| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 04:39

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 3 maja 2005, o 12:29 
Wiem, że coraz trudniej jest o pracę w miastach w Anglii, szczególnie w Londynie. Daltego interesuje mnie jak to wygląda na wsiach?
Jeśli ktoś pracował lub pracuje na wsi to proszę o info czy ciężko tam o pracę. Bo tak sobie myślałem, że zaczyna się sezon prac w polu i być może angielscy rolnicy potrzebują rąk do pracy. Myślę, że chodząc od gospodarstwa do gospodarstwa coś by się znalazło i to może nawet prędzej niż w mieście.
Pozdrawiam i czekam na opinie.
Przemek


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 3 maja 2005, o 14:38 
Ja pracuję w południowej Anglii u rolnika. Robię co trzeba, jednego dnia maluję ogrodzenie, drugiego sadzę ziemniaki, trzeciego nawożę nawóz itp. Robota ciężka, czasami pracuję cały dzień do zmierzchu.
Ale jest jeden plus pracy na wsi, często mieszka się za darmo, nawet zjeść można za darmo (nagotować sobie ziemniaków, zrobić jajko sadzone i jest OK). Ale jak jest z pracą to mi ciężko powiedzieć. Tzn praca jest ale Angole jakoś się boją obcych obcokrajowców, czy ich nie okradną itp. Ale jak już ich się przekona do siebie to jest OK. Powodzenia!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Farma w uk
Post: 4 sty 2006, o 11:37 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 sty 2006, o 10:35
Posty: 3
Witam, pracuje od 2 lat na farmie jako deputy of packhause manager i . Nie posiadam żadnego kontraktu, nie mam holiday bo wypłaca mi extra za to 40 pe za 1h a wolne mogę brać kiedy chce ale za darmo. Opłacam co tydzień tax i Insurance. I mam pytanie co do mojego prawa pracy, Czy nie ma żadnych gwiazdek co do zatrudnienia na farmie w angli?? Bo jak np. podnoszą stawkę min. angielską za 1h to jest odnośnik że nie dotyczy prac na farmach. Może są jeszcze inne haki o których nie wiem....


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 5 sty 2006, o 20:41 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
jak dasz jakies konkretne bolaczki to posprawdzam, mysle urlop sie kazdemu nalezy, moga byc jakies roznice ale teoretycznie powinno byc to samo


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: farmy w uk
Post: 27 kwie 2006, o 22:45 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:40
Posty: 4
PRACOWAŁ KTOS Z WAS NA FARMACH W UK JAKIE SĄ SREDNIE DOCHODY W INNYCH REGIONACH NIZ KENT. ROK TEMU ZARABIALEM NA CZYSTO OD 220 DO 270 FUNTOW[NA AKORD, BYLY OS. O DOCHODACH PONAD 300L] TYGODNIOWO. PRACA PON-CZWARTEK 9H, PIATEK 8H[WLICZONE 45 MINUT PRZERWY] SOBOTA 6,5H[PRZERWA 25 MINUT] CO TRZECIA NIEDZIELA TYLKO 5h [10 MINUT]. OPLATA ZA KARAWANE 28L/TYDZIEN PS 2 PRZERWY W SEZONIE PO OKOLO 7 DNI DOCHODY TYLKO 150-180L. a JAK JEST NA INNYCH FARMACH


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 kwie 2006, o 19:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 30 kwie 2006, o 19:17
Posty: 1
witam! Otóz mm phtanie czy ktos z was pracuje lub pracowal na farmach w Anglii i jak jest ogólnie na farmie moze znacie jakies namiary etc..? czekam na odp z góry wielkie podziekowania


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 maja 2006, o 12:58 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:40
Posty: 4
Hej. Pracowałem rok temu zarobki dosc dobre okolo od 200 do 300L /bo praca sezonowa, nie ma stalej stawki za godzine/, mieszkania znosne, praca na akord, czas pracy srednio 5-11h/zalezy od pogody, ilos do zbierania owocow., przestoju w sezonie trwajacego maxymalnie 2ty. zarobki 100 tygodniowo lub wypad do PL na urlop :lol: ps pracowalem przy zbieraniu malin/4miesiace/ i tryskawek/1 miesiac/

-----------------

ps w tym roku ponownie sie wybieram, jade juz 19 maja


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |