| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 21:39

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 maja 2006, o 00:21 
Witam! Pracuję na farmie w Wiltshire od 3 lat! Jako self-employed dostawałem 5 f na reke.Sam opłacałem tax i NI ! Od niedawna pracuję jako employed , za 6,5 f na godz co daje na rekę też ok 5 f .Do tego płatne wszystkie holidaye oraz 4 tyg płatnego urlopu !za chate 100 f mies .


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 11 lip 2006, o 23:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 09:01
Posty: 11
Lokalizacja: okolice Birmingham
Witam serdecznie!

Mam kilka pytan.
Jak wyglada schemat dniówki pracy na farmie w UK(tak mniej wiecej)??
Jaki jest stosunek angielskich rolników do Polaków chcacych pracowac na farmie??
Jaki stopien znajomosci jezyka angielskiego jest wymagany??
W jakich miejscach najlepiej szukac pracy na farmie ( wiem, ze na wsi :P )??
Ile wynosi srednia ilosc godzin na tydzien ( przypuszczam, ze praca od pn do sob)??

:lol:
Zakwaterowanie i zywnosc- jak to wyglada na farmie ( czy zawsze jest zapewnione to i to) ??

Prosilbym o jakiekolwiek wskazówki, a najlepiej odpowiedzi an moje pytania :) Z góry dziekuje wszystkim i POZDRAWIAM SERDECZNIE!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 30 lip 2006, o 11:58 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 09:01
Posty: 11
Lokalizacja: okolice Birmingham
No wiec tak. Witam ponownie wszystkich tym razem juz z UK.
Znalazlem propozycje pracy na gumtree.com, dogadalem sie telefonicznie no i jestem i pracuje na farmie niedaleko Birmingham :) Praca ogolnie ciezka i dlugi dzien pracy od 5 do 19, ale nie jest zle. Zaryzykowalem i sie udalo. Za zywnosc i nocleg place 50£ na tydzien. Domownicy sa bardzo mili i zawsze usmiechnieci :) Wedlug mnie - tak jak sie starasz to tak cie traktuja.Zycze powodzenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sie 2006, o 12:00 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 09:01
Posty: 11
Lokalizacja: okolice Birmingham
Chcialbym w jakis sposob pomoc coniektorym wiec w kilku zdaniach opisze moje doswiadczenia zwiazane z praca na farmie. Wiem, ze duzego zainteresowania w tym kierunku nie ma, ale moze akurat komus sie to przyda :D

Praca na angielskiej farmie jest calkiem inna niz w Polsce. Inna pod wzgledem ilosci - zwierzat, sprzetu, pol, itp. Dzien rozpoczynam o 5 rano, a koncze okolo 19. Glownym zajeciem jest dojenie i karmienie bydla, ale w miedzyczasie pracuje sie przy wielu innych zajeciach m.in. czyszczenie pomieszczen, leczenie bydla, naprawa ogrodzen oraz wiele wiele . . . innych. Mysle, ze ta praca jest dla "silnego" mezczyzny poniewaz sila ma tu duuuuzo do powiedzenia :) Dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kategorii T. Mieszkanie razem z wlascicielami ( bardzo mili ludzie ). Znajomosc jezyka - w moim przypadku poziom podstawowy, trzeba opanowac slownictwo zwiazane z rolnictwem bo bez tego ani rusz ;)


Jesli macie jakiekolwiek pytania to prosze pisac na moj adres e-mail mbolo@o2.pl - napewno pomoge.

Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lis 2006, o 00:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 lis 2006, o 10:54
Posty: 2
Lokalizacja: WHITCHURCH LUKÓW WOJ LUBELSKIE
witam ja pracuje na farmie mam 1550 na reke ale od tego jeszcze mieszkanie i tu zdziera zemnie 450 na miesiac tylko za mieszkanie plus sam kupuje jedzenie pracuje 7 dni w tygodniu od6 do to zalerzy ile jest roboty ale jak slome i kiszonke zwozil to nie wczesniej jak o 1 w nocy .
jak cos to pisac dzwonic
skype jolantatomasz


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2007, o 19:13 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:22
Posty: 1
Lokalizacja: Przeworsk
Jeżeli wiecie coś na temat tych farm( Heathlands, West Newton Farm,
Northiam Farm, Brecks Farm, Westland Nurseries, Barnsmuir Farm, Easter
Grangemuir, Hempstead Farm) to proszę o kontakt: tomek.7@vp.pl

WIELKIE DZIĘKI!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Farma w uk
Post: 29 mar 2011, o 18:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 mar 2011, o 18:00
Posty: 1
Zna ktoś adres e-mail farmy Barnsmuir Farm??
jeśli tak to pilnie proszę o podanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |