| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 17:22

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 1 cze 2007, o 15:05 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 cze 2007, o 12:56
Posty: 7
Co do mojej psychiki to przekonam sie na miejscu. Poprostu jestem juz tak zdesperowany sytuacja w szkole ze nie daje rady. A chodze do jednej z najlepszych w miescie. Dzieki za wszystkie informacje. I jezeli mozna jeszcze zapytac... do jakiego miasta najlepiej sie udac i ile pieniedzy na poczatek zabrac ze soba z Polski?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 1 cze 2007, o 15:35 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 14 lip 2005, o 15:53
Posty: 287
Lokalizacja: Chobham, Surrey
pawel90 pisze:
Co do mojej psychiki to przekonam sie na miejscu. Poprostu jestem juz tak zdesperowany sytuacja w szkole ze nie daje rady. A chodze do jednej z najlepszych w miescie. Dzieki za wszystkie informacje. I jezeli mozna jeszcze zapytac... do jakiego miasta najlepiej sie udac i ile pieniedzy na poczatek zabrac ze soba z Polski?
im wiecej pieniedzy tym lepiej. jak napisze ze masz wziac £1000 dla swietego spokoju to jestes w stanie tyle wziac? do jakiego miasta? pierwszego lepszego jadac z lotniska... polakow wszedzie jest pelno, pracy tez. im wieksze miasto tym wiecej miejsc pracy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 19:04 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 cze 2007, o 12:56
Posty: 7
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy pracodwacy w Anglii chetnie zatrudniaja osoby ponizej 18-ego roku zycia? Czy dla osoby w tym wieku trudno bedzie cos znalezc? I czy trudno jest polaczyc nauke w szole z taka praca?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 19:13 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 2 cze 2007, o 16:59
Posty: 9
Lokalizacja: Gdańsk
no ja znalazłam w wieku 17 lat prace jako sekretarka na dwa miesiące w dużej firmie budowlanej... ale do pracy fizycznej to raczej nie zatrudniają osoby poniżej 18 roku życia... generalnie to poniżej 18 roku życia jest torche trudniej ale do zrobienia:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 19:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 cze 2007, o 12:56
Posty: 7
a na co zwracali uwage jak cie zatrudniali? przeciez nie mialas zadnego CV itp :) i w ogole gdzie po przyjezdzie szukac tej pracy? sa jakies biura posrednictwa czy trzeba chodzic po roznych barach itp? nadal tam jestes czy wrocilas do polski?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 20:43 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 2 cze 2007, o 16:59
Posty: 9
Lokalizacja: Gdańsk
no nie CV nie miałam, ale umiałam świetnie niemiecki i rosyjski,(no i przede wszystkim angielski) miałam skończony kurs komputerowy i referencje od wychowawczyni z liceum i jakoś poszło:)
możesz chodzić po barach, ale jest też bardzo bardzo dużo agencji pracy, tam pracę znajdziesz prawie na pewno, ale bd Ci odciągać od wypłaty, wiec jeżeli chcesz jak najwięcej zarobić to lepiej szukać bezpośrednio...
w ten sposób znalazłam pracę jako sprzątaczka w lokalnym przedszkolu (też jak miałam 17 lat, właśnie "chodząc po ludziach":D)
w tej firmie jako sekretarka i w przedszkolu pracowałam dwa lata z rzędu w wakacje, w tym roku jadę już na stałę do Anglii, dostałam pracę w innej firmie, ale też jako sekretarka, pomogły referncje od moich angielskich pracodawców:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 2 cze 2007, o 20:55 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 cze 2007, o 12:56
Posty: 7
Jezeli chodzi o jezyk to nie ma problemu bo po angielsku mowie bardzo dobrze, po niemiecku (chociaz to raczej nie wazne) tez sie dogadam bez problemu. Kursu komputerowego nie konczylem ale wszystkie programy Office umiem obslugiwac. Referencji raczej zadych nie dostane od nauczycieli :D A srednio ile placa miesiecznie komus w tym wieku (wiem ze zalezy tez to od wykonywanej pracy) ale czy dalbym rade przezyc sam wynajmujac pokoj 1-osobowy? I jak myslisz dalbym rade pogodzic tam szkole z praca? Bo polskiej szkoly mam juz dosyc :/ I to glownie dlatego chce wyjechac bo na inne rzeczy nie moge narzekac :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |