| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 22:44

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lis 2013, o 17:52 
Ja nie dawno skończyłam kurs i mam prace i bede pracować i za kurs juz mi sie wróciło i prace mam na kilka miesięcy pózniej wakacje i znów wracam a pierwszy czek jak dostałam to sie o mało nie przewrocilam :D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 27 lis 2013, o 19:06 
Ja tam pracowałam przez dwa lata kilka lat temu, ale musiałam wrócić do kraju.obecnie myśle nad powrotem :) tam pracy nie trzeba szukać, prace sie dostaje:))) owszem za trening trzeba zapłacić i za niekaralność rownież a czemu droższe tam? A jak odzwierciedla do sklepu jednego, trzeciego, piątego to wszedzie ceny sa takie same???? Moja koleżanka wyjechała przez Polska agencje na przysłowiowegi pewniaka i tak ja wyrabali ze biedna nie wiedziała jak sie nazywa, ryzyko jest zawsze i wszedzie i każdy jedzie na swoją odpowiedzialność jezeli ktoś sie nadaje do takiej pracy i mówi po angielsku to nie ma takiej siły zeby pracy nie miał :) pozdrawiam wszystkie byle obecne i przyszłe opiekunki i do zobaczenia w krotce!!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lis 2013, o 20:30 
Hahahahahahahaha nie zniosę !!!!! Koleżanka mi powiedziała o tym forum myślałam ze żartuje ale wcale nie trudno było to znalezc, ktoś sie niezle postarał ...co do Pani ktora oburzona jest t ze w innej agencji płaci sie mniej, szanowna Pani sa i takie gdzie trening jest za darmo!!!!! Ale pytanie czemu...? A czytała Pani kontrakt do takiej agencji? Tam drobnym druczkiem? Bo z reguły ( ja tak miałam, kiedy chciałam przejść do innej wierząc ze bedzie o niebo lepiej) jest tak ze koszty kursu sa odbijane z wypłaty plus odbijają na składki do 500f miesięcznie, pracować choćby sie nie chciało trzeba przez minimum 3 miesiące bez przerwy a pózniej to zależy czy bede mieć klienta... A jak umrze? To sie czeka w Polsce w pogotowiu... Nikt nie wie ile..zrezygnowałem i zostałam tam gdzie juz wiem jak jest :) nikt nikogo na sile tam nie zatrudnia i nikogo nie zmusza, jesli macie inne możliwości to skotzystajcie z nich ale za darmo nie znaczy bez ukrytych kosztów, nie zawsze złoto co sie swieci, wszedzie jest ryzykownie, wszedzie pierwszy raz bedzie strach kto pracował lub pracuje to wie jak jest i dziewczyny narzekają ale pracy nie popuszcza i o bilingi sie kloca :D tak jest strasznie tutaj:o


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 gru 2013, o 11:08 
Witam wszystkich. Ja w tej firmie pracuje od 3 lat.na poczatku było cieżko, ale to z mojej strony ponieważ język i praca tez czasami ciężka ale do wszystkiego trzeba dojść teraz to juz jest kaszka z mleczkiem :) ja osobiście nie miałam żadnych kłopotów z praca lub jej brakiem a zarobki sa jak dla mnie bardzo wysokie.czytajac wcześniejsze posty moge powiedziec jedno czasami dziewczyny same sobie kłopoty na siebie zwalają i zachowują sie całkowicie nie profesjonalnie a pózniej maja pretensje do innych. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 gru 2013, o 22:25 
Witam,
czytajac te posty jestem w ogromnym szoku:o od niedawna rowniez zaczelam prace jako carerka i powiem szczerze, ze jestem tej z pracy bardzo zadowolona. POLECAM!!! :-)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 gru 2013, o 22:56 
Ja tez jestem w szoku zgadzam sie z poprzedniczka,ja tez pracuje nie spelna rok ale nic takiego co jest pisane w pierwszych postach nie mialo miejsca nigdy od kiedy pracuje ja:)i nie slyszalam o czyms takim szczerze mowiac.Prace mam i pieniazki i rowniez nie zaluje!!! a ludzie jak chca komus dokopac to tak najlepiej a papier i internet przyjmie wszystko.Warto zauwazyc ze te pierwsze posty sa z przed kilku lat,moze wtedy byly jakies takie problemy a teraz juz nie, w kazdym badz razie ja o niczym nie wiem takim .Prace socjalna tez mialam i to juz kilka razy i najdluzej kiedy musialam czekac na czek to bylo 6 tygodni a i tak to nie robilo mi roznicy bo po socjalce pracowalam jeszcze kolejne bukingi i przed zjazdem do domku kase juz mialam na koncie;D


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 gru 2013, o 23:40 
witajcie
szczerze wam powiem,że się myliłam wolę zapłacić więcej i mieć pewną pracę
a Pani,która się tym zajmuje podeszla profesjonalnie do mojej osoby i powiedziała,że praca jest ciągle i się nie muszę śpieszyć (problemy zdrowotne).
super po raz pierwszy z tak miła i przyjazną osobą się spotkałam
mam nadzieję,że już niedługo zostanę carrerką :D
pozdrawiam :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |