| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 19:28

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 paź 2010, o 15:08 
Witam, przy logowaniu do konto internetowego lloyds bank, pojawia mi się coś takiego:

Sorry we are unable to progress with your request

The following error occurred

1)


131273 - Sorry, you are not currently authorised to use this service.
If this problem persists please telephone our Helpdesk on 0845 3000 116 (+44 20 7649 9437 begin_of_the_skype_highlighting              +44 20 7649 9437      end_of_the_skype_highlighting from overseas).
TEXTPHONE USERS ONLY please call 0845 300 2280 (+44 141 618 9344 from overseas).
Quote the above error including the reference.




Nigdy wcześniej nie miałem żadnych problemów a dane wpisuje na 100% poprawne.
W czym tkwi problem? Dzwonić tam na pewno nie będę bo zapłacę fortunę


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 7 lis 2010, o 14:33 
ja tez mam teraz taki problem dzwonilem przed chwilka tam skasowali mnie 6L za 3 minuty polaczenia i do tego nic nie zalatwilem -cos sie im nie zgadzalo przy wprowadzaniu numeru telefonu.
Dla mnie to pospolite zlodziejstwo zeby za minute polaczenia kasowac 2L. przejde sie jutro do tego banku ale obawiam sie ze babka z usmiechem powie mi ze musze zadzwonic na ta infolinie i ze ona tego nie moze rozwiazac. Ciekawy jestem czy juz to wyjasniles jesli tak Moglbys podac mi jak ten problem zostal rozwiazany? Bo chyba zlikwiduje konto w tym banku jak nie bedzie innego wyjscia.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 lis 2010, o 20:31 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 lis 2010, o 20:20
Posty: 9
Bardzo czesto jest to wina przegladarki wiec sprobujcie zalogowac sie z innej przegladarki lub komputera. Od jakiegos czasu Lloyds dopuszcza glownie o ile nie wylacznie explorera :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2010, o 22:54 
juz bylem z tym w banku, bezproblemowo konto odblokowali podali jeszcze numer na ktory mozna dzwonic koszt taki jak polaczenie miejscowe
0207 649 9437


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2019, o 18:32 
Witam. Ja mam taki problem,że pojawiło mi się takie coś
9200117 :
We're sorry but your login details have been suspended. Please call us anytime on 0800 917 7017 (+44 173 334 7246 from outside the UK).

If you have a hearing impediment, please use our Textphone service on 0345 300 2280 (Monday to Friday, 7am–10pm, Saturday and Sunday, 8am-6pm).

Please have your account details to hand when you call.

Dzwoniłem na infolinię i powiedziałem,że nie mogę logować się,placić kartą,wszystkie trranzakcje są anulowan e.Wypytal mnie o sort , account I w niczym mi nie pomógł .Więc czy możecie doradzic co mam zrobic ? ???


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |