| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 19:26

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 kwie 2009, o 09:10 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 23 kwie 2009, o 08:43
Posty: 1
Witam wszystkich bardzo serdecznie ! I nie ukrywam, ze licze na jakas pomoc z waszej strony w mojej sprawie, jakas podpowiedz. Otoz chcemy razem z mezem wynajac mieszkanie.Zwrocilismy sie do jednej z agencji o pomoc w wynajeciu one bedroom flat-u. Jednakze agencja po uprzednim, bardzo pobieznym sprawdzeniu referencji, nie zgodzila sie na jego wynajem. Nasze referencje nie byly wystarczajace, aby wynajac te chate. Chociaz wedlug nas spelniamy takie warunki . Wynajmujemy obecne mieszkanie przeszlo 2,5 roku ,nie mielismy problemu ze splata czynszu. Ponadto twierdzimy, iz nie zrobiono wszystkiego w naszej kwestii pomimo tego iz solidnie oplacilismy te usluge.Wlasciwie sprawdzono tylko pobieznie referencje bez poproszenia nas o przedsawienie ZADNYCH dowodow finansowych . Nie spradzono ani naszych statementow ani kont bankowych,naszej historii kredytowej.Jest to dla nas curiozalne.Nasza sytuacja jest dosc skomlikowana, gdyz moj maz pracuje agencyjnie -wiaze sie to z czesta zmiana pracodawcy. Ja rowniez jestem w trakcie zmiany pracy.Pracowalam do 12.04.09 w dwoch firmach.Obecnie pozostalam w jednej. Mam pytanie -czy to, ze moj maz pracuje agencyjnie dyskwalifikuje nas w wynajeciu jakiegokolwiek mieszkania?. Ponadt pobrano od nas oplaty i pomimo, iz zaplacilismy holding deposit, mieszkanie nie zostalo zakwalifikowane jako under offer. Zadaja od nas gwarantora, za ktorego sprawdzenie chca kolejnej oplaty.Ponoc moze byc to osoba z zagranicy :D.Podejrzewamy, ze "nasz gwarantor" rowniez nie spelni ich oczekiwan pomimo ich zapewnien, gdyz podejrzewamy jakas nieuczciwosc ze strony agencji. Nie wiemy do kogo sie zwrocic z ta kwestia. Dalej bedziemy negocjowac z ta agencja. Dzis wygasa termin ,ktory zadeklarowalismy na przeprowadzke. Agencja bardzo dlugo zwlekala ze sprawdzaniem referencji.Dopiero po naszej interwencji zaczela dzialac. Nie wiem co dalej mamy zrobic. Chociaz nasze dochody daleko wykraczaja poza ten wynajem, nie zakwalifikowano nas. Czy moze ktos mial podobny problem?Bardzo prosze was o pomoc bo wiem ze macie w tym doswiadczenie.Przepraszam za tak dlugi pos.tDziekuje i pozdrawiam
koasia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 27 kwie 2009, o 17:42 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Zmień agencję , czy tylko jedna agencja jest w okolicy? poza tym absolutnie nie podoba mi się ze w dzisiejszych czasach pobierają jakieś opłaty, za co możecie sami dostarczyć dokumenty.
Może tez byc inna sprawa po prostu właściciel sobie zastrzegł ze niechce tego czy owego i agencja chce się Was pozbyć delikatnie.
Proponuje zmienić agencję.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |