| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 17:45

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: praca
Post: 10 lut 2006, o 13:25 
czesc !po raz pierwszy na na forum,wiec tak na wprowadzenie zycze wszystkim pieknych slonecznych wakacji.mam pare pytan zwiazanych z prowadzeniem firmy w anglii.mam w polsce firme budowlanai chcialbym ja przeniesc do anglii.kto moglby podac mi stawki chociaz przyblizone za ukladanie glazury,malowanie,podwieszane sufity,sciany dzialowe,gipsowanie czy moze praca jest tylko za godziny?ale najwazniejsze to chyba gdzie sie reklamowac?nie chcialbym ciagnac z polski samochodu ,jaka jest wiec mozliwosc wziecia kredytu w uk np.2000.w w zamian oferuje bardzo wiele info na temat grecji i sycylii gdzie spac na plazy ,sklepy piekne miejsca,ceny promow ,godziny itd dziekuje i czekam niecierpliwie na odp z pozdrowieniami amorgos


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 10 lut 2006, o 13:52 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=1117&highlight=ceny

skorzystaj z wyszukiwarki -na wszystkie pytania sa juz odpowiedzi na naszym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 10 lut 2006, o 14:45 
Stały bywalec
Stały bywalec

Rejestracja: 3 lut 2006, o 07:45
Posty: 73
Lokalizacja: Lincoln
Tak czytalam o tym ale mi bardziej chodzi o wypowiedzi ludzi ktorzy juz maja taka dzialalnosc badz tez beda prowadzic.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lut 2006, o 15:43 
czesc Piotrze!Piotr amorgos z tej strony, czytalempare twoich odp ja tez jestem bardzo mile zaskoczony takim czatem,ale do meritum ,ja wlasnie jestem na etapie zakanczania dzialalnosci w polsce,i jak najszybciej chce wyj do uk.jestem zainteresowany paroma faktami w polsce ksiegowosc prowadzi mi firma ,mialem sytuacje gdzie wczesniejsza firma nie podpisywala sie pod swoja praca i oczywiscie odpowiedzialnoscia ciwilna,a czy ty sie pod swoja praca podpisujesz?jaka jest cena prowadzenia takiej ksiegowosci?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lut 2006, o 16:16 
czesc Eliss ,bardzo sie staralem ale nigdzie nie moge nic znalezc na temat cennika prac budowlanych,bylem na 5 stronach i nic.ale jezeli ktos z czatownikow posiada owe wiadomosci to bardzo prosze ojalies wiadomosci.sprecyzuje interesuja mnie ceny za metry ulozenia glazury,czy terakoty,malowanie.gipsowanie+sciany kartonowo gipsowe,podwieszane sufity.wymiana okien drzwi itp itd


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 12 lut 2006, o 01:38 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 5 paź 2005, o 01:15
Posty: 23
Lokalizacja: London, Ealing
Witam,

Prowadzenie dzialalnosci gospodarczej w UK jest nieporownywalnie latwiejsze niz w Polsce.
Dzialalnosc mozesz prowadzic albo jako samozatrudniony (selfemployed) albo poprzez firme limited (odpowiednik naszej spolki z o.o.).
Zarejestrowanie pierwszego trwa kilka minut, zarejestrowanie drugiego do tygodnia.
Kosztow miesiecznych utrzymania nie ma gdyz firmy rozliczaja sie w UK raz do roku. Koszty takiego rozliczenia zaleza od przypadku i trudno raczej podac stala kwota. Caloroczne rozliczenie selfemployed zaczyna sie gdzies od 150 funtow w gore ,a firmy ltd od 300 w gore.
Oczywiscie ze dobrze jest jesli podpisuje sie kontrakty przed zaczeciem pracy gdyz od czasu do czasu zdarzaja sie problemy z klientami, ale nie jest to raczej jakas wielka plaga.

Co do cennika za uslugi budowlane to nigdzie czegos takiego nie znajdziesz , bo takich nie ma. Zalezy to po prostu od klienta, Twojej renomy, ile jestes w stanie utargowac itp. Znam budowlancow ktorzy pracuja jak leci za 6 funtow na godzine, podczas gdy inni za te same uslugi biora 10 i wiecej. Popularne jest wycenianie uslug za calosc zlecenia np. 5 tys za zrobienie lazienki.
Podsumowujac, jesli jestes dobrym fachowcem i do tego potrafisz sie sprzedac nie powinno byc zle.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lut 2006, o 21:07 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 22 lut 2006, o 12:28
Posty: 1
Witam wzystkich.
Mam pytanie moze ktos z tu obecnych bądż czytających wie jak jest z zakladaniem wlasnej dzialalności w Angli.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |