| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 01:09

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lip 2009, o 20:10 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Ela to jednak nie jest to samo co stwierdzenie czy jestes samotny czy zonaty. Co do statusu imigrantow wiele instytucji i urzednikow ma z tym problem, ale na pytanie o marital status istnieje jedynie kilka mozliwych opcji i wg mnie nie ma sie jak pomylic.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 30 lip 2009, o 13:24 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:59
Posty: 9
witam dzieki wam za odpowiezi wkleje tylko ja jestem nie umiem czekak na kogos co wklei nie mam co ukrywac trohze czasc juz minelo bo to bylo w 2007roku w styczniu pomagala mi polska tumaczka mi i koledze cvharytatywnie w obecnosci urzednika angielskiego jak cos tumaczka nie byla pewna to pytala sie urzednika kolega mial podoby problem co ja razem skladalismy pierwsze aplikacje ale od roku ma spokoj powiedzial im ze niech przysla im jakis dokument w ktorym on sklamal i teraz ma spokoj ja patrzylem we wszystkie apolkacje odnich ktore dostawalem to tylko winieje w nim imie nazwisko mojego syna i mnie dokladnie nie pamietam alle w pierwszej aplikacji byla mowa o zarobkach zony w pl cos przypominam sobie ze podalem 120f pozniej juz niewspominali o zonie do momentu 2-go wstrzymania ctc wtedy musialem im wyslac dokumenty zpl ze zona jest w pl i syn chodzi do szkoly mial wtedy 6 lat iczhodzil do przedszkola gdy im wyslalem to po kilku tygodniach spowrotem wplywal ctc na konto podalem 09 1007 ze zarobek moj z 11000f zwrosnie do ok 14000 to wtedy zabrali mi wtc a 4f dolozyli do ctc wkwietniu podalem ze zarobilem w roku 07-08 15300 to jeszcze przyznali mi 3600 f wtc i ctc dzwonilem donich ze koncze przce w uk w06.2008r i wyslalem im p-45 i p60 ktore mi odeslali na pl adres a kasa dalej wplywala dopiero jak ja zadzwonilem z pl to powiedziala ze zaistniala pomylka i podziekowala w tym momencie zablokowala wplaty na moje konto ale zdazyli mi przelac na moje konto 950f konta nizamykalem w angli bo czekalem na zwrow podatu za 2 miesiace nic nie wspomonaja o 950f ja je mam bo znzjomy ktory zostal mi wyplacil ale gdy bede musial im oddac to od takiego przelewu to jest ladnych kilka stiwek przez ich pledy dlaczego ja mam za to ponosic koszty jak kiedys czytalem w kulturze to sie smiali ze polacy zbudzili urzednikow angielskich z letargu duzo slyszalem na temat urzednikow angielskich ze sa nie kompetentni ja ich nigdy niklamalem to oni mi przyznali pieniadze ja sam sobie nie przyznalem chocbym mial stracic polowe na adwokata to im nie popuszcze w londynie jest kilka tylko trafic na dobra jak macie takie namiary to dajcie skan za pare dni wkleje pozdrawiam i dzieki


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 lip 2009, o 13:30 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:59
Posty: 9
przepraszam za bledy ale spiesze sie bo jade do pracy jestem juz spozniony pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 lip 2009, o 19:08 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Wybacz, ale ja z tego nic nie rozumiem. Jesli po polsku nie potrafisz napisac skladnie i gramatycznie, to az strach pomyslec co w tych formularzach bylo :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 lip 2009, o 19:42 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 lut 2008, o 02:02
Posty: 320
Zacny pisze:
Dlatego chciałem by gość wkleił skan tej decyzji bo tam pisze o co naprawdę chodzi, a na mój nos on tutaj bajki pisze . Jak znam zycie tego dokumentu nie zobaczymy

Zacny:
Czesto rozne instytucje w UK maja burdel w dokumentach - nawet jesli ty wypelnisz prawidlowo dokumenty.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 lip 2009, o 22:22 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 11 kwie 2007, o 17:58
Posty: 333
Lokalizacja: Bridgend Walia
Mają zgadza sie ,tylko jak czytałeś to gościowi przypisali żonę której nie podał w dokumentach która nie ma NIN itp......mało tego w rozliczeniach rocznych jest to wszystko wypisane wiec jak widział bład powinien poprawić. Dlaczego tego nie zrobił?
Ja po prostu chcę wiedzieć na czym stoję w takiej dyskusji , bo za dużo tu czarów i wszystko jakieś niepewne.. a ostatniego postu nie chce mi sie rozbierać na kawałki.
To jest cyrk żeby dorosły człowiek POLAK nie umiał pisać i to nie On pierwszy na tym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 lip 2009, o 19:23 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 lip 2009, o 18:20
Posty: 8
a co w takim przypadku? :
W 2007 roku odmówiono mi Child Benefit, ponieważ moja żona i dzieci przebywają w Polsce. Pogodziłem się z tym, ale postanowiłem starać się o WTC i CTC, w którym nie wypisałem żony tylko dzieci, następnie przysłano mi formularz, w którym napisałem, że dzieci mieszkają w Polsce. Minelo kilka tygodni i przyznano mi WTC oraz CTC. Nastepnie dostalem list, z informacja, ze moge starac sie o Child Benefit, czego nie uczynilem. Kasa dalej wplywa, a w przyszlym roku chce wracac do Polski.
Moje pytanie CO TERAZ ROBIC ?
czy slusznie przyznano mi taxy?
czy moze jest jakies wyjscie z tej sytuacji ?

tylko prosze o rzetelne odpowiedzi bez zbednych docinek

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |