| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 11:14

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 7 sie 2009, o 08:44 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 lip 2009, o 18:20
Posty: 8
witam, sprawa wygląda tak:
byłem HM Revenue no i oczywiście od razu mnie skierowali do telefonu.
facet najpierw mi powiedział, że dobrze mam na pewno przyznany CTC ponieważ musieli mnie sprawdzić w Polsce zanim go dostałem. spytałem czy jest pewien ponieważ żona i dzieci żyją w Polsce więc powinienem mieć jako "as couple", a nie "as an individual". zapisał mój przypadek z child benefit-chyba pisał maila , wziął nr telefonu i kazał czekać... zobaczymy jak potoczy się dalej ta sprawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 9 sie 2009, o 23:05 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:59
Posty: 9
witam jestem bardz ciekawy czy dostaniesz ctc odpowiedz jak to sie zakonczy pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2009, o 17:00 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:59
Posty: 9
witam o co sie starasz o chb czy ctc to i to powinienes dostac jezeli zona pobiera zasilek rodzinny w pl to najlepiej niech z niego zrezygnyje lub moze pobierac a ty w uk dostaniesz pomniejszony ctc tez powinienes dostac poniewaz dzieci moga sie edukowac w calej uni eurooejskiej cociaz ja dostawalem to wszystko teraz chca zwrotu mimo mtegi ze 2 razy mi w uk wstrzymywano ale po odeslaniu tego co chcieli spowrotem dostalem teraz mi pisza ze w pierwszej aplikacji powinienem napisac single a ja napisalem ze zona z synem sa w pl to jest rownoznaczne prawda pialem do nich nze opuszczam uk wysylalem im p-45 mimo tego przyznali mi wtc i ctc na nowy rok dopiero jak zadzwonilem z pl to wstrzymali wplaty na moje konto znajomy mi wyplacil i przywiozl mi do pl ale wyslanie spowrotem to kilka stowek przez ich bledy ja mam ponosic koszty maja balagan nie poddawaj sie wysylaj im wszystko co chca jeden czeka 7 miesiecy na przyznanie jak chcesz sledzic jego sprawe jak sie powoczy to zobacz na ,moja wyspa, sloneczko 72 , to jest twoja kasa a anglia tesz szuka oszczednosci trocze kasy ucieka im pozdrawiam 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 wrz 2009, o 20:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 wrz 2009, o 18:01
Posty: 1
Witam, ja i mój partner mamy troszke inny problem z revenue, od jakiś 10 m-cy staramy się o WTC i CHTC ale niestety trafiliśmy na jakiegoś deb...la który stwierdził że trzeba nas sprawdzić w Polsce i tak nasza sprawa trafiła do 'special team' teraz okazuje się, że potrzebują dane o naszej córce tzn. jej akt urodzenia i wypełnienie jakiś papierów które niby już wysłali do mnie 2 razy ( tylko ciekawe że jeszcze nie doszły a jak dzisiaj do nich dzwoniłam to nie potrafili stwierdzić czy na pewno poszły te listy do mnie i mam się spodziewać kolejnego hahah już 3-ego extra) co najlepsze pobieram CHB i to już powinno być dla nich potwierdzeniem na to że mamy dziecko, nie wiem jak długo jeszcze będę czekać na te benefity, i o co im chodzi? moje pytanko czy ktoś z Was miał podobną sytuację, bo mi już ręce opadają na tych deb...li z urzędu, z góry dzięki :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 wrz 2009, o 08:19 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 lip 2009, o 18:20
Posty: 8
sloneczko 72 czytaj wyraźnie co napisałem. nie wiem, czy ty się z choinki urwałeś... wyraźnie pisałem, że mam przyznaczy WTC i CTC, lecz nie przyznali mi CHB. chcę wrócić do Polski lecz biję się, że jak zadzwonię do nich i im powiem, że wracam to mnie sprawdzą i każą zwracać pieniądze nie z mojej winy, ponieważ zasiłki te mam przyznane jako ojciec samotnie wychowujący dzieci. ty prawdopodobnie te tsk miałeś.
napisz mi proszę jak dzwoniłeś do nich z informacją, że wracaz do Polski to jakie dane chcieli od Ciebie i o co pytali. Po jakim czasie od czasu poinformowania ich dostałeś informację o zwrocie pieniędzy?

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2009, o 17:56 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:59
Posty: 9
witam dziwne ze nie przyznali ci chb bo ten zasilek powinien dostac kazdy nie zaleznie od zarobku ale w uk i tak bywa ja w pierwszej aplikacji podalem ze moja rodzina jest w pol ale system ich moze odczytal inaczej prosilem ich niech przysla mi jakas aplikacje w ktorej ich oklamalem ja czy ty odpowiadac nie mozemy przed wyjazdem z uk wyslalem im p60 i p45 i odeslali mi do pl po 3-4 mies. chcieli nadplacony podatek czyli wszystko co dostalem po miesiacu przyznano mi wtc ictc na nowy rok ok 3600f zadzwonilem do nich z pl i powiedziala mi pani urzednik ze zaistniala pomylka i podsziekowala za tel ale 950f wplynelo na konto mimo ze ich informowalem jeszcze jak bylem w uk tel. i psemnie ze wracam do pl. ja tak robilem przed zjazdem z uk najlepiej przedzwon do revenue przed wyjazdem do pl bedziesz juz wszystko wiedzial z mojej strony zycze ci abys trafil na kompetentna urzednika bo jest ich tam b. malo i kazdy z nich moze mowic cos innego przez jaki czas odbierales wtc i ctc czy pytali sie ciebie gdzie masz zone dzieci pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2009, o 05:39 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 lip 2009, o 18:20
Posty: 8
witam
zapytali się mnie, dlaczego nie został mi przyznany CHB. Odesłałem im, że dlatego, że dzieci żyją w Polsce. Po około 2 tyg. przyznano mi CTC i WTC. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale to oni powinni wiedzieć dlaczego nie przyznano mi CHB...

P.S. co masz zamiar zrobić z tą decyzją. odwołujesz się od niej ???

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |