| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, o 18:04

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2011, o 20:42 
no cusz przeciez to wiadome ze przy takiej stawce to przez pierwszy miesiac nic sie nie zarobi a tylko trzeba bedzie dolozyc a puzniej dopiero po troszku po troszku i za pare miesiecy na swiateczne prezenty sie oszczedzi :wink: a jak tam juz byliscie piniadze i czas zainwestowaliscie to trzeba bylo zostac i sprubowac moze by bylo dobrze.A depozyt spowrotem dostaliscie?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 15 cze 2011, o 12:32 
ludzie teraz zeby do angli jechac to trzeba miec minimum 7 lub 8 na godzine bo inaczej to lepiej na zasilku w Polsce siedziec lub w Niemczech szukac roboty taniej i blizej a euro podobnie stoi.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2011, o 10:20 
oni ciągle ogłoszenia zamieszczają na necie w sprawie wyjazdu i pracy... był tam ktoś jeszcze?? Jakie wrażenia??


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2011, o 19:21 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 16 maja 2011, o 11:01
Posty: 5
Założyłem ten temat po to żeby poznać opinie innych którzy wiedzą cokolwiek na ten temat, nie wiem dlaczego w dalszym ciągu tu piszecie skoro już na 3 pierwszych stronach można się dowiedzieć, że to kant. Ludzie zastanówcie się troszkę, owszem można pojechać na siłę ale co z tego jak wszystko stracicie. Ja tylko współczuję tym którzy tam pojechali i stracili kasę.. Gościowi napisałem parę słów, wysłałem parę opinii ludzi i parę artykułów to zaczął się tłumaczyć na poziomie 12latka. Jak chce się jechać do Anglii trzeba wziąć 500 funtów i szukać na miejscu. Na początek znajdźcie sobie agencję pracy ACORN, trzeba znać dobrze angielski i mieć zakwaterowanie. Rejestrujecie się i po max 2 tygodniach dzwonią do Was z ofertą pewną w 100%, wiem bo mam tam znajomego który tak zrobił, wymieniał żarówki w apartamentowcu i czasem dosłownie się nudził a zarabiał lekko 300 funtów na tydzień a to jest w ch** kasy;p

btw. niuniek kup słownik;p


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2011, o 17:24 
szczerze wywiezie was gdzies kase wezmie karze poczekac i odjedzie a wy robta co chceta


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2011, o 08:35 
Hurtownia zabawek w okolicach stacji metra Tooting Broadway.Praca od poniedziałku do piątku od godz. 8.30-16.30 i w miarę potrzeb także w soboty max do godz. 14.



Praca na dłuższy okres czasu, 8.80?/ godzina,NETTO



Wypłaty tygodniowe płatne przelewem na konto bankowe.



Jężyk angielski nie wymagany Tylko osoby z Polski pomagamy wszelkich formalnosciach w zakwaterowaniu oraz w tlumaczeniu dokumentow na terenie fabryki znajduje sie kordynator Polski Menager Pan:Lukasz Bordanowski

Lokalizacja: Londyn

Kontakt: +447425886066

----------------------------------------------------------------------
kolejne ogłoszenie tego Pana? - ten sam numer telefonu
i dlaczego tylko osoby z Polski - czyżby znowu numer z mieszkaniami??
wie ktoś coś więcej na ten temat?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2011, o 17:48 
Hurtownia zabawek w okolicach stacji metra Tooting Broadway.Praca od poniedziałku do piątku od godz. 8.30-16.30 i w miarę potrzeb także w soboty max do godz. 14.



Praca na dłuższy okres czasu, 8.80?/ godzina,NETTO



Wypłaty tygodniowe płatne przelewem na konto bankowe.



Jężyk angielski nie wymagany Tylko osoby z Polski pomagamy wszelkich formalnosciach w zakwaterowaniu oraz w tlumaczeniu dokumentow na terenie fabryki znajduje sie kordynator Polski Menager Pan:Lukasz Bordanowski

Lokalizacja: Londyn

Kontakt: +447425886066
-----------------------------------------------------------------
Tak to kolejne oszustwo!!! Podał mi dane dopiero gdy znalazłem się pod bankiem PKO gdyż wcześniej kazał mi się tam udać tłumacząc się, że znajdę tam jakieś formularzach do wypełnienia w sprawie tej pracy ponieważ mają tam podpisaną umowę z western Union. Lecz wcześniej nie wspominał o jakiej kolwiek kwocie którą należy wpłacić na konto jakiemuś typkowi więc nie miałem przy sobie takiej gotówki. Kwota wynosiła 395zł powiedziałem, że nie ma problemu, że skoczę po tą kwotę do domku, ale uzyskałem już dane o firmie więc pokusiło mnie w klikać w google nazwisko niby dyrektora firmy Michała W. Natychmiast wyskoczyło, że to oszust. Gdy dzwonił kolejny raz powiedziałem mu, że rezygnuję z wyjazdy ponieważ przeczytałem kilka komentarzy. Jego reakcja był skandaliczna zaczął używać wyzwisk i powiedział coś takiego "...ty cwaniaku udało Ci się..." TO PO PROSTU OSZUST!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |