| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 18:28

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: do stefana
Post: 30 lis 2007, o 10:59 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 23 lis 2007, o 09:23
Posty: 2
widzisz stafan - nikt mnie o nic nie prosił. [usuniete przez moderatora] a z rodziny p. D. nie jestem. Napisałem to co myśle i to co wiem - napisze więcej w weekend - bo jestem w pracy - a do kafejki mam kawałeczek. Zresztą tak jak ja jest o wiele więcej. Tylko o ni nie piszą, bo zawsze jest tak, że tylko ci którym źle odzywają się i pieprza bzdury


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 30 lis 2007, o 11:07 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Bardzo prosze o zachowanie dobrego tonu wypowiedzi. Epitety typu CIOTA, CWEL....itd sa powszechnie obrazliwe, albo powstrzymacie sie od wyzwisk albo podziekujemy Wam za obecnosc na naszym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 30 lis 2007, o 17:45 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 24 lis 2007, o 19:16
Posty: 2
Lokalizacja: KROTOSZYN
WITAM. LUDZIE NIE WIERZCIE W TE BREDNIE MAŁY.PL MOŻESZ SIĘ PODSZYWAĆ ZA KOGO CHCESZ I PISAĆ CO CHCESZ ALE PRAWDA JEST TAKA ŻE MIEJSCE PANA D. JEST W WIĘZIENIU!!!!!!!!!!!! WSZYSCY WIEDZĄ JAKA JEST PRAWDA. DAWID D. OKRADA LUDZI Z ICH CIĘŻKO ZAPRACOWANYCH PIENIĘDZY!!!!!!!!!!! LUDZIE POWINIŚCIE PISAĆ DONOSY I WYSYŁAĆ NA POLICJĘ. NIECH SIĘ TYM BYDLAKIEM ZAINTERESUJĄ !!!!!!! OCZYWIŚCIE DO CHICHESTER I OŁAWY.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 30 lis 2007, o 19:23 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
No wlasnie jezeli sa swiadkowie naduzyc (wg. Was przestepczych) proponuje wybrac sie na policje i zlozyc doniesienie. Mozecie rowniez zglosic sie z problemem do CAB oni napewno pomoga. Nazywanie kogos oszustem / zlodziejem jest pomowieniem bez udowodnienia winy.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 gru 2007, o 17:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 sie 2007, o 14:14
Posty: 5
Witam wszystkich :D bardzo serdecznie

Długo nie było mnie na forum, a to dlatego, że wczoraj wróciłam do domu, a narazie poza granicami nie mam dostępu do neta i niestety z kafejki inter. nie korzystam - brak czasu. Jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłam, że temat jest znany nie tylko mnie. Chcę wszystkim podziękować za odpowiedzi i że jednak jest rzesza ludzi, którzy też piszą o całej tej "chorej sytuacji", która ma miejsce w Bognor i okolicach. Pisząc pierwszego posta faktycznie miałam obawy. wtedy wróciłam z mojejej pierwszej wizyty z UK bogatsza o doświadczenia z D. Ale widzę, że nie jestem sama. Cieszę się , że choć może to mało, ale jednak coś robimy, aby ostrzec ludzi przed D. i jego współnikiem, tj. Witoldem Olczykiem.

A panu D. pragnę przekazać, że takie są zasady forum, że nie podaje się swoich danych, a wiem, że bardzo by pan chciał poznać osoby, piszące na forum. Sam był pan kiedyś redaktorem lokalnej gazety Oławskiej, to powinien pan doceniać wolność słowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 18 gru 2007, o 21:27 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 sie 2007, o 14:14
Posty: 5
Cytuj:
Z wielkim zaskoczeniem przeczytalem te bzdury stworzone przez Motyl23. Po pierwsze Agencja Spinnaker nie ma nic wspolnego z ludzmi mieszkajacymi na karawnach oraz w mieszkaniach w Bognor Regis i Chichester. Agencja wyplaca pieniadze na konto wszystkim pracownikom, ktorzy owe konta posiadaja. Jedyny warunek jest taki, ze konta musi byc pracownika, a nie osoby trzeciej np "Ciotki kolezanki brata kuzyna". Owszem ludzie ktorzy dopiero co przyjezdzaja do pracy, do czasu zalozenia konta, maja pieniadze przelewane na moje konto. Oczywiscie jezeli wyraza na to zgode. Jednym z powodow jest chocby to, ze w przypadku wystawiania im czekow tracili by ok. 8 procent z jego wartosci. Co do kolejnego zarzutu na temat HO - jest to kolejna bzdura! To kazdy Polak pracujacy w Anglii jest zobowiazany do posiadania WRS. Ma na to 4 tygodnie od rozpoczecia pracy. Jesli tylko zwroci sie o pomoc - zawsze ja otrzymuje. Chocby poprzez wystawienie listow zaswiadczajacych o jego zatrudnieniu, czy tez fomularzy! Agencja CRA (ktorej czescia jest Spinnaker) dziala na rynku pracy od ponad 15 lat! Ma wszystkie wymagane licencje poczawszy od GLA (licence number CONT0003)

Ciekawe czy motyl bedzie mial na tyle odwagi, aby przyznac sie jaki to konflikt mial ze mna. Ludzie na karawanch mieszkaja od ponad 4 lat. Wsrod nich sa rodziny z dziecmi. Wszystkie osoby, ktore nie potrafia sie odpowiednio zachowac (w szczegolnosci jesli znajduja sie pod wplywem alkoholu, sa usuwane). To chyba normalne rzecz. Moze dla tego motyl23 mial konflikt ze mna.



Nie są to bzdury, jak sam pan już zdążył zauważyć. Nie napisałam nigdy, że Agencja Spinnaker ma coś wspólnego z karawanami czy ludzmi mieszkającymi w Bognor Regis, czy Chichester.(sztuka czytania i rozumienia tekstu). Owszem pan tak. Nie mieszkałam też na karawanach, jak twierdzi D.

Faktycznie , jak napisała Kiki, D. i jego wspólnik Witold O. wynajmują mieszkania w Bognor Regis na Colleyer Avenue i Chichester na Kingsham Road, ale nie są to ich własnościowe mieszkania , a jedynie mają umowę z anglikiem. Nie będę pisać danych tego anglika, bo on jest w porządku i zapewne o niczym nie wie. Oprócz tych mieszkań mają te swoje karawany, na których mogą sobie porządzić. Witek jest od mieszkań, a Dawid od pracy. Oczywiście Witek też jakąś tam pracę załatwia, a to w porozumieniu z Dawidem, a to w porozumieniu z Danielem zapewne. Daniel pracuje w agencji Saffwise w Bognor Regis na London Road - dawnym JD Recruitment. Panowie stosują różnego typu grożby i zastraszenia ludzi, w tym dochodzi do pobić ludzi, którzy nie chcą lub nie mogą iść do pracy. Często zdarza się, że wysyłają ludzi do pracy dwa lub trzy razy w tygodniu, tylko po, by móc z nich ściągnąć kasę za zakwaterowanie. Jest tak, że D. nie wypłaca wynagrodzenia przez kilka tygodni albo w ogóle, nie wiem od czego to zależy - może miewa dobre dni, to niektórym swoim pupilkom wypłaca. W moim wypadku facet sobie ubzdurał, że moją karą za przejście do innej agencji jest to, że nie wypłaci mi wynagrodzenia za pracę i żebym zapomniała o tym, że kiedykolwiek otrzymam swoje pieniądze.
D. ma rację w tym, że mieszkają w jego mieszkaniach ludzie, którzy pracują przez inne agencje. Tylko na pewno on sam ich tam nie pokierował. To są ludzie, którzy już przeszli pewne doświadczenie z D., nie chcą pracować przez Spinnakera, ale nadal mieszkają i płacą dla Witka.

Od nich z karawan lub ich mieszkań też nie wolno się wyprowadzić, bo Witek stosuje grożby typu "myślisz, że jak się wyprowadzisz, to Cię nie znajdę" i inne, których niestety nie przytoczę. Ale jak ludzie są wysyłani do pracy tylko po to by mieć tylko na zapłatę za tydzień mieszkania i nigdy nawet tych pieniędzy nie widzą, to nawet nie mają szansy wyprowadzenia się. Zdarzały się przypadki ucieczek z karawanów w nocy, bo była to jedyna droga wyrwania się z tego bagna.

Wracając do kwestii pracy, jest faktycznie tak, że ludzie wchodząc na fabrykę muszę się wpisywać na czyjeś nazwisko, w tym też na nazwisko Witka. Ludzie payslipów często nie otrzymują, nie wiedząc ile zarobili - kwestia "zaufania" Witkowi, ile przywiezie i ile da. Jak zapytasz o payslip, to mówi, że zapomniał, że przywiezie i tak bez końca. Nie mam pojęcia jak to się dzieje, że zawsze payslipy ze Spinnakera ma Witek bądż Dawid, tak jakby agencji nie było stać na znaczek.

Teraz troszkę o WRS. Widzę, że D. zna kolejne kroki, jakie powinno się stosować przy wyrobieniu HO. Tylko żeby je jeszcze stosował. Jest tak, że jeśli zapyta ktoś o HO, to wszystko jest w porządku i wszystko jest już wyrabiane. Ale jak wyrabiane - bez zdjęć. Koniec tematu. Ludzie wierzą w to, że D. wysyła ich formularz i dowód czy paszport w celu wyrobienia im HO. Póżniej przychodzi do ich wyjazdu do Polski, a oni nie mają żadnego dokumentu , no bo D. wyrabia im HO (przez przez kilka miesięcy - śmieszne). I na tym zostaje, że ludzie nie mają ani HO ani dokumentu tożsamości. Stare JD tak wyrabiało też HO, że ludzie, którzy zjeżdżali do Polski, przychodzili do agencji i prosili o zwrot dowodu. Oni na to, że jest wysłany, a po kłótni wyciągali z szuflady.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 gru 2007, o 14:26 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 2 paź 2007, o 11:51
Posty: 9
Nie zamierzam wchodzic w dluzsza rozmowe i ripostowac w wiekszosci chorych zarzutow z osobami anonimowymi. Tym bardziej ze np motyl23 w swoich pierwszych postach przedstawial sie jako mezczyzna - a ostatnio jako kobieta.

Zycze wszystkim Wesolych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |