| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 1 maja 2024, o 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: potrzebuje rady
Post: 17 lis 2008, o 19:09 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 lis 2008, o 15:55
Posty: 5
WITAM!
PROSZĘ O PODPOWIEDZ , NIE WIEM CO MAM TERAZ ZROBIĆ.ROK TEMU BYŁAM Z DZIECKIEM I MĘŻEM W ANGLI OBOJE PRACOWALIŚMY A DZIECKO UCZĘSZCZAŁO DO ŻŁOBKA.MIELIŚMY PRZYZNANE NA DZIECKO CHILD BENEFIT ORAZ TAX CREDIT ( DODATEK DO OPŁATY ZA ŻŁOBEK ). W LISTOPADZIE TAMTEGO ROKU WRÓCILIŚMY DO POLSKI ALE NIE ZGŁOŚILIŚMY TEGO NIGDZIE. CB MIELIŚMY PRZYZNANE DO KOŃCA ROKU WIĘC MYŚLELIŚMY ŻE TE SPRAWY SAME SIĘ ZAMKNĄ.W PAŻDZIERNIKU TEGO ROKU PRZYSZŁY DO NAS PAPIERY BYŚMY PONOWNILI CB , LECZ ZE WZGLĘDU NA TO ŻE NIE ZAMIERZALIŚMY PÓKI CO TAM WRACAĆ NIE CHCIELIŚMY PONOWIĆ TYCH PIENIĘDZY. I TU CHYBA POPEŁNILIŚMY BŁĄD. TERAZ OKAZAŁO SIĘ ŻE PIENIĄDZE KTÓRE WYPŁACALIŚMY SOBIE CIĄGLE Z NASZEGO KONTA TO BYŁY Z KONTA DEBETOWEGO CB I OCZYWIŚCIE TERAZ PO PRAWIE ROKU CZASU CB UPOMNIELI SIĘ BY ZWRÓCIĆ IM CAŁĄ WYBRANĄ PRZEZ NAS SUMĘ :oops: (A JEST TEGO SPORO ).
NO I CZEGO TU NIE ROZUMIĘ :?: JAK MOGLI UDOSTĘPNIAĆ NAM SWOICH PIENIĘDZY SKORO NIE PONOWNIALIŚMY PRÓŚB .
DOSTALIŚMY W LIŚCIE CZEK DO WYPISANIA :idea:
NAPISALI ŻE MOGĘ SIĘ ODWOŁAĆ DO KOŃCA MIESIĄCA , ALE CO MAM NAPISAĆ ŻE WYBIERALIŚMY PIENIĄDZE NIE ŚWIADOMIE ŻE NIE MAMY TAKIEJ KWOTY BYTO ZWRÓCIĆ ??? POMÓŻCIE PROSZE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 17 lis 2008, o 20:17 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Nie ma czegos takiego jak NIESWIADOMIE. Polecam DOKLADNIE czytac korespondencje, ktora z Inland Revenue przychodzi. Na formach odnosnie Tax Credits jest WOLAMI napisane, ze forme sie do nich zwraca jesli zmienily sie okolicznosci. Jesli im jej NIE ODSYLASZ to znaczy, ze nic sie nie zmienilo i pieniadze beda Ci dalej slali. Teraz radze z nimi zacza korespondowac o rozlozenbie platnosci na raty.
Druga sprawa - skoro wrociliscie do Polski, to po jaka ch*lere wybieraliscie nienalezne Wam pieniadze?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lis 2008, o 20:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 lis 2008, o 15:55
Posty: 5
Myślisz że gdybym wróciła tam teraz i na nowo złożyła papiery o cb mogli by nie żądać zwrotu tej kasy?
pieniądze wybieraliśmy dlatego że na te kąto przychodziły nie tylko pieniądze z cb


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lis 2008, o 21:48 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Nie wiem czy ja umiem czytac....były na koncie to braliście? jak mannę z nieba? komu takie bajki opowiadasz , nie wiedziałaś skąd i ile masz pieniędzy. Post powinien wyglądąc tak....myśleliśmy że sie uda,ale sie nie udało ratunku!!!!
Teraz chcesz wrócić i składać wniosek a gdzie podstawowy wymóg , życie i praca w UK? tak sie porobiło ze nawet polski zasiłek rodzinny zdublowany trzeba zwrócić....jedyna słuszna rada jest dwa posty wyżej. Powodzenia :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lis 2008, o 21:49 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
ninka duże litery to krzyk....ale to akurat jest usprawiedliwione


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lis 2008, o 23:11 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2008, o 00:00
Posty: 56
Lokalizacja: Northern Ireland
Mnie tylko zastanawia jedno.
Dlaczego nie zglosiliscie,nie pozamykaliscie wszystkich spraw przed wyjazdem do Polski? I jesli tego nie zrobiliscie dlaczego ciagle wyplacaliscie pieniadze z konta,ktore de facto Wam sie nie nalezaly??Na co liczyliscie pobierajac ciagle te pieniadze? Ze sie nigdy nie upomna???
Doslownie czytam i nie wierze :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lis 2008, o 23:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
ninka pisze:
Myślisz że gdybym wróciła tam teraz i na nowo złożyła papiery o cb mogli by nie żądać zwrotu tej kasy?
pieniądze wybieraliśmy dlatego że na te kąto przychodziły nie tylko pieniądze z cb

Nadal ubiegaliby sie o zwrot, bo w czasie kiedy NIE MIESZKASZ NA TERENIE UK taki zasilek CI SIE NIE NALEZY.
Rada jak w moim poscie wczesniej - skontaktujcie sie z Inland Revenue i poproscie o opcje splaty w ratach. Innej nie widze.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |