| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, o 07:31

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 paź 2005, o 20:05 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2005, o 07:09
Posty: 210
Lokalizacja: Kielce
tata40 pisze:
wydaje mi sie ze zadasz troche za duzo na warunki angielskich bankow,, one nie sa przystosowane na tanie transfery do polski wiec musisz korzystac z porad naszych szanownych kolegow i kolezanek z forum,, ja wlasnie bede sprawdzal jedna z mozliwosci


Z tego co wiem o takich umowach, to jest problem szczebla rządowego. Powinno być podpisane odpowiednie porozumienie pomiędzy rządami PL i UK. Tak wysokie opłaty wiążą się z tzw. gwarancjami, których widocznie polska strona rządowa nie daje. Albo chłopaki z rządu zapomnieli, albo ich to tyle obchodzi co śnieg zeszłoroczny w Himalajach. Obie wersje są równie prawdopodobne, ze wskazaniem na drugą. Już Jurek Urban mówił, że rząd się jakoś wyzywi... No i trzeba mieć jeszcze swój rząd... Trzeba się zatem przed tym ewidentnym wyzyskiem jakoś bronić co nie będzie łatwe, a ryzyko duże... Ja mam problem, bo w PL zostają tylko osoby niepełnoletnie więc np. Western Union itp. agencje odpadają. Tyle dowiedziałem się w ich agendach. Pozdrawiam serdecznie :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 29 paź 2005, o 21:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
:idea: Oldman, wyślij dzieciakom drugą kartę bankową, a będą mogły pobierać kapustkę w bankomacie (prowizja ok. Ł1), proste, nie :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 paź 2005, o 23:28 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
witek ma racje to jest najprostrzy sposob ale sprawdz jeszcze to http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=29&highlight=pieniadze+western morze to zadziala ja wlasnie chce to sprawdzic w tym miesiacu


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 30 paź 2005, o 08:31 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2005, o 07:09
Posty: 210
Lokalizacja: Kielce
tata40 pisze:
witek ma racje to jest najprostrzy sposob ale sprawdz jeszcze to http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=29&highlight=pieniadze+western morze to zadziala ja wlasnie chce to sprawdzic w tym miesiacu


Pomysł Witolda jest w istocie prosty, ale trzeba go przetestować. Na wszelki wypadek lepiej jak testować będzie faktyczny właściciel konta :-)Miałem juz taki przypadek, że bankomat nie wypuścił mnie po operacji pobrania kapustki i poczekał na przyjazd takich wypasionych jegomości...
Jest taki jeszcze dostawca kapusty: http://www.lcctransenvio.com/polones/pl/ może to na początek będzie musiało wystarczyć. Dziekuję za parametry dostawcy internetu. Tani to on zbytnio nie jest :evil: Osobiście zapewnienie sobie całodobowej łączności ze światem ma znaczenie priorytetowe, moge na przykład nie jeść kolacji, co tylko wyjdzie mi na zdrowwie. Ale jest to sprawa delikatna, nie chciałbym aby Pracodawca odniósł wrażenie, że jestem rozrzutny i nie zależy mi na kasie. Muszę to wybadać :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 30 paź 2005, o 08:47 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2005, o 07:09
Posty: 210
Lokalizacja: Kielce
v-tec pisze:
:idea: Oldman, wyślij dzieciakom drugą kartę bankową, a będą mogły pobierać kapustkę w bankomacie (prowizja ok. Ł1), proste, nie :?:


Pomysł jest doskonały, tylko czemu tak mało osób go stosuje :?: i sie użera z dostawcami typu Western Union. Dzieciaki są trochę małoletnie, nie przyjmą od nich wpłaty w tzw. okienku i nie będzie czym zasilać konta. Mamy sporo różnych zobowiązań regulowanych tylko za pomocą elektroniki ( nie da się tego teraz odkręcic) i konto musi być zasilane regularnie. Dałem się zaskoczyć wydarzeniom w Polsce i "dynamiczny rozbój gospodarczy" zastał mnie z ręką w nocniku. Nawet powiedział bym, że z dwoma rękami :P Widzę, że ten pierwszy rok w UK, to będzie "krew i łzy" i dla tych co w PL i dla tych co w UK. Niestety nie mamy rodziny; część dała się zabić Niemcom, część została w Katyniu, część zaś dopadli goście "utrwalający władzę". Nawet jakiegoś szwagra w morde jeża, nie mamy :-) Dobrze, że te forum istnieje...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 paź 2005, o 23:20 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2005, o 00:45
Posty: 600
Lokalizacja: peterborough
jak tak dalej bedzie w naszym "starym kraju" to ostatni polak zgasi swiatlo i pierwszy niemiec je zapali


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 12 lis 2005, o 18:30 
Ale po co płacić tyle ciężko zarobionych pieniędzy za transfery do polski?Ja znalazłem lepszy i tańszy sposób.Czy ktoś jest zainteresowany?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |