| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 14 maja 2024, o 14:21

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 mar 2008, o 00:04 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 15 mar 2008, o 19:10
Posty: 35
WITAM MAM PYTANIE CZY TO PRAWDA ZE JESLI PRZYJADE Z KOTEM MOGE MIEC PROBLEM Z WYNAJECIEM MIESZKANIA PODOBNO NIE CHCA SLYSZEC O ZWIERZETACH KOT MUSI JECHAC Z NAMI TO ULUBIENIEC MOJEJ CORKI CZY JEST KTOS KTO MA KOTA PSA I WYNAJMUJE MIESZKANIE I CZY CIEZKO BYLO TO ZALATWIC? BARDZO PROSZE O JAKIS ODZEW W TEJ SPRAWIE TO BARDZO WAZNE POZDRAWIAM...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł: Re: WYNAJEM KOT
Post: 30 mar 2008, o 09:53 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 30 sty 2007, o 18:51
Posty: 333
tak to prawda,nie chca wynajmowac jak posiadasz kota,psa itp,jest tez problem jak masz dzieci,rozumiem ze posiadacie wszystkie niezbedne papiery dla pupila?

pozdrawiam matrix 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYNAJEM KOT
Post: 30 mar 2008, o 10:00 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 15 mar 2008, o 19:10
Posty: 35
tak kwarantanna konczy mu sie okolo 15 wrzesnia i mam wszystkie potrzwbne badania paszport itd ja z corka przyjezdzamy wczesniej po kota polecimy puzniej. a czy musze mowic ze go przywioze? takie male klamstewko :D a co maja do dzieci? myslalam ze Polska jest zacofana ale widze ze nie. Tu nikt mi nigdy nie robil klopotu o co w tym wszystkom chodzi...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYNAJEM KOT
Post: 30 mar 2008, o 11:37 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Z dziećmi chodzi o to, że (generalizując) tutejszy sposób podejścia do wychowania sprawia, iż dzieci bywają potencjalnie o wiele bardziej klopotliwe i prawdopodobieństwo zniszczeń jest o wiele większe.
Poza tym trzeba też zrozumieć landlorda - skoro osoba samotna/para bezdzietna/bezzwierzętna z założenia generuje mniej ewentualnych zniszczeń w wynajmowanym mieszkaniu/domu -to po co ryzykowac.

A ukrywać się ze zwierzęciem nie radzę. Bo jeśli będziesz miała pecha i trafisz na landlorda z zasadami, to gdy się dowie, dostaniesz bardzo szybko termin do wyprowadzki. I słusznie - wynajmując u kogoś mieszkanie, zgadzasz się na wszystkie postawione przez niego warunki (oczywiście zgodne z prawem). Łamiąc je sama narażasz się na nieprzyjemności.

A co do dzieci i wynajmowania mieszkań - wcale nie jest tak trudno coś znaleźć. Oczywiście pula jest bardziej ograniczona niż dla bezdzietnych, ale bez przesady...

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYNAJEM KOT
Post: 30 mar 2008, o 12:02 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 15 mar 2008, o 19:10
Posty: 35
To znaczy ze ludzie nie maja tam zwierzat? przeciez nie oddam go do schroniska a co do dzieci nie wszystkie demoluja mieszkania przeciez w umowie mozna zaznaczyc ze zniszczenia pokrywa wynajmujacy a z drugiej strony co morze zrobic 6-letnia dziewczynka? Moze napisze ktos kto mial podobna sytuacje.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYNAJEM KOT
Post: 30 mar 2008, o 12:06 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 15 mar 2008, o 19:10
Posty: 35
NIE JESTEM NAPIETNOWANA JESTEM SAMOTNA MATKA CZY TO ZNACZY ZE TRZEBA MI UTRUDNIAC ZYCIE PRZECIEZ DZIECI TO PRZYSZLOSC...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYNAJEM KOT
Post: 30 mar 2008, o 13:36 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Nie wpadaj w przesadyzm i nie dramatyzuj. Musisz zaakceptować fakt, że nie każdy właściciel wynajmowanego mieszkania chce mieć w nim dzieci i/lub zwierzęta, czy ci się to podoba czy nie. Nikt nie musi tolerować sierści twojego kota wbitej w wykładzinę dywanową. Ani pochylać nad twoją trudną sytuacją życiową. Skoro decydujesz się na tak odważny krok jak wyjazd, musisz być świadoma ograniczeń i problemów, na które być może się natkniesz. I przygotować się na nie już zawczasu psychicznie i finansowo.

I szukaj do skutku. W ogłoszeniach najczęściej podane jest odpowiednie zastrzeżenie. A przy szukaniu i dopytywaniu podawaj wiek dziecka - najczęściej chodzi o dzieci młodsze.

Mnie się udało i trafiłam na landlordkę, która nie tylko nie miała nic przeciwko dzieciom - sama prowadzi zresztą przedszkole, do którego poslałam córkę, ale sama ma 2 koty, kilka królików i świnek morskich. Tak więc można i tak.

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |