| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 21:45

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
Post: 12 kwie 2014, o 13:25 
Panie Łukaszu, Pani Anno, pracownicy Euroforce.

Przeszukałam różne fora i jestem przerażona tym co znalazłam na temat firmy w której Państwo pracują. Za cel postawiłam sobie pomoc ludziom, ktorzy myślą o wyjezdzie.

Prosze uprzejmie odpowiedzieć mi na kilka pytań.

1. Czy rzeczywiście specjalizujecie się tylko w przemyśle meblarskim, jak napisał pan Łukasz. Sprawdziłam państwa stronę i okazało sie ze poszukujecie pracownikow z kilku dziedzin; sprzedawców, spawaczy, magazynierów, pakowaczy, to wszystko mozna znaleźć na państwa stronie internetowej.

2. Czy to jest prawda ze zapraszacie wiecej osób z Polski niz macie miejsc pracy a potem na testach wybierani są ci ktorzy najbardziej sie spodobają/którzy są najlepsi.

3. Czy jak ktoś ma 10 lat doświadczenia w Polsce na stanowisku na które pan szuka i przyjedzie do pana firmy to ma zapewniona pracę? Czy nie warto robic takie testy na miejscu w Polsce? Czy nie wystarczy zadzwonic do zakładu do Polski i zapytać sie o opinie o danym pracowniku? Przecież w zakladzie i tak wiedza że dany pracownik wyjedża bo musi przecież zlożyć wymowienie. Po co ludzie mają tu przyjeżdzać a potem wracac do Polski. Nie ma Pan wrażenia ze łamie pan życia tym ludziom?

4. Czy trzymacie ludzi tak długo w hotelu? Nawet kilka tygodni?

5. Czy jest możliwosc żeby ktos z panskiej firmy przesyłał zainteresowanym informacje na maila, bo z tego co widze na forum to wszyscy są nie-doinformowani; ile pracownik bedzie zarabiał, jaka jest stawka godzinowa po podatku, gdzie bedzie pracował, gdzie bedzie mieszkał, ile bedzie płacił za mieszkanie, kiedy zaczyna sie praca, kto bedzie opiekunem danej osoby, ile możecie pożyczyć na początek, itd.

6. Po raz kolejny mija sie pan z prawdą panie Łukaszu. Nie dostaje si ę umow przed przyjazdem do Anglii? Ja dostalam umowę przedwstepna, i nie jestem jedyną osobą ktora taką umowe dostała przed przyjazdem, bez podpisów oczywiscie. Ale przetlumaczoną. Bez znajomosci umowy nie zdecydowałabym sie na wyjazd za granice. Tutaj pracuje przy obróbce miesa, dla pana wiadomości.

7. Czy zdarzyło sie państwu kiedykolwiek wpisać pozytywny komentarz na temat firmy w której pan pracuje. Bo cześć tych opini ewidentnie wyglada na wpisaną przez ktoregoś z pracownikow euroforce.

8. Czy gwarantujecie swoim pracownikom standardowych 39 godzin pracy w tygodniu? Czy dajecie pracownikom z Polski umowe agencyjną, czyli w tygodniu moga pracowac 50 godzin a rownie dobrze 2 godziny.

9. Czy jak ktoś nie zda testu to zabieracie tą osobe do Ambasady Polski czy na lotnisko?

10. Czy to prawda ze płacicie specjalistom 7.07 funta?(przed podatkiem, ubezpieczeniem, itd.) Bo to stawka dla niewykwalifikowanych robotnikow a nie dla stolarzy.

11. W jakim standardzie sa mieszkania ktore pańska firma zapewnia swoim pracownikom?

12. Czy firma w której pan pracuje to jest Polska firmą?

13. Czy dajecie pracownikowi możliwość wyboru, czy chce pracowac w systemie Umbrella ( czyli ubezpieczenie, podatek, urlop w całości opłaca sam pracownik – czyli idealny system dla pracodawcy). Czy pracownik może wybrać opcje drugą, gdzie pracodawca płaci urlop, swoja cześć podatku, swoja cześć ubezpieczenia. Nie piszcie tylko że to sie lepiej opłaca pracownikowi bo cieżko w to uwierzyć ze agencja chce uszcześliwić swoich pracownikow na siłe, przynajmniej na forum to tak wyglada.

14. Czy informujecie swoich pracowników że mogą w każdej chwili zminic system Umbrella (półlegalny) na normalny, na taki jaki jest w normalnych agencjach. A pracownik biurowy agencji jest zobowiazany do natychmiastowej pomocy w zmianie systemu. Jesli tego nie zrobi to jest przestepstwo.

15. Czy pomagacie w załatwieniu rodzinnego w Anglii?

16. Czy pomagacie na poczatku w otwarciu konta?

17. Czy jak trzymacie ludzi przed testem w hotelu albo w mieszkaniu służbowym to musza wam za ten czas zapłacić?

18. Czy to prawda że pracownicy zaliczają testy i nie ma dla nich pracy?

Prosze o odpowiedz.

Jeszcze coś, prosze nie wpisywac pochlebnych opini na swoj temat panie Łukaszu!!! To jest żałosne!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 12 kwie 2014, o 13:39 
Łukasz przestan wpisywać pochlebne opinie na swój temat. Zajmij sie lepiej swoją pracą w euroforce. To jest smieszne. Troche można znależ na twoj temat w internecie.
Wstydu nie masz!!!!!!!!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 sie 2014, o 22:09 
Ja jestem stolarzem i w skali od 1 do 10 oceniam Euroforce na 9.5. Jestem bardzo zadowolony i uwazam ze personel agencji jest profesjonalny i mam nadzieje na dluga wspolprace.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2014, o 22:22 
Ja tez mam dobre zdanie o Euroforce, zostalem dobrze potraktowany, znalezli i dobra prace i zakwaterowanie w dobrej cenie w Grantham.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 lis 2014, o 13:20 
uwazam, ze to dobra firma. slowna i konkretna.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 gru 2014, o 12:07 
Przylatujesz na Święta do domu? - zajrzyj torunskietaksowki.pl


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 sty 2015, o 12:06 
Ja jestem zadowolony z podejscia firmy do pracownikow. Odebrali mnie na czas, co mnie bardzo cieszylo, zapewniono mi hotel z ktorego tez bylem zadowolony. Konsultant Euroforce objasnil mi wszystko ze szczegolami co dalo mi pewnosc siebie. Polecam.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |