| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 15:58

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2009, o 16:45 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:42
Posty: 58
nie,chodzi mi o to czy myslisz o mnie ze chce zbic kase i skorzystac z wszystkiego do tego stopnia ze moglabym sie nawet rozwiesc.ja tylko chce poznac roznice miedzy polska a uk. a wiesz dla czego?powiem ci taka historie.moja siostra ma meza i troje dzieci w wieku 17,15 i 12 lat.wynajmuja mieszkanie za 800 zl.mieszkaja w jednym malutkim pokoju.nie maja nawet wanny.tylko malutki zlewik.myja sie w misce.ona zarabia 350 zl.on prowadzi firme remontowa,jednoosobowa.tez ma niskie dochody.ludzie go czesto oszukuja.nie placa tak jak sie umawiali.nie moga wywalczyc zadnego dodatku na cokolwiek.zyja naprawde bardzo biednie.maja na dzieci w sumie ok.200zl.sam chleb kosztuje ok.2 zl.a w przeciez jest ich piecioro.buty ok.60zl.spodnie 80zl.itd.gdyby nie rodzina to by chyba umarli z glodu.to jest dla nich bardzo upokarzajace.maja piec,mops nie przyznal im darmowego opalu,zima marzli.nie przyznano im w szkole darmowych obiadow.siostra prosila(chociaz sie wstydzila)szkole o ksiazki dla dzieci.z laski dostala tylko dla jednego,ale i tak bez cwiczen.ogolnie przez swoja biede czuja sie jak takie wyrzutki.nie maja ZADNEJ pomocy od panstwa.jest mi ich bardzo zal.dla tego pytam o to wszystko o anglii zeby porownac jak inne panstwa pomagaja ubogim ludziom.widze teraz jakie swinie u nas rzadza a jak oni mogliby pomoc takim rodzinom.szwagier ma "na oku"inna prace.moze sie uda,ale beda musieli wyjechac na poludnie polski.raczej nie maja wyjscia.dobrze ze chociaz dobrze ze soba zyja.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 29 kwie 2009, o 18:14 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
dorota1384 pisze:
eliss,meza kolega kilka dni temu byl zalatwic WTC(jest tam ubezpieczony,placi podatki i ma niskie dochody)ale urzedniczka powiedziala,ze przepisy sie zmienily a w internecie jest balagan skoro nie ma aktualnych informacji.i nic nie zalatwil.


Z tego co pamiętam to jedyną drogą jest telefon do biura z prośbą o przesłanie aplikacji plus odpowiedz na kilka prostych pytań ,więc gdzie i po co kolega łazi?
Jakby Ci sie chciało poczytać trochę to forum nie zadawałabyś wcale tych wszystkich pytań i nikt by Ci głupot nie opowiadał typu ..."kolega poszedł załatwić WTC"


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2009, o 18:45 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:42
Posty: 58
mowicie ze mam przeczytac to czy tamto.ja juz o tym czytalam .przegladalam nie tylko to forum i wiem o tych wszystkich benefitach o ktorych mowi eliss.w inter. jest duzo wiadomosci na te tematy,a od meza slysze co innego,a to przeciez on tam jest.nic juz nie rozumiem.i dla tego jeszcze pytam tutaj.nie wiem co to za znajomy takie rzeczy wygaduje moze jakis "zyczliwy".


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2009, o 22:14 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:42
Posty: 58
az boje sie zapytac bo zaraz taki slav napisze ze chcę to robic:))eliss,jak zostalas moderatorem?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 sty 2011, o 17:31 
512396678 dzwoncie zalatwie zasilek w uk na dziecko kazdemu


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |