| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 08:21

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 2 maja 2014, o 11:08 
czy ktoś rozważa najbliższy kurs pod koniec maja 2014? jeśli tak to proszę o kontakt: cdea@wp.pl
ja też sie nad tym zastanawiam ale mam wątpliwosci . może ktos sie rowniez odezwie co przeszedł kurs niedawno, prosze o opinie.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 26 maja 2014, o 22:08 
Witam wszystkie Panie

Ja pracuje dopiero kilka miesiecy wiec nie wiem jeszcze dokladnie wszystkiego ale moge powiedziec jak to wyglada z mojej perspektywy.Po zakonczeniu szkolenia czekalam kilka dni na prace i ja rozpoczelam,Pozniej mialam miec inna z ktorej nie bylam zbyt zadowolona i zostala mi ona zmieniona na taka jaka mi jak najbardziej odpowiada.Pracuje caly czas,i poki co jest wszystko dobrze.Mam nadzieje ze bede mogla pracowac dlugo bo w porownaniu do mojej poprzedniej pracy te sa lzejsze i lepiej platne.Samo szkolenie bylo w porzadku.Prowadzily je dwie osoby mezczyzna i kobieta.szefowa i szef a poza tym Pan Grzesiek czasami.Na koniec byl test ale to nic strasznego i ja korzystalam ze swoich notatek poniewaz zostalismy sami na sali.Nie wiem jak mi poszlo ale chyba dobrze skoro pracuje.Wiem ze kazdy kto ma przyjechac pierwszy raz sie boi,ja rowniez sie balam ale ta firma jest w porzadku.Kazdy w kazdej firmnie znajdzie plusy i minusy,nie ma firm idealnych.Jesli ktos takiej szuka to nie ma szans,wiem jak pracuja inni po fabrykach i i resteuracjach i za jakie pieniadze,na zmywaku tez nie traktuja Cie jak krolowej bo jestes z Polski.Ja mam prace i bardzo dobre pieniazki.Jestem zadowolona.Poznalam juz kilka dziewczyn i rozkrecam sie ;D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 lip 2014, o 15:28 
Starsza ( Stare opiekunki raczej uciekają a nie wracają :D )
Pracowałam dla Care Bureau przez długi czas zarówno w pracach socjalnych i prywatnych. W przypadku prac prywatnych nie ma problemu kasa jest wypłacana po przepracowanym tygodniu. Inaczej to wygląda z pracami socjalnymi ( wcześniej w postach ktoś opisał właścicielkę mistrzyni manipulacjii i szantażu--- Zgadzam się w 100%). Ja czekałam na pieniądze 8 miesięcy potem krócej wow 3 miesiące za każdym razem wysłuchując kolejnych kłamstw pracowników biura i samej szefowej dlaczego pieniądze nie są wypłacone w terminie.Wiem, że dziewczyny czekały nawet dłużej. Co do kasy 520 f na tydzień :D pewnie jest jedna taka a reszta dziewczyn pracuje za 400f i mniej. Odeszłam z Care Bureau ponieważ nie traktują swoich pracowników w normalny sposób, mając booking nawet nie możesz być pewna , że rozpoczniesz pracę bo po przyjezdzie do UK okaże się, że nie możesz jechać do pracy tylko musisz czekać. Nie polecam. Jest naprawdę dużo innych agencjii w uk.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sie 2014, o 07:47 
Uciekły te ktore miały problemy albo nie płaciły podatku albo prywatki im poumieraly:) to tez taka prawda :) tak miało byc pięknie a loża klamki zeby na prace po kilka miesięcy nie czekać lub odbijaja prace koleżanka i pozniej z przyjaźni wielkie gniewy,socjalne prace sa wypłacane pozniej to fakt ale sa wypłacane a dziewczyny maja pozniej prywatki, ja pracuje za 620, moja koleżanka za 510 a dziewczyny z mojego szkolenia maja wszystkie ponad 400 poza jedna ktora ma mniejsza stawkę jak podputywalam to jest duzo prac w takiej stawce wiec nie rozumiem o co chodzi poznałam dziewczyny ktore pracują po 8 lat inne po 5 itp, ze mna na szkoleniu były dwie ktore wróciły po 2 latach przerwy. Jak Ktos gwiazdorzy i chce prace dobrze płatna gdzie mozna calu dniami sie malowac albo siedIec na kompie to faktycznie to zła agencja :) przepraszam ze tak pisze ale wkurzył mnie fakt ze wszyscy wałkują ten sam temat innych minusów nie ma sami zobaczcie :) ciagle te same wypowiedzi negatywne czyli wszystko i nic tak naprawde. ja pracuje 2 lata i 4 miesiące socjalne miałam może dwa razy wypłacana prze biuro i czeki dostałam po 2 miesiącach kazdy a inna socjalna wypłacana przez rodzine.zamierzam jeszcze trochę popracować i odejść ale tylko dlatego ze planuje noalny zycie i prace juz nie jako live in. Każda firma ma plusy i minusy a jak sie masluchal od dziewczyn jak inne agencje pracy polskie i angielskie lub osoby prywatne naciagaly i oszukiwaly ludzi to ta konkretna jest wspaniała :) kto chce yo pracuje i nie ma żadnego problemu z bookingami czy pieniędzmi, stara prawda. Biuro było jest i bedzie prace i opiekunki tez bedIe miało zawsze i o to moge iść w zakład :) te dziewczyny ktore pracowały długo doskonale to wiedza, kazdy ma swoje zdanie ja powiedziałam swoje a kto bedIe chciał przyjechac to o tak przyjedzie, na temat kazdej firmy mozna cos wyszperac tak ten swiat kuz działa.komentarzy negatywnych jest kilka a opiekunek prEszlo przez biuro setki a pracuje około 90 wiec chyba nie jest aż tak złe :) pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sie 2014, o 09:19 
Ja pracuje baaaardzo długo i pracuje dalej a bardziej jak biuro złe wspominam fałszywe panny co do ciebie kolezaneczki a za plecami nóż w plecy wiec lepiej sie trzymać od takich z daleka i robic swoje bo dziewczyny sa okropne wszystkie robimy to samo a jedna na druga nadaje jakby miała lepsza prace przez to dostac, Polki zwłaszcza maja tendencje do narzekania jak sie jest w zamknięciu 24/h i sie im nudzi :))))


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, o 06:09 
Można się do wszystkiego przyczepić. Do kursu, do personelu, do szefowej !!!. Nikt jednak nie kazał nikomu na siłę płacić za kurs, za niekaralność itd. Podejmujesz decyzję i to jest twoja sprawa, twoja odpowiedzialność. Może i szefowa jest pazerna, może i za socjal ściska kasę i na czas nie wypłaca, ale najgorszą zmorą są same opiekunki. Tak sobie dupę obrabiają między sobą, że przechodzi to ludzkie pojęcie. Poza tym potrafią to robić do pracowników na inne koleżanki aby tylko zapunktować w biurze. Cała natura polaka na emigracji. JA PRZED TYM NAJBARDZIEJ OSTRZEGAM I BĘDĘ OSTRZEGAŁA. Za parę funtów i lizusostwo potrafią zniszczyć człowiekowi opinię totalnie. I jeszcze jedno - angielskiego się można nauczyć, ale fachowość i przygotowanie merytoryczne potrzebne od zaraz nabywa się latami. Niestety nie wszyscy przyjeżdżający myślą o podopiecznych - tylko o sobie i o kasie przede wszystkim. Koniec. Im biedniejsza nacja/rumunka, bułgarka, węgierka/ tym bardziej zrobi wszystko co jej każą za byle jaki grosz. Mam już inną pracę.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, o 17:48 
Witam :mrgreen:
Wybieram się po Nowym Roku do pracy jako opiek.live in i czy może ktoś mi napisać coś wiecej o tej agencji? Np.czy trzeba pracować miesiącami czy np.2 tyg.na2 off,i czy trzeba dzwigać ,najbardziej się tego boję,bo jestem dość szczupła i kręgosłup już nie ten co kiedyś. :x

Pozdrawiam cieplutko obecne i przyszłe opiekunki :D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |