| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, o 00:21

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 maja 2011, o 17:05 
Hmmm no cóż
cała sytuacja jest mi znana z autopsji, tyle że ja na karawanach juz nie mieszkałem, tylko w Chichester i w Bognor... Domki jednorodzinne, a w nich nieraz do 15 osob, ludzie poszukiwani nawet przez policję angielską, non stop tylko chlanie alko, o dragach nic nie wiem Dawid, Witek, Papież, to ludzie bez skrupułów, płacąc 60 funtów tygodniowo za pokój z 5 osobami, gdzie w domku mieszka do 15 osob to paranoja, 15*60 daje 900 funtów tygodniowo, pomnożyć przez 4 tygodnie miesiąca i wychodzi 2800 funtow z czego do wlasciciela domkow idzie moze z 1000. Dla mnie, normalnego nie pijącego alko czlowieka taka sytuacja to patologia, Cieszę się ze mam to juz za sobą Pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 7 cze 2011, o 01:19 
Pisać Panowie ostrzegać!! O..... , D....... należ ich rodziny w Polsce uświadomić kim są ..akcja prowadzona musi być do wyplewienia tego ścierwa! Powiadamiać policje o wszystkim dosłownie ..pisać skargi na policje i do rodzin witold O...... czy D.......... , pisać do gazet .. i w necie !


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sie 2011, o 13:42 
wszystko co piszecie o sytuacji pod ta agencja to prawda tylko agencja nic nie wie co polaczki robią swoim rodakom!!!!! wymienię osoby które biorą udział w tym procederze :
1.Dawid D. pracownik agencji dzięki niemu bandyci tacy jak witek czy Michał Ś. którego ojciec startował na radnego maja prace dla ludzi których wykorzystują dając im prace na jeden góra dwa dni aby mieli za co płacić za mieszkanie bo więcej nie jest im potrzebne tak sadza Ci popaprańcy. Wszelkie próby oporu przed bandytami sa tłumione przez Witka i Ś. którzy bija i zastraszają sam byłem świadkiem takich zajść.I niech d. sie nie tłumaczy bo wszyscy razem mozemy udowodnic jak współpracuje z bandytami a w konsekwencj sam stał sie bandyta bez skrupułów. Jest to straszne ze w tym wieku jescze trafiaja sie tacy ludzie dla których człowiek jest niczym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostrzegam przed ta agencja spinaker i przed D........! Witkiem i Michałem Ś.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Michał Ś.... jest tak zwanym załatwiaczem sciaga długi bijac i poniżajac ludzi . Ma juz i tak wyroki na swoim koncie w polsce ma nad soba kuratora który tez macza swoje palce w tej brudnej sprawie!!!!itd
3.Witek kark który niby udaje grzecznego a tak naprawde jest na równi z reszta bandziorów razem te trzy osoby tworza ten niszczacy polaków preceder ale za wszystkie grzechy odpowiedza i to z nawiazka !!! przed sadem bóójcie sie panowie zbliza sie dzien sadu i wszelkie wasze zawiasy zostana odwieszone z pozdrowieniami wasz sad ostateczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czas sie bac i zrobic rachunek sumienia wiem o was tyle ze wystarczy to na pare lat!!!!!!!!!
a smieszy mnie to ze chcecie zeby ktos podał imie i nazwisko szybciej by zaginał w angli tak panowie mówie do d. witka i Ś. !!!!!!!!!!!!!!!!! teraz widze ze coraz wiecej osób przestaje sie was bac i mówi o prawdzie !!!!!!!!!!!!!!!! bo nie wolno sie bac takich zwierzat !!!!!!!!!!!! razem pokonamy tych kretynów którzy mysla ze w angli prawo ich nie siegnie a to jeszcze sie okaze!!!!!!!!!!!!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2011, o 15:33 
Ta firma przestala istniec w listopadzie 2010 roku!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 paź 2011, o 22:33 
pięknie cała banda na czele z witoldem o. z Oławy została opisana .. wiadomość wysłana na policję .. tam O. i oprychy już są znani inie tylko z mojego opisu przestępczość zorganizowana jaką oni się zajmują jest ścigana wszędzie .. kwestia czasu ważne aby im nie popuścić! Proszę wszystkich o opisywanie swoich historii i wysyłanie do organów ścigania!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 lis 2011, o 15:15 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 2 lis 2011, o 12:10
Posty: 1
Szanowni Państwo. W związku z firmą Spinnaker Recruitment mieszczącą się w Portsmouth, Policja i agencja rządowa GLA (The Gangmasters Licensing Authority- organizacja pomagająca pracownikom) przeprowadziły szereg rewizji i aresztowań. Dochodzenie jest w toku.
Policja i GLA apelują o kontakt do obecnych oraz byłych pracowników tejże agencji, którzy doświadczają lub doświadczyli problemów oraz złego traktowania przez agencję:
Prosimy o kontakt:
GLA
Tel.: 0115 900 8952
Email.: intelligence@gla.gsi.gov.uk


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 lis 2011, o 21:31 
Co z Policją w Polsce ? Warto opisać bandycką działalność Witolda O. czy byłego redaktora gazety w Oławie - D. O kierował zorganizowana brutalną bandą zajmującą się wymuszeniami pobiciami z tym że Witold uwaga to cwane bydle zawsze organizuje sobie przydupasów od brudnej roboty - jest wygadany bezczelny i bez skrupułów ma 2 synów w Oławie -- myślę ,że przez nich można odzyskać przynajmniej część pieniędzy jakie rabował Witold O. - gdzieś musiał je inwestować! Ostatnio dowiedziałam się o masie przestępstw za jakie nigdy Witod nie odpowiedział jego bandycka działalność jest przerażająco rozległa- umiejętnie tworzy grupy bandyckie ! !promuje się na inteligęta .. jakieś wyroki miał w Polsce ... zainteresowani proszę o więcej informacji


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |