| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, o 09:48

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2011, o 11:09 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 maja 2011, o 11:01
Posty: 5
Znalazłem ofertę pracy w Londynie w Dartford, pracodawca napisał mi maile dość przekonujące ale chciałbym wiedzieć co Wy sądzicie o tym. Przekopiuje Wam treść maili:

Praca w Dartford w magazynie Sainsbury (agencja 24/7 ) - picking & packing. Praca dla kobiet i mężczyzn. Stawka 6.25 - 10.25, od 50 do 60 godz na tydz, wypłaty tygodniowe, odbiór z lotnisk London Luton albo London Stansted w każdy piątek, sobota, niedziela, poniedziałek (zawsze rano) przez najbliższe 3 tygodnie. Jest również możliwość przyjazdu autobusem na Victoria Coach Station (zawsze rano) Zakwaterowanie - 75 GBP za tydzień, które jest płatne za 2 tygodnie z góry i 200 GBP depozyt. Domy które oferujemy są 3-4 pokojowe, a pokoje 1-2 osobowe. Umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a proszę o kontakt.



Z poważaniem
Marcin Kurka

To 1 mail, później chciałem wiedzieć więcej i otrzymałem takie informacje(skopiuje tylko te najistotniejsze)

Wymagane jest proste komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim iż na interview będą zadawane pytania po angielsku np. jak się nazywasz, ile masz lat, jakie są twoje zainteresowania i trzeba będzie na nie krótko i prosto odpowiedzieć.

Zamieszczam oddzielną informacje na temat depozytu iż dużo Osób zadaje takie pytania:
- Co to jest depozyt ?
- Dlaczego taka jest kwota depozytu ?

Depozyt Pan/Pani płaci jako zabezpieczenie dla firmy że nie zerwie Pan/ni podpisanego kontraktu wcześniej niż przed upływem 6 miesięcy ( na taki okres czasu firma tylko i wyłącznie oferuje kontrakty). Jeżeli ktokolwiek przez nas zatrudniony przepracuje okres 6 miesięcy i chciałby zrezygnować dostanie z powrotem swoje 200 GBP. Jeżeli ktokolwiek zerwie kontrakt albo zniszczy cokolwiek ze swojej winy i zostanie wyrzucony to również traci depozyt. Jeżeli ktoś przepracował okres 6 miesięcy i chciałby kontynuować prace w 24/7 to ma możliwość podpisania nowego kontraktu na następne 6 miesięcy i jego 200 GBP depozytu nadal zostaje u nas. Kwota depozytu nie zależy od nas tylko takie jest wymaganie tej firmy z którą mamy umowę.

Miejsce fabryki nazywa się Dratford, które znajduje się w Londynie. Nazwa fabryki to Sainsbury ( tutaj chodzi nam o magazyn ), ogólnie jest to sieć marketów typu Tesco. The Priory Centre
Dartford, Kent DA1 2HS, United Kingdom
01322 291 666

To są informacje do sklepu, a magazyn, w którym się pracuje znajduje się niedaleko. Podałem nr telefonu

Kontrakt na minimum 6 miesiecy podpisuje Pan po inteview jeżeli zostanie on zaliczony. Następnego dnia zaczyna Pan pracę

Co o tym sądzicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 16 maja 2011, o 17:21 
ja rówież dołączam się do pytania. Również zainteresowałam się ta ofertą? Prosimy o pomoc


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2011, o 12:50 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2011, o 12:42
Posty: 5
Ja rowniez dostalam identycznego emaila, i jak pytalam o szczegóły to wciąż dostawałam ta sama wiadomosc jak z automatu. Nie podoba mi sie to! Wystrzegajmy sie..
I poszukiwania czas zaczac znow.. Chciał nie chciał


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2011, o 15:01 
ja myśle podobnie ze te maile sa identyczne, szkoda a mogło byc .... :oops:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2011, o 15:15 
witam.
ja dostałem takie same meile , natomiast rozmawiałem telefonicznie z gościem i z grubsza wszytsko wygląda ok.
mysle jeszcze i planuje dziś rezerwować bilet.
martwia mnie tylko takie rzeczy:
pierwsza wypłata po 2-3 dniach a nastepna po 2 tyg potem co tydzien , głupio składa się to z tym iż płacimy za mieszkanie za 2 tyg z góry.
oraz to że kaucja dawana jest im a nie bezposrednio do agencji.
co myslicie ? ktoś się wybiera poza prawdopodobnie mną ? pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2011, o 17:37 
Również zainteresowalem sie tym ogloszeniem znaleźliscie je na trojmiasto.pl? jakos mi to troche za pieknie wygląda zreszta znalazlem o tej firmie nie najlepsze komentarze na forum gowork.pl nie akurat o pracy na magazynie ale na farmach i sam nie wiem za bardzo co o tym myslec


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 maja 2011, o 16:06 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2011, o 12:42
Posty: 5
Dzis koleś do mnie zadzwonil prawdopodobnie po zalatwienu kilku spraw tutaj, zarezerwujemy bilet. Przekonuje mnie to, ze facet nie chce zaliczki wczesniej, np na konto, ale dopiero jak przylecimy dajemy kase a on nas wiezie do mieszkania.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |