| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 22:39

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 1 wrz 2012, o 12:27 
Witam! Zwracam sie o porade pomoc, mialam wczoraj mala awarie podczas wykonywania pracy.. Podczas ukladania towaru na polki osunelam sie i spadlam z drabiny.. mam stluczona noge, bardzo mnie boli glowa i czuje dziwny ucisk w zebrach..
Nie wiem co robic, wiecie jacy sa lekarze, dadza mi paracetamol i tyle, a nie stac mnie na tych drozszych.. kierownik olal mnie, kazal mi wykonywac dalej prace.. Kolezanka znalazla linka do firmy SOS-BPHC
Korzystal ktos z tej firmy? Ja wiem, ze jest pelno takich sa lepsze i gorsze i nie wiem czy moglabym im zaufac... Mial juz ktos z nimi do czynienia? Prosze o pomoc, ja sie naprawde coraz gorzej czuje!

To nie jest spam pytam konretnie o ta firme (a nie znam sie na nich) bo wszedzie sie reklamuja i nie wiem czy to nie jakas podpucha!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 1 wrz 2012, o 18:18 
Ja korzystalem z uslug, musze powiedziec ze wszystko mi zalatwili, troche czasu to zajelo, ale wszystko bylo zalatwione tak jak chcialem;) moja kuzyka ktora mi ich poradzila miala szybciej wszystko zalatwione, w sumie to nie wiem od czego to zalezy, tylko ze to bylo ponad rok temu ale skoro sie oferuja caly czas to pewnie dzialaja jeszcze lepiej..

Apropo nie zna ktos kogos kto chce wynajac pokoj w Leeds od przyszlego miesiaca?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 wrz 2012, o 09:15 
A musiales im dawac jakas prowizje? Przeciez napewno nic za darmo nie beda robic. Jak dlugo czekales na pieniadze? Jak w ogole caly proces wygladal? Nie chce zasmiecac forum wiec bardzo prosze o kontakt mailowy h_ucinska1@o2.pl


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lis 2012, o 13:35 
Hanna41 pisze:
Witam! Zwracam sie o porade pomoc, mialam wczoraj mala awarie podczas wykonywania pracy.. Podczas ukladania towaru na polki osunelam sie i spadlam z drabiny.. mam stluczona noge, bardzo mnie boli glowa i czuje dziwny ucisk w zebrach..
Nie wiem co robic, wiecie jacy sa lekarze, dadza mi paracetamol i tyle, a nie stac mnie na tych drozszych.. kierownik olal mnie, kazal mi wykonywac dalej prace.. Kolezanka znalazla linka do firmy SOS-BPHC
Korzystal ktos z tej firmy? Ja wiem, ze jest pelno takich sa lepsze i gorsze i nie wiem czy moglabym im zaufac... Mial juz ktos z nimi do czynienia? Prosze o pomoc, ja sie naprawde coraz gorzej czuje!

To nie jest spam pytam konretnie o ta firme (a nie znam sie na nich) bo wszedzie sie reklamuja i nie wiem czy to nie jakas podpucha!!


Ja miałam wypadek przy pracy w Anglii w wyniku czego miałam złamaną rękę. Zgłosiłam się do firmy campter, która podjęła się prowadzenia mojej sprawy. Nie pobrali żadnej prowizji, ponieważ ich koszty pokrywa strona przeciwna. Jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się na współprace z tą firmą i wysokości odszkodowania, które otrzymałam.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sty 2013, o 09:36 
Witam. Ja pracowałem na budowie, na wysokościach. Spadłem w wyniku czego miałem wstrząs mózgu, złamane 2 żebra i skręconą rękę w łokciu. Z racji, że pracowałem bez odpowiednich zabezpieczeń mogłem starać się o odszkodowanie od pracodawcy. Moja sprawa trochę trwała, ale byłem bardzo zadowolony z wysokości odszkodowania, które otrzymałem. Ja zgłosiłem się do firmy Campter i oni wszystkim się zajęli.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sty 2013, o 12:45 
Koszty prawników pokrywa ubezpieczyciel pracodawcy, nie ma żadnej prowizji. Tutaj są szczegóły odszkodowania.co.uk

Pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |