| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 22:00

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 sie 2012, o 21:52 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 10 sty 2011, o 12:25
Posty: 60
A to jest praca legalna, oferują też ubezpieczenie zdrowotne? mozna potem się rozliczyć i dostać zwrot podatku z anglii?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 31 sie 2012, o 17:39 
Hej, jestem tapicerem od 5 lat i chciałbym wyjechać do pracy do Anglii, mam pytanie czy placą stawkę godzinową czy do tego także jakiś akord też jest ?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2012, o 21:45 
No ładnie się czytało 16 stron.Może ktoś odświeżyć temat i podać jak tam dalej z Euroforce bo jestem ciekaw?Kto wie może wyjadę.Byłbym wdzięczny a pracowników Euroforce proszę o nie spochlebianie sobie :lol:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 paź 2012, o 11:09 
Tta agencja jest malo profesionalna bo tacy ludzie tam pracuja, owszem praca jest, placa jak placa, jesli ktos sie zgadza na warunki to jego sprawa! Paradoksalny fenomen euroforce jesli o takim wogole mozna tu mowic polega na tym ze sciagaja tu ludzi ktorzy nie maja zielonego pojecia o angielskim prawie pracy, no bo niby skad ???

Tapicerzy , szwaczki , stolarze nie maja zielonego pojecia na czym polega sytem UMBRELLA i ,za tak naprawde nie musza sie na to godzic. Podstawowym systemem plac jest przeciez system PAYE gdzie pracodawca odprowadza nalezyty podatek i pracownik oplaca sobie wszystkie skladki zdrowotne i emerytalne tak jak to powinno byc, przy tym nalezy mu sie uropl platny i inne benefity. Pracownincy prawdopodobnie nie maja pojecia ,ze maja prawo byc wlasnie zatrudnini w systemi PAYE i zostajo im narzucone warunki UMBRELLA gdzie pracodawcatak naprawde nie ponosi zadnych kosztow z zatrudniniem pracownika - no prawie zadnych! Praca na umbrell to prawie martwy okres w zyciu gdzie nie sa oplacane swiadczenia. Caly koszt zwiazany z zatrudnieniem pracownika ponosi pracownik oplacajoc podatek Employee and employer (ten ostatni na systemie PAYE prawidlowo powinien byc oplacany przez pracodawce )Benefity dla firmy zatrudniajac pracownika naw systemie UMBRELLA sa niesamowite mianowicie cala kwota ktora powinna zostac odporowadzana do HMRC z tytulu swiadczen pozostaje w kieszeni agencji, wiec mozna sobie tylko wyobrazic jakie to sa profity dla przykaladu jesli palcimy pracownikowni minimum tak kwota to okolo 2.00 funta od kazdej przepracowanej godziny plus to co agencja ustala z firma czyli srednio jakies dodatkowe 2.00 funta od kazdej godziny . Latwo mozna sobie policzyc ze na systemie UMBERELLA agenja zaraabia okolo 100% wiecej na kazdej przepracowanej godzinie .

Coz, wiele by mozan o tym napisac, pamietajcie jednak ze pracownik ma prawo wybotu na jakim systemie chce pracowac , system umbrella to tylko opcja nnie koniecznosc, a firmy ,ktore zmuszaja do pracy w tym systemie lamia prawo !

Dlatego tez firma ,ktora tak postepuje jest nieprofesionalna , a kontaktowac sie beda poki bedziecie dla nich zarabiac kasiorke. Jaka wszedzie.

Smiesza mnie tylko ludzie ktorzy tak naprawde flustracje wyrzucaja napolskojezycznych pracownika , nie oni ustalaja polityke firmy i nie na nich trzeba sie skupiac., ciezko tez zarabiaja na chleb i nie maja zapewne latwej pracy a zwlasza w euroforce .

Nie wypowiadam sie krytyczie uwazam ,ze musi to byc indywidualna decyzja kazdego z potencjalnych kandydatow ,ktorzy przyjezdzaja do UK .

Zaczrpnijcie troszke informacji i niekoniecznie u zrudla firy do jakiej przyjezdzacie , poznajcie swoje prawa zanim cokolwiek podpiszecie to nie polska !

Pozdrawiam serdecznie .
....


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 mar 2013, o 19:27 
Euroforece to źli ludzi i zła agencja. Ręka ręke myje. Oszukują ludzi , rzucają kłody pod nogi. Zwalniają dobrych pracownikow albo w ogole nie przyjmują Wystrzegajcie sie ich


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2013, o 12:09 
Trzymajcie sie z dala od tej agencji. Pracuje tam najgorsze wydanie polskich oszustow.Pani Marta W. z Euroforce, ktorej ogloszenia mozna znalesc w internecie nobiecywala zlote gory mojemu kuzynowi.Chlopak zostawil robote w Polsce i wyjechal do Boltonu. Mial tam pracowac a wywiezli go 200 km dalej. Pracowal 8 godzin dziennie, nie bylo mozliwosci brania nadgodzin, choc go poinformowano inaczej.Mial zarabiac 7 funtow na godzine do reki a zarabial 5 funtow. Od tego trzeba odjac 70 funtow na co tydzien na kwatere, do tego wyzywienie conajmniej 30 funtow tygodniowo i jeszcze dojazdy 20 funtow tygodniowo.Zostawalo mu tylko 70 funtow oszczednosci na tydzien. Pani Marta ze swoja banda trzymala go w hotelu 2 tygodnie mamiac go ze juz jutro robota bedzie. Za ten hotel on musial zaplacic choc mu powiedziano ze robota bedzie nastepnego dnia po przylocie.
Jesli ktos szuka przygod to niech do Pani Marty jedzie. Moj kuzyn chcial zarabiac tylko tyle ile mu obiecano a posiedzial tam kilka tygodni uzbieral na bilet i wrocil do Polski. Ja nie moglam mu pomoc.
Teraz odklada tyle samo pieniedzy co w Angli w Euroforce a tez ma rozne oplaty, ale mowi ze za granice nie wyjedzie jak w Polsce mozne te same pieniadze odlozyc.Uwazajci na to co Wam objecuja!!! bo to nie jest prawda.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 paź 2013, o 10:32 
Witam. Dostałam ofertę pracy z euroforceltd ,za 20 dni mam przyjechać do pracy jako szwaczka . Czytam te wasze opinie i jestem przerażona ! Co mam myśleć? To mój pierwszy wyjazd , zostawiam w domu dwoje dzieci ( jedno dorosłe), więc tym bardziej się boję. Proszę powiedzcie jak jest teraz . Obiecali mi 7 funtów /godz, pomoc przy zakwaterowaniu, nadgodziny.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |