| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 08:40

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2011, o 13:22 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 cze 2011, o 13:07
Posty: 8
Gość pisze:
xjoasia pisze:
do UK to ja najczęściej wysyłałam przez http://www.england.pl ,za darmo i tego samego dnia na koncie w UK

Polecam ta firme England.pl ,dlugo juz korzystam i nie moge powiedziec zlego slowa


Niestety to dalej nie jest odpowiedź na moje pytanie o Currency UK...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 5 lis 2011, o 07:36 
airbus pisze:
Darek_P pisze:
Przelewy zagraniczne w polskich bankach nie są drogie. Należy jednak zwrócić uwagę jak będzie przewalutowana wartość, prawdopodobnie złoty->ojro->funt, po jakim kursie (niektóre banki mają niekorzystne przeliczniki), a także na opłaty za usługę. Często też deklaruje się kto ma zapłacić za przelew, osoba nadająca, czy odbierająca. Taniej chyba jest, gdy osoba nadająca, ale nie mam pełnej pewności.



A niby jaki bank przelicza wpierw na euro a później na funty szterlingi? Od razu przeliczą na funty. Banki wiedzą jak na nas zarabiać, ale tego typu numerów nie robią. Nie, problem polega na tym, że kursy banków są zawszyczaj nieopłacalne.

Odgrzewam teraz tego typu tematy na forach, bo sam mam tego typu problem. Muszę przelać większą kwotę z Polski do UK i szukam sprawdzonej firmy. Znajomi Anlgicy polecili mi Currency UK, ale jak dotąd nic nie znalazłem na ich temat na polskich forach (na anglojęzycznych owszem). Przepraszam, naprawdę nie spamuję, zależy mi na zdobyciu informacji. Dziękuję za odpowiedźi.



Mam ten sam problem i chyba znalazlem rozwiazanie. Mianowicie chodzi tu o zalozenie w PL konta walutowego na ktore wplacasz gotowke w funtach na konto (wymieniasz je gdzie sie bardziej oplaca) a nastepnie robisz transfer do UK na swoje konto. Oplata za przelew okolo 25K funtow z PL do UK to koszt kolo 250zl. Tym sposobem chce przelac duza kwote w PL do UK tylko nie wiem jak na to zareaguje Inland Revenue - czy mnie nie skroja z jakiegos podatku czasami. Operacji jeszcze nie wykonalem ale do Swiat mam zamiar to zrobic. Do Inland Revenue ide w przyszlym tygodniu wiec bede wiedzial cos wiecej.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 lis 2011, o 10:35 
spróbuj http://england.pl/przelewy_do_Anglii.htm , dzienny limit przelewu to równowartość 15000 euro, co prawda przy dużej sumie angielski bank może 2-3 dni przetrzymać Twój przelew ze względu na bezpieczeństwo, zwłaszcza pierwszy przelew, nastepne powinny pójść od razu, oni działaja tak, że wpłacasz im na ich polskie konto a oni ze swojego angielskiego na Twoje angielskie, bez prowizji


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |