc tel dopiero po 3 zaplaconych rachunkach i tak tez zrobilem zas kolejna osoba z domku mimo ze my olacimy regularnie bo przez direct debit ma problemy i nie chca jej dac mimo ze T - mobile widzi ze ta osoba jest wpisana jako urzytkownik domu bo tak tez bylo wpisane do formularza z Cuncil Taxu. Na to nie ma regolu ale jedno jest pewne rejestracja wyborcza i w cuncil tax pomaga a nie zaplacone rachunki przez kogos innego pod tym adresem mimo iz juz nie mieszka szkodza.


wtf???
czy mozesz napisac to po polsku?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 6 maja 2007, o 02:35 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 6 maja 2007, o 00:26
Posty: 12
Lokalizacja: Warwickshire
3x jak cie wstukają w komputer żeby spradzic czy jesteś wiarygodny i komputer to odrzuci to masz blokade na kupno abonamentowca we wszystkich sieciach przez 6 miesięcy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 6 maja 2007, o 10:52 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Nie we wszystkich tylko w tej, w ktorej probowal. Kolezanka probowala kilkakrotnie w O2 - niestety nie powiodlo sie poszla do innego operatora kupila bez problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |