| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 17:26

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 sty 2009, o 01:23 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 sty 2009, o 00:28
Posty: 2
ja z wlasnego doswiadczenia powiem ze jak jest sie nieletnim bardzo ciezko znalezc prace jako kelner/barman. glowna przeszkoda jest fakt iz w zdecydowanej wiekszosci knajp serwowany jest alkohol ktorego prawnie malolat serwowac nie moze. ja tak mialem w tym roku, 17 lat, trial w tgi fridays na leicester square po ktorym manager byl zachwycony po czym niestety po konsultacji z 2 pozostalymi managerami okazalo sie ze moj wiek (2 miesiace do 18stki) to zbyt duza przeszkoda. mimo ze obszedlem z 80 knajp w londynie i znajomosc jezyka mam swietna bo z tamtad pochodze to bylo bardzo ciezko. w koncu poszedlem do agencji gdzie wyladowalem w hurtowni odziezy i bizuterii i po 3 dniach chcieli mi dac kontrakt 8) swoja droga placili mi normalna stawke 5.52/h a za nadgodziny ponad 8 funtow chociaz w umowie mialem napisana nizsza stawke dla osob w moim wieku to babka mi powiedziala ze maja tylu ludzi ze przy przelewach nie patrza na to ile kto ma lat i zebym sie nie przejmowal. oczywiscie nie jest to zasada, trafilem na dobra agencje ot co.

co do wyjazdow przez agencje to sie nie wypowiadam, mam tam sporo rodzinki i znajomych wiec jak juz jade to w ciemno a mieszkac zawsze mam gdzie.

pozdrawiam i zycze powodzenia!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 22 lut 2009, o 00:29 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 lut 2009, o 22:58
Posty: 1
Witam,
mam 17 lat i chciałabym razem z kolezanka podjac prace na wakacje (od czerwca do sierpnia) w Londynie lub okolicach. No i teraz moje pytanie co wlasciwie mozemy robic?? Ile wynosi miej wiecej stawka za godzine (chcialybysmy pracowac na czarno :oops: ) plizka odp.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 maja 2009, o 11:13 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 maja 2009, o 10:54
Posty: 1
Witam wszystkich! :) Tak jak w temacie. Mam 17 lat, angielski znam dosyć dobrze, dogadać dogadam się zawsze. W tym roku postanowiłem wyjechać wraz z kolegą do Londynu w okolicach 15 czerwca. Jest to nasz pierwszy wyjazd na wyspy i mam nadzieje nie ostatni. Ale sprawa ma się tak, że jedziemy tam glownie nie po to aby cos zwiedzic czy poszalec, ale zarobic pare grosza. Czy wiecie moze gdzie mozemy dostac prace? Moze ktos z Was poszukuje ludzi do zatrudnienia. Osobiscie na codzien zajmuje sie przydomowym ogrodem i umiem juz sporo, wygralem 3 konkursy na ogrod ale nie o to chodzi aby sie chwalic, tylko chce robic to co robie w miare dobrze. Moglbym tez pracowac na stacji benzynowej, pomagac gdzies w biurze, cokolwiek. To samo tyczy sie mojego koelgi. Praca interesuje nas tylko w Londynie. Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi czy jest szansa na takie cos, jak to wyglada i na co uwazac! :shock: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 maja 2009, o 23:42 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Pytanie jest czy Ty mając siedemnaście lat jesteś na tyle dorosły by samodzielnie dać sobie rady w zupełnie obcym świecie w jednym z najwiekszych miast świata.Mało tego w jak dotąd najgorszym możliwym okresie gospodarczym. Pytanie następne ile możesz przywieżć pieniędzy ze sobą bo nikt Ci nic nie da za darmo, najpierw zapłacisz potem dostaniesz.Sprawa języka też jest dyskusyjna bo po przyjezdzie musisz przejść kwarantanne czyli taki okres między angielskim uczonym w Polsce a angielskim.
Pamietaj ze wszelkie informacje które zasłyszałeś w kraju o Angli dziel co najmniej na pół. Jak zawsze wszystko zależy od szczęscia a recepty na nie nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 maja 2009, o 15:11 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 maja 2009, o 15:04
Posty: 1
witam wszystkich mam nastepujace pytanie- do jakiej roboty jako 17 latek moge startowac w anglii? planuje prace w wakacje, znajomosc angielskiego wg mnie dosc dobra (co roku jezdze do stanow do brata, na poczatku mialem problemy z przelamaniem sie ale potem juz szlo gladziutko), ale wiem ze raczej male mam szanse na zlapanie pracy w ktorej by to bylo przydatne
na jakie stawki moge liczyc


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 wrz 2009, o 22:29 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 28 wrz 2009, o 21:33
Posty: 1
W przyszłym roku będę miał 18 lat i chciałbym wtedy wyjechać na około 3
miesiące (czerwiec-sierpień) do Londynu.
Angielski znam w stopniu komunikatywnym, obecnie uczę się w liceum.
Chciałbym wiedzieć, jak mogę znaleźć pracę (nie zależy mi na tym, by przywieźć
pieniądze do Polski, ale raczej wyjść minimum na 0 po powrocie). Zalezy mi
głównie na podszkoleniu języka, prowadzeniu normalnego życia i pozwalaniu
sobie na rozrywki.

Czy możecie udzielić mi jakichś rad, dać linki do przydatnych stron etc.?
Czy będąc na miejscu mógłbym zapisać się do jakiejś szkoły, by mieć więcej
kontaktu z językiem?

Z góry dzięki za odpowiedzi


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2010, o 22:13 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 18 lut 2010, o 22:08
Posty: 1
Witam,

Wstępnie rozglądam się za wakacyjną pracą w okolicach Bristolu dla mnie i moich 2 koleżanek, niestety praktycznie wszystkie oferty są od 18 lat, a my mamy 16. Czy jest w ogóle szansa na znalezienie czegoś czy nie mam na co liczyć albo po prostu źle szukam?
Na jaki najkrótszy okres pracodawcy mogą nas zatrudnić?

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |