| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 11 maja 2024, o 17:19

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 8 lip 2007, o 10:21 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Brandy10 pisze:
NPower


Wcale nie jest taki tani .......mam od nich prad i gaz.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 8 lip 2007, o 16:21 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 lis 2005, o 15:38
Posty: 368
Lokalizacja: UK
Eliss pisze:
Brandy10 pisze:
NPower


Wcale nie jest taki tani .......mam od nich prad i gaz.


Ja tez i jestem zadowolona.

To moze znasz tych tanszych DOBRYCH dostawcow-wiec cos polec bo ja nie znam :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 9 lip 2007, o 20:57 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Na tej stronce po wpisaniu post code mozecie znalezc najlepsze oferty dla siebie , jezeli chodzi o prad i gasUK PAWER
mozna tam rowniez znalezc Electricity Running Costs Calculator


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 paź 2007, o 12:39 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 27 paź 2006, o 13:59
Posty: 211
Lokalizacja: Essex
Witam

Jestem nowym tenantem (już nie takim nowym, bo od 28 sierpnia) i pierwszy raz znalazłem się w sytuacji, kiedy osobiście mam płacić rachunki za media. Wcześniej zawsze robił to za mnie landlord.

Wiem, że mam się skontaktować z dostawcami. Wiem, że już dawno to powinienem zrobić, a nie zrobiłem, ale nie o to tutaj chodzi. Szczerze mówiąc, nie wiem nawet z jakimi firmami (poza British Gas) powinienem się skontaktować. Z tego, co pamiętam, landlord mówił mi coś o Anglian Water oraz Essex & Suffolk Water. Nie wiem dlaczego jest dwóch dostawców wody (?)

Czy ktoś mi może poradzić do jakich firm mam napisać/zadzwonić i o czym dokładnie (poza moim imieniem i nazwiskiem oraz datą wprowadzenia się) powinienem ich poinformować? Aha, powiem jeszcze, ż chodzi o prąd, gaz i wodę. Telefonu stacjonarnego nie mam. Mieszkam w Essex. Z góry dzięki za wszystkie rady.

pozdrawiam
Lee


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 paź 2007, o 16:37 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 mar 2006, o 22:42
Posty: 180
Lokalizacja: Cambs
No to miałeś dobrze że za Ciebie płacili.

Cytuj:
Nie wiem dlaczego jest dwóch dostawców wody (?)


wybierasz jednego z dwóch, tak samo robisz z providerem prądu i gazu. Dzwonisz do nich, mówisz kiedy sie wprowadziłeś, jaki był stan licznika itd. nic prostszego... potem tylko czekasz i płacisz na bieżąco rachunki, jeśli ich nie płacisz przychodzi komornik :)

Ja jestem z British Gas. Nie opłacało mi się zmieniać.Popytaj w okolicy, może zaoszczędzisz jeśli wybierzesz innego dostawce.

______
Kacper


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 paź 2007, o 16:46 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
Zajzyj na uswitch.co.uk, odpowiesz na pare pytan i znajda ci najtanszych dostawcow w twoim rejonie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 gru 2007, o 15:41 
witam serdecznie,

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda sprawa z opłatami (media) i council tax`em

Wynajmuję dom wraz z 3 innymi osobami (anglicy) Dwójka z nich studiuje. Umowę podpisałem 15 października na pół roku. Pytałem ich o wysokość rachunków, ale nie wiedzą bo jeszcze nic nie musieli płacić (nie wiem jak długo tu mieszkają)
Jest to moja pierwsza chata którą wynajmuję w UK i nie wiem jak to pozałatwiać. W jaki sposób i gdzie opłacić Council Tax, gdzie dowiedzieć się o jego wysokość itd. Landlord powiedział mi, że wszystkie opłaty są extra do ceny wynajmu i nie jest w stanie okreslić mi wysokości council tax.

Jeśli macie jakieś cenne wskazówki to z góry dzięki.

Pozdrawiam
Cheese


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |