| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 23:39

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 mar 2007, o 20:04 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 mar 2006, o 22:42
Posty: 180
Lokalizacja: Cambs
a mnie w VIRGIN internet kosztuje 0,33 pensy dziennie :) sprawdźcie sami http://allyours.virginmedia.com/websale ... ce.do?id=2

promocja - przez rok 10£ za miesiąc :) za 2 mb łącze

pozdrawiam, Kacper


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 27 mar 2007, o 21:13 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 25 mar 2007, o 14:14
Posty: 56
Lokalizacja: eastbourne
spoko ale mi chodzi o to zerby bylo spoko uwajac netu w calej europie i zeby byl staly koszt


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 28 mar 2007, o 08:56 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 27 mar 2007, o 10:02
Posty: 8
Neta w laptopie dalej nie mam. Automatyczne ustawienia w opcjach internetowych nie dzialaja. Probowalam je ustawic recznie ale chyba cos nie tak robie. Nie wiecie jak sie ustawia? Kilkam na polaczenia sieciowe nastepnie na utworz nowe polaczenie nastepnie dalej Potem konfiguruj moje polaczenie recznie i polacz uzywajac modemu telefonicznego i dalej co? Dalej musze podac nazwe dla tego polaczenia Jaka nazwe ma orange :x ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: t-mobile
Post: 2 kwie 2007, o 17:55 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 kwie 2007, o 17:52
Posty: 4
Witam aktualnie posiadam internet T-mobile (webnwalk). Posiadam opcje za 29 f miesięcznie 3 gb limitu no i tu tkwi problem wyczytałem na stronie t-mobile, ze internet jest nie limitowany i nigdzie nie pisze ze limit danych do ściągnięcia jest 3 gb i tu mam pytanie czy ktos wie czy oby napewno to prawda ? . Niżej przesyłam linka. (internet mam od grudnia)

http://www.t-mobile.co.uk/eshop/persona ... a-plans.do

No i jeszcze mam 1 pytanie, aktualnie mieszkam w Cramlington miasteczko pod Newcastle no i niedługo przeprowadzam sie do nowego mieszkania nieopodal mcdonalda no i sprawdziłem ze jest tam hot spot BTOpenzone i właśnie mam pytanie czy tego typu hot spot jest platny bo ztego co sie orientuje to hot spot t-mobile jest planty ale jego akurat nie mam w zasięgu.


Pozdrawiam i liczę na szybka odpowiedz :D :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 kwie 2007, o 21:25 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:06
Posty: 50
Lokalizacja: Blackpool
Uzywam rowniez t-mobile z planem za 29/msc z limitem 3gb.
Ale ja ten limit przekraczam do oklo 5 gb i jest wszytsko w porzadku.
Za Hotspota do 14 kwietnia nie placisz. Pozniej jest naliczana oplata podejrzewam w wysokosci 8f/msc. Tyle z etam nie masz limitu i trasfer 8mb


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: dziwne własnie
Post: 2 kwie 2007, o 23:38 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 kwie 2007, o 17:52
Posty: 4
dziwne jest to bo na stronie t.mobile nigdzie nie piszą ze jest limit wręcz pisze jak wól ze jest unlimited. Bylem w t-mobile ale koleś mówi ze limit jest, ale jeszcze wezmę wydrukuje to stronę i pójdę tam sie spytam to dlaczego nie umieszczają informacji bo całkiem prawdopodobne ze ci sprzedawcy nie maja zielonego pojęcia.

A co do ściągania to raz sciagnolem przez noc 3 gb i na drugi dzień net chodził normalnie potem popołudniu nie chciał sie polonczyc z umts tylko gprs )56kb/s. A na drugi dzień wszystko wróciło do normy kolo 12 znowu sie łączy na umts.



Mam jeszcze pytanie co do hot spotu mianowicie jak będę miał jakiś w okolicy to wystarczy w panelu tym z t-mobile wybrać odpowiedni hotspot i jaka sie połoczy to już mogę sobie surfować ?

P.S Gzie mogę sprawdzić ile sciagnolem danych czy jest coś takiego jak kiedyś w Neostradzie ze na stronie można było patrzeć ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 3 kwie 2007, o 12:25 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:06
Posty: 50
Lokalizacja: Blackpool
Napisz do mnie na gg bedzie wygodniej :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |