| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2010, o 15:02 
witam mamy z dziewczyna problem z agencja potrzebujemy szybkiej rady. znalezlismy agencje na spotkanie przyszedl polak mieszkanie nam sie spodobalo powiedzial ze wystarcza dokumenty z pracy ze pracujemyi w srode mozna sie wprowadzac, środa mineła nikt nie zadzwonił. słabo znam angielski ale się dogadałem że brakuje im aplikacji od lanlorda poprzedniego i z agencji pracy ile zarabiamy, wkurzony bo nie wiem na co czekali zamiast zadzwonic odrazy w poniedziałek że coś brakuje oni to olalii czekali na mój telefon, ale załatwione zostało to w agencji zadzwonili do nich powiedzieli wszystko co chcieli, landlord tak samo, nic więcej nie chcieli bo się pytalem, nagle wywalili że potrzebują osoby która zarabia 11 tys. i jeśli nie stać nas na rachunki ona będzie musiała nas spłacać, a my gały. i nie wiem chciałbym jakoś ich obarczyć tym że nie zostałem poinformowany o żadnych dodatkowych dokumentach, ci oszukany przez tego polaka, nadodatek po polsku mowił ze w srode mozna sie wprowadzi nie potrzeba wiecej dokumentow on tam wszystko powie, mam to jeszacze nagrane. prosze o porade


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 27 lip 2010, o 15:16 
czekam już 2 tygodnie od umówionej daty wprowadzenia agencja totalnie mnie olewa niewykonała ani 1 telefonu do mnie od właty, polak jest w polsce na 3 tyg, a podobno po uplywie 24dni przepadaja mi pieniadze. widocznie czekaja tylko na to. nie wiem czy moge prosić o zwrot pieniędzy ale wydaje mi sie że nie oddadza ale szkoda mi 180f za nic dawac. mieli się zapytać landlorda o możliwość wpłacenia z góry pieniędzy za 4miesiące od 2 dni czekam na telefon bo obiecała oddzwonić. mam kase nawet na to 6 z góry ale mnie ta sytuacja wkurza bardzo bo niedość że komuś zawracam mieszkanie to trace czas i pieniądze na nich.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2010, o 12:08 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 15 gru 2007, o 12:00
Posty: 118
Po pierwsze, to tobie powinno zalezec na sprawie. Nie czekaj na nich tylko dzwon codziennie. Tym bardziej, ze moga ci przepasc pieniadze.
Przejdz sie do agencji osobiscie. Osobe, ktora sie w biurze pojawi trudniej splawic niz anonimowy glos w telefonie.
Jesli masz dostarczyc jakies dokumenty, to je dostarcz. Jesli masz z agencja inna umowe, popros o jakies potwierdzenie tego na pismie.

Jesli pozostaniesz bierny, to wyladujesz z reka w nocniku.

Ag


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2010, o 05:45 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 31 sie 2010, o 05:08
Posty: 59
Spróbuj też poszukać inej agencji lub poprostu zajrzyj do lokalnej gazety tam znajdziesz 100 ogłoszeń o wynajem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sty 2011, o 00:39 
Jeżeli macie do czynienia z agencją to polecam czytać uważnie umowę a także robić dużo zdjeć zarówno pierwszego jaki i ostatniego dnia. Przestrzegam także przed agencja Feliks Augustine z Greenwich. Próbują wszelkich sposobów żeby nie oddać mi depozytu. Moja historia wraz ze zdjeciami: http://www.feliksaugustine.tk/


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |