| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 21:59

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 5 lip 2011, o 17:05 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:32
Posty: 1
hej to oszusci nie jedzcie chłopak wyjechał zapewniał że bedzie praca a jak miał przyjechać wieczorem pogadać o pracy to już się nie odezwał babka zgarneła kasę za mieszkanie za 3 tygodnie i nie oddala nic a po trzech dniach musiał jechać bo nie było pracy ODRADZAM OSZUŚCI


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 5 lip 2011, o 23:26 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 lip 2011, o 14:23
Posty: 3
Jeżeli ktoś pojechał do pracy do Londynu w ofercie podpisanym przez Piotra S. Mam jechać do pracy 20 lipca. Wole wcześniej się wycofać niż wejść w większe długi. Proszę o wiadomość elidud@wp.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 lip 2011, o 09:11 
hmmm nie kojarzę, a co to była za oferta - też coś w stylu praca na taśmie cz praca w magazynie dartford?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2011, o 14:42 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 lip 2011, o 14:23
Posty: 3
London
SW1E 5NE
United Kingdom
Zajmuje sie rekrutacja pracownikow na rynek UK. Szukamy pracownikow wykfalifikowanych jak i niewykfalifikowanych.
W tej chwili robmyi nabor do pracy w magazynie w Londynie na pelny etat ( bez doswiadczenia, trening bedzie przeprowadzony). Umowe podpisujesz z pracodawca. Praca od zaraz .Prosze o informacje kiedy i o ktorej godzinie bedziesz w Londynie najwczesniej.
Zarobki 6-14 ?6.00, 14-18 ?6.75, 18-22 ?7.25, 22-06 ?7.75
sobota-niedziela ?7
nadgodziny ?7.40
W tygodniu pracy minimum 40h. Dostepne nadgodziny.
Praca w systemie zmianowym.

Wymagania :
duza wydajnosc w pracy
punktualnosc
zapal do pracy
komunikatywna znajomosc j. angielskiego bedzie atutem ( w zespole jest anglojezyczna osoba wiec podstawowy wystarczy ale tez nie jest wymagany)

Zapewniamy pokoje o dobrym standardzie w czystych domach, wyposazonych w sprzet gospodarstwa domowego, internet za darmo.
Pokoje jedno lub dwu osobowe dla par blisko pracy.
Ceny za jednoosobowy pokoj 70 albo 120 dla pary za tydzien plus dwa tygodnie depozytu platne z gory. Depozyt zwracany jest przy wyprowadzaniu sie (trzeba dac tydzien wymowienia).Potem agencja przelewa pieniadze co tydzien z waszej wyplaty na konto wlasciciela.
Koszt za znalezienie odpowiedniego pokoju to ?50 od osoby .Praca tylko z zamieszkaniem.
Odebranie z lotniska lub autokaru ?40 od osoby.
Jezeli akceptujesz wszystkie warunki to odbierzemy Cie z lotniska po przylocie lub dworca autokarowego.
Realnie podchodzac do rzeczy trzeba na start miec okolo ?400 na osobe.
Potrzebny dowod osobsty lub paszport, 4 zdjecia.

Prosze przed wylotem potwierdzic zakup biletu dwa dni wszesniej na email oraz ile osob, imiona, na jakie lotnisko i o ktorej Was odebrac.Numer lotu.

Pozdrawiam
Recruitment consultant
Piotr Strauchman
tel .(+44)7848407609


Ja również dostałem tę propozycję. Jeden z uczestników tego forum napisał mi że to oszuści. Jeśli ktoś miał taką ofertę to proszę o kontakt lub napisanie tego na tym forum. Ostrzegajmy się na wzajem przed oszustami. Pozdr. Mój mail elidud@wp.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2011, o 17:58 
Piszecie, że to oszusci, a nikt nie podał żadnych konkretów. Czy ktoś został przez nich okradziony? Czy chodzi Wam tylko o to, że trzeba im płacić za załatwianie mieszkania i samej pracy (pośrednictwo)?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2011, o 19:57 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 lip 2011, o 14:23
Posty: 3
Moja wątpliwość związana z tą agencją jest następująca. Niech każdy ocenia jak chce. Jeden z uczestników w mailu powiedział, że skorzystał z tego ogłoszenia, odebrali go z lotniska, zawieźli do mieszkania, zainkasowali pieniądze 300Ł, miał się zgłosić odnośnie pracy i już nie zjawił się. Gość po 3 dniach dzwonienia wrócił do polski. Depozytu nie wrócili. Pracy nie pomogli znaleźć.

Obecnie pisałem konkretnie z panią Marzeną i jak zażądałem adresu agencji i telefonu kontakt się urwał. Wcześniej napisała, że pracuje dla agencji M&I Property a w firmie której mam pracować to Maple Leaf na Premierk Par. Informacji o tej firmie i agencji w internecie nie znalazłem. Nie okradli nikogo ale wprowadzenie w błąd też jest nieuczciwe. Ocenę pozostawiam wam. Jeśli ma ktoś jeszcze inne informacje odnośnie tego ogłoszenia. Proszę pisać


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |