| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, o 16:06

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2009, o 13:24 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Tak kaza zwrócić. Przeczytaj sobie topik o WTC/CTC w dziale Finanse.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 28 kwie 2009, o 21:40 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:42
Posty: 58
eliss,meza kolega kilka dni temu byl zalatwic WTC(jest tam ubezpieczony,placi podatki i ma niskie dochody)ale urzedniczka powiedziala,ze przepisy sie zmienily a w internecie jest balagan skoro nie ma aktualnych informacji.i nic nie zalatwil.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 22:07 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Zacny pisze:
Wiesz że ja za Tobą w dym....ale tu nie masz racji ,akurat to jest szczególny przypadek gdzie zaczynając pracę w UK tracisz zasiłek w polsce lub pobierasz go nielegalnie,więc jest tylko jedna opcja, składać od razu papiery na Child Tax Benefit. :wink: Pozdrawiam


Zacny... wiem :* gdyby chodzilo jedynie o CB pewnie dalej bym siedziala cicho... tak mnie naszlo po przeczytaniu innego postu naszej kolezanki zalozonego w innym dziale viewtopic.php?f=37&t=5645 Jak dla mnie kombinatorstwo :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 22:41 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Wiem ta kuleżanka jest na dobrej drodze żeby wymyśleć żarówkę po raz drugi , a mnie się już dostało. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 23:11 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:42
Posty: 58
czy wyscie oszaleli?o co nie zapytam to zaraz ze chce zgarnac kase!jestem po prostu ciekawa.tak naprawde to co by mi zalezalo zeby sie przyznac ze chce zarobic.i nie tlumaczyla bym sie nikomu bo przeciez mnie nie znacie i nie widzicie.trzeba miec narabane zeby ryzykowac wlasne malzenstwo dla pieniedzy.gardze takimi ludzmi.jak kocham wlasne dziecko,nigdy bym tego nie zrobila.nie cierpie ludzi ktorzy kazdego podejrzewaja o pazernosc i chec zysku.zawsze mysle o takich,ze oceniaja innych wedlug siebie bo sami tak postepuja.znam kogos takiego i jak mi mowi ze ktos robi to czy tamto dla kasy to mi sie na takie jego myslenie chce rzygac.mam dosc jego gadek tylko o jednym.wszystko kojazy mu sie z korzyscia materialna bo sam dalby sobie reke wyrwac dla pieniedzy.to jest obrzydliwe.rozpisalam sie bo sie wkurzylam troche ze znowu trafilam na takich ludzi.jak cos uslysze czy przeczytam o anglii to pytam bo w polsce nie ma takiej pomocy dla ludzi i chce sie upewnic zeby komus powiedziec jak w UK dba sie o ludzi bo w polsce mozesz od panstwa dostac ale tylko kopa.dla was to widocznie jest normalne ze jest taka pomoc a dla mnie zyjacej tutaj to jest troche dziwne(w pozytywnym tego slowa znaczeniu) i jak komus opowiadam to tez jest zaskoczony.i tyle.a zreszta myslcie co chcecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 23:24 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 21 kwie 2009, o 23:42
Posty: 58
aha jeszcze jedno.czasem pytam bo maz mnie prosi bo albo nie ma czasu albo jest zmeczony i mu sie nie chce siasc do intern.a wie ze ja zagladam.i tyle tajemnicy.jestem zawiedziona tym co czasem ludzie wygaduja i jak oceniaja nie znajac innych,ale coz jak taki jeden z drugim wiedza lepiej


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2009, o 08:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 19 mar 2009, o 13:58
Posty: 8
mowilem ze kombinatorka z dwoma lewymi do roboty boze co za cholta!!!! :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |